Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Ghiceste masina !!! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/102096-ghiceste-masina.html)

botdriver 23-02-09 07:13

Re: Ghiceste masina !!!
 
Quote:

Originally Posted by GODLESS (Post 2091735)
e vector ! dar e W8 ! V8 twin-turbo

da corect si este primul supercar american,next pic:arrow:

andreizr1 23-02-09 11:55

Re: Ghiceste masina !!!
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by GODLESS (Post 2091735)
e vector ! dar e W8 ! V8 twin-turbo

da ma... am pb cu memoria , defapt la W8 m-am gindit si am scris W12 .... :D

cu okazia asta merita sa insistam putin pe masina asta cu adevarat deosebita


https://www.youtube.com/watch?v=NyC3XEXuJRM


Uitati-va la interiorul ala , si la tabloul de bord .... te duce cu gindul direct la un cokpit de avion .... si are de ce

masina e facuta de vector aeromotive , o companie care se ocupa in special cu aeronautica ,


Interesant e si modul lor de a privi un supercar cutia automata cu 3 rapoarte f lungi ... cu treapta 1 se ajunge la 160 km/h !!!!


modelele urmatoare M12 au folosit platforma tehnica de la lamborghini diablo , inclusiv motorul.

GODLESS 23-02-09 12:19

Re: Ghiceste masina !!!
 
1 Attachment(s)
pun si eu una !

andreizr1 23-02-09 12:54

Re: Ghiceste masina !!!
 
Quote:

Originally Posted by GODLESS (Post 2092392)
pun si eu una !

ooo asta e la sentiment unul din ferrari -urile mele preferate

1964 Ferrari 250 GT un f430 din zilele noatre e zero pe linga asta

botdriver 23-02-09 13:43

Re: Ghiceste masina !!!
 
Quote:

Originally Posted by andreizr1 (Post 2092312)
da ma... am pb cu memoria , defapt la W8 m-am gindit si am scris W12 .... :D

cu okazia asta merita sa insistam putin pe masina asta cu adevarat deosebita


https://www.youtube.com/watch?v=NyC3XEXuJRM


Uitati-va la interiorul ala , si la tabloul de bord .... te duce cu gindul direct la un cokpit de avion .... si are de ce

masina e facuta de vector aeromotive , o companie care se ocupa in special cu aeronautica ,


Interesant e si modul lor de a privi un supercar cutia automata cu 3 rapoarte f lungi ... cu treapta 1 se ajunge la 160 km/h !!!!


modelele urmatoare M12 au folosit platforma tehnica de la lamborghini diablo , inclusiv motorul.

amazing car:!:andrei pune tu alta acuma.

andreizr1 23-02-09 15:39

Re: Ghiceste masina !!!
 
1 Attachment(s)
ok , asta ar fi ...

Attachment 805650

botdriver 23-02-09 19:55

Re: Ghiceste masina !!!
 
2 Attachment(s)
Este Gillet Vertigo.
poza...

tuner_cata_05 23-02-09 20:15

Re: Ghiceste masina !!!
 
Quote:

Originally Posted by botdriver (Post 2093760)
Este Gillet Vertigo.
poza...

Cred ca e Mitsubishi Eclipse gsx din 1999....;)

T@m@ngo 23-02-09 20:29

Re: Ghiceste masina !!!
 
si eu sunt de aceiasi parere cu cata:D

botdriver 23-02-09 22:21

Re: Ghiceste masina !!!
 
nu e mitsubishi
P.S. este model 1995

andreizr1 23-02-09 23:32

Re: Ghiceste masina !!!
 
Quote:

Originally Posted by botdriver (Post 2094444)
nu e mitsubishi
P.S. este model 1995



nu fi rau

chiar daca e eagle talon .... tot eclipse este :)

botdriver 23-02-09 23:36

Re: Ghiceste masina !!!
 
Quote:

Originally Posted by andreizr1 (Post 2094753)
nu fi rau

chiar daca e eagle talon .... tot eclipse este :)

:lol:e un pic altfel:-P felicitari

andreizr1 24-02-09 08:38

Re: Ghiceste masina !!!
 
1 Attachment(s)
sa continuam in stilul asta

ce masina este asta ?

Attachment 806492

M I V E C 24-02-09 12:02

Re: Ghiceste masina !!!
 
mitsubishi 300 gt
sau
dodge stealth,,
in ori care dintre situatii este acelasi lucru

andreizr1 24-02-09 23:54

Re: Ghiceste masina !!!
 
corect , mai puneti si voi


All times are GMT +2. The time now is 04:51.

- Copyright 2026 4Tuning