Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 06-05-10 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fostul Del Sol al lui dunga :lol: : https://forum.4tuning.ro/127-masina-m...onversion.html

daffy duck™ 06-05-10 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
oooooooooooooo foarte tare....forta robynet!!!!!!!!

RoByNeT 11-05-10 15:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pentru Horia : https://forum.4tuning.ro/468-tuning-e...-1-3-mjet.html

hbucur 11-05-10 15:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mersi Robynet, dar e costa cam mult... sa vad ce si cum...

RoByNeT 11-05-10 15:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
No problem :lol:

Lucian_GXZ 11-05-10 16:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai si casco ce zice? :twisted::twisted: :rolleyes2

hbucur 11-05-10 16:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai a zis azi casco ceva :) Acum sa vad cum e mai bine :) ma tenta sa pun aripi normale ca sa merg mai mult spre clean look, pentru ca bara fata oricum va trebui refacuta.

Lucian_GXZ 11-05-10 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ai putea alege aripile stock de la ei, si sa vb sa ti le dea si pe cele vechi(aripi cat si bara) pe care sa le indrepti si modifici din nou si sa ai si unele stock, noi, de rezerva... eu asa as face :)

just2sol 11-05-10 17:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai baietzi....am si io o intrebare....pozele cand pot sa le iau si io si de la cine???? ma refer la cele facute vineri.....

RoByNeT 11-05-10 18:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dungaaaaaaaaaa :X:X o sa le puna lucian pe site ... sau vedeti voi ;)

just2sol 11-05-10 18:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms domnul robinet...;)

Lucian_GXZ 12-05-10 08:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dunga, pozele cu tine, nu au ajuns inca la mine, vorbeste cu MTX, el se ocupa de proiect si el te poate informa despre treaba asta cel mai bine

babone 12-05-10 12:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-au trimis mailurile despre ce vorbisem vineri seara?la mine cel putin nu a ajuns nimic :(

Lucian_GXZ 12-05-10 13:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@babone - emailurile nu au inceput sa se trimita.
@dunga - pozele au ajuns la mine si ti le voi trimite diseara

Evo-Jr 12-05-10 13:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucica am inteles ca ai vb cu roby de tricou.el a zis ca xl e bun...daca sti cum arata un xl si e mic pt mn sa i zici lu ala sa faca xxl.
sa arate frumos tricourile,ca sa fim si noi prezentabili acolo...si sa ne zici un pret ca sa i pregatim pt maine.:)


All times are GMT +2. The time now is 20:04.

- Copyright 2026 4Tuning