![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fostul Del Sol al lui dunga :lol: : https://forum.4tuning.ro/127-masina-m...onversion.html
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
oooooooooooooo foarte tare....forta robynet!!!!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pentru Horia : https://forum.4tuning.ro/468-tuning-e...-1-3-mjet.html
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mersi Robynet, dar e costa cam mult... sa vad ce si cum...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
No problem :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai si casco ce zice? :twisted::twisted: :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai a zis azi casco ceva :) Acum sa vad cum e mai bine :) ma tenta sa pun aripi normale ca sa merg mai mult spre clean look, pentru ca bara fata oricum va trebui refacuta.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ai putea alege aripile stock de la ei, si sa vb sa ti le dea si pe cele vechi(aripi cat si bara) pe care sa le indrepti si modifici din nou si sa ai si unele stock, noi, de rezerva... eu asa as face :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai baietzi....am si io o intrebare....pozele cand pot sa le iau si io si de la cine???? ma refer la cele facute vineri.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dungaaaaaaaaaa :X:X o sa le puna lucian pe site ... sau vedeti voi ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms domnul robinet...;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dunga, pozele cu tine, nu au ajuns inca la mine, vorbeste cu MTX, el se ocupa de proiect si el te poate informa despre treaba asta cel mai bine
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-au trimis mailurile despre ce vorbisem vineri seara?la mine cel putin nu a ajuns nimic :(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@babone - emailurile nu au inceput sa se trimita.
@dunga - pozele au ajuns la mine si ti le voi trimite diseara |
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucica am inteles ca ai vb cu roby de tricou.el a zis ca xl e bun...daca sti cum arata un xl si e mic pt mn sa i zici lu ala sa faca xxl.
sa arate frumos tricourile,ca sa fim si noi prezentabili acolo...si sa ne zici un pret ca sa i pregatim pt maine.:) |
| All times are GMT +2. The time now is 20:04. |
- Copyright 2026 4Tuning