Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 19-04-10 09:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dovada ca si pe-afara exista cocalari....

daffy duck™ 19-04-10 12:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
it's a big big place!!!!....

hai ca ma bag sa rezolv foile de la scoala...ca stau astia cu ochii pe mine ca pe butelie....


va salut!

plictisit 19-04-10 18:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cand esti programat la proba de (in)competenta la informatica daffy ? :lol:

daffy duck™ 19-04-10 18:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am dat (in)competenta la informatica azi...la ora la care am postat ( 13:10)

tu cand dai??

plictisit 19-04-10 22:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am dat ecdl-ul :D i'm just along for the ride, desi maine ma asculta la romana din iona cine stie ce o fi si aia .. sper sa nu am parte de vreun +3 in catalog, si tre sa termin de finisat atestatul la engleza

daffy duck™ 20-04-10 18:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia vedeti :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=zKmim...eature=related

plictisit 20-04-10 18:48

sa zicem ca nu observam mecanismul usii deloc iesit din comun .. asa jante pe spate ? :O cati cm o avea anvelopa ?

https://www.youtube.com/watch?v=tJLeS...layer_embedded

check this out

babone 28-04-10 07:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
check this guy out :D https://www.youtube.com/watch?v=QXDNxkUiUws

daffy duck™ 28-04-10 10:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
funny :))

daffy duck™ 28-04-10 15:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia vezi ursule!!!!

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...2-5-turbo.html

Evo-Jr 28-04-10 20:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l am vazut.e misto masina.dar eu n am bani nici de o kiftea.mi ar place sa l fac de drift...dar acum nu e momentu.:)
ms oricum.:D

plictisit 01-05-10 20:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bun gratarelul, si partida de fotbal razboinic care s-a lasat cu o limba si buza sangerand !! :))

Evo-Jr 01-05-10 21:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca ai fost prea razboinic...ce sa ti fac :))
a fost super...super vreme...eu m am simtit super..totul a fost la superlativ.

ne pare rau pentru avaria cauzata plictisit. :D

RoByNeT 02-05-10 14:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)) deci eu cu evo ( burtosii ) am rupt tot =)) cum sa va batem asa ? gratarel, locatia, si vremea ... super tare :X hai noroc !

babone 04-05-10 17:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa imi voi face si eu punto-ul :)) https://www.youtube.com/watch?v=_r6lt...ayer_embedded#


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning