![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
dovada ca si pe-afara exista cocalari....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
it's a big big place!!!!....
hai ca ma bag sa rezolv foile de la scoala...ca stau astia cu ochii pe mine ca pe butelie.... va salut! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cand esti programat la proba de (in)competenta la informatica daffy ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am dat (in)competenta la informatica azi...la ora la care am postat ( 13:10)
tu cand dai?? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am dat ecdl-ul :D i'm just along for the ride, desi maine ma asculta la romana din iona cine stie ce o fi si aia .. sper sa nu am parte de vreun +3 in catalog, si tre sa termin de finisat atestatul la engleza
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
sa zicem ca nu observam mecanismul usii deloc iesit din comun .. asa jante pe spate ? :O cati cm o avea anvelopa ?
https://www.youtube.com/watch?v=tJLeS...layer_embedded check this out |
Re: Diverse (topic de offtopic)
check this guy out :D https://www.youtube.com/watch?v=QXDNxkUiUws
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
funny :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
l am vazut.e misto masina.dar eu n am bani nici de o kiftea.mi ar place sa l fac de drift...dar acum nu e momentu.:)
ms oricum.:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bun gratarelul, si partida de fotbal razboinic care s-a lasat cu o limba si buza sangerand !! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca ai fost prea razboinic...ce sa ti fac :))
a fost super...super vreme...eu m am simtit super..totul a fost la superlativ. ne pare rau pentru avaria cauzata plictisit. :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)) deci eu cu evo ( burtosii ) am rupt tot =)) cum sa va batem asa ? gratarel, locatia, si vremea ... super tare :X hai noroc !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa imi voi face si eu punto-ul :)) https://www.youtube.com/watch?v=_r6lt...ayer_embedded#
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning