Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

87MTX 16-04-10 18:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))
ps: nu am asa ceva la tastatura :)))

daffy duck™ 16-04-10 18:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3284320)
tot nu te-ai prins..in fine...
nu ziceai ca pana vineri....ma ... ?;))

dar nu aiurea....cu motiv, ca nu caut dastea aiurea-n tren....si ramane valabil...


P.S stii ca nu sunt cu toate acasa....nu fii prost!

87MTX 16-04-10 18:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta stiam de mult..de parca e careva normal

daffy duck™ 16-04-10 18:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci am avut asa o zi perfecta...nu as vrea ( de data asta!!!) sa se intample ceva diseara!

87MTX 16-04-10 19:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:D:D:D:D:D:D
ce ai facut de ai avut o zi minunata?

Lucian_GXZ 17-04-10 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
:rolleyes2

plictisit 17-04-10 16:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))))

babone 17-04-10 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
unde-i cartof?lipseste cartof din acel peisaj :)).oricum e clar,MTX-u si cand a fost tanar era admirat de femei :-"

87MTX 17-04-10 16:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)))) :D

adi_stilo 17-04-10 18:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aici sunt....nu sunt cu ala ca el le plateste pe fete sa faca poze cu el.......

87MTX 17-04-10 18:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tu le platesti sa iasa cu tine :))

johnny325 18-04-10 22:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...o&pageNumber=1

daffy duck™ 18-04-10 22:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai, hai!!!!

ce mai astepti :lol::lol::lol::lol: dute si achitai omului un avans, gandeste-te ce cercuri poti sa dai cu rotile alea :lol::lol::lol::lol::lol::lol:


ce te mai plictisesti ioane! :lol::lol::lol:

plictisit 18-04-10 23:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
wtf ?!

Evo-Jr 18-04-10 23:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
joni...parca vroiai japoneze :)))
ma uimeste sa vad ca ti ai schimbat parerea asa de repede :))


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning