![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))
ps: nu am asa ceva la tastatura :))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
P.S stii ca nu sunt cu toate acasa....nu fii prost! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta stiam de mult..de parca e careva normal
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci am avut asa o zi perfecta...nu as vrea ( de data asta!!!) sa se intample ceva diseara!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:D:D:D:D:D:D
ce ai facut de ai avut o zi minunata? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
:rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
unde-i cartof?lipseste cartof din acel peisaj :)).oricum e clar,MTX-u si cand a fost tanar era admirat de femei :-"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)))) :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aici sunt....nu sunt cu ala ca el le plateste pe fete sa faca poze cu el.......
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tu le platesti sa iasa cu tine :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai, hai!!!!
ce mai astepti :lol::lol::lol::lol: dute si achitai omului un avans, gandeste-te ce cercuri poti sa dai cu rotile alea :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ce te mai plictisesti ioane! :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
wtf ?!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
joni...parca vroiai japoneze :)))
ma uimeste sa vad ca ti ai schimbat parerea asa de repede :)) |
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning