![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce aveti ma cu mine? :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy...azi e vineri :D vin la intalnire sau nu ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da, vin...de ce?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca sa vin eu mah...e vineri ..remember ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aaaa......nu cred....vin perpedes , poate vin pe rotile mele....vorbim atunci.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tot nu te-ai prins..in fine...
nu ziceai ca pana vineri....ma ... ?;)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mtx`ule te mananca si pe tine unde nu trebe ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci stie robynet si a uitat daffy....
robynet abia astept sa vina ziua pentru taxa lunara.....cum mi-ai dat u banii de tigari asa iti dau si eu banii de taxa...mai rau kiar :P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ti`am dat asa ca nu aveam altii ... nu sa iti fac vreo gluma. Si iti jur cu mana pe tastatura ca daca vii cu aia nu ii primesc :lol: o sa te faci de caca a 2-a oara cand o sa ii schimbi in hartii sau cand ii cheltui, treaba ta
|
vreau sa vada si membrii din conducere ce sa intampla aici !!! lucian!! tataie!! marius !!!! vreau sa ii dau banii pentru taxa lunara lui Robynet si nu vrea sa ii accepte !!!!!!!
am impresia ca o sa ploua .. ne mai intalnim acolo ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
de la tine astept banii in natura ma =))
PS: Foloseste BUTONU ala cu EDIT pe el. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning