Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 15-04-10 21:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by adi_stilo (Post 3281742)
luciane ti cu ursu?

nu ma, tocmai ca iti tineam partea 8)

Evo-Jr 15-04-10 21:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce aveti ma cu mine? :D

daffy duck™ 16-04-10 12:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte tare!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=-cM9S...ayer_embedded#!

daffy duck™ 16-04-10 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
inca unu

https://www.youtube.com/watch?v=vKb57...embedded#at=50

Lucian_GXZ 16-04-10 12:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si unu de la mine

https://www.youtube.com/watch?v=XR4iO...eature=related

87MTX 16-04-10 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy...azi e vineri :D vin la intalnire sau nu ?

daffy duck™ 16-04-10 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da, vin...de ce?

87MTX 16-04-10 18:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca sa vin eu mah...e vineri ..remember ?

daffy duck™ 16-04-10 18:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aaaa......nu cred....vin perpedes , poate vin pe rotile mele....vorbim atunci.

87MTX 16-04-10 18:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tot nu te-ai prins..in fine...
nu ziceai ca pana vineri....ma ... ?;))

RoByNeT 16-04-10 18:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mtx`ule te mananca si pe tine unde nu trebe ...

87MTX 16-04-10 18:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci stie robynet si a uitat daffy....
robynet abia astept sa vina ziua pentru taxa lunara.....cum mi-ai dat u banii de tigari asa iti dau si eu banii de taxa...mai rau kiar :P

RoByNeT 16-04-10 18:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ti`am dat asa ca nu aveam altii ... nu sa iti fac vreo gluma. Si iti jur cu mana pe tastatura ca daca vii cu aia nu ii primesc :lol: o sa te faci de caca a 2-a oara cand o sa ii schimbi in hartii sau cand ii cheltui, treaba ta

87MTX 16-04-10 18:12

vreau sa vada si membrii din conducere ce sa intampla aici !!! lucian!! tataie!! marius !!!! vreau sa ii dau banii pentru taxa lunara lui Robynet si nu vrea sa ii accepte !!!!!!!

am impresia ca o sa ploua .. ne mai intalnim acolo ?

RoByNeT 16-04-10 18:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de la tine astept banii in natura ma =))

PS: Foloseste BUTONU ala cu EDIT pe el.


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning