![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Un mic teaser ... :lol: si cateva poze, restu' mai incolo.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce alcoolic(vorba lui calinescu)=))=)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ii multumesc pe aceasta cale lui roby si lui cartof pt blitz-urile pe care i le-au bagat in ochi!!!
P.S. : cred ca am fost cel mai treaz dintre toti. respect daffy care a cazut primul!!! :lol: :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba macar a cazut la datorie =))) oricum ... a fost foarte foarte smecher :))
PS: cine vrea sa vada tot filmul o sa il arat pe telefon :lol: nu se cuvine sa il urc aici. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai luat lumina de la DJ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sincer... ma asteptam sa ne vedem intr-un numar cat mai mare la gratar si in club... oricum cei care au semnat prezent nu cred ca au pareri de rau in legatura cu timpul petrecut impreuna.
Data viitoare sigur ne vom strange mult mai multi! Cu stima, |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai mariuse da si tu add la user group inferno :)) uite aici link : https://forum.4tuning.ro/profile.php?do=editusergroups
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
bai dar peste tot apare MTX-u :)) Attachment 1413977
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daaa...e nambar oan!! :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai da cum :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
ce aveti de spus, puteti sa spuneti acum :twisted::twisted::twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
gata, a ajuns netu la tine? F frumos
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
yeeee si-a bagat cartof net,vineri bem :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning