Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

cozo 06-04-10 09:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3250814)
plus ca in bamboo sigur au wireless si se poate conecta de pe telefon...

ete na! daca vrei sa facem misto de el, ii furam creionul cu care scrie mesaje.....e mort fara el!

RoByNeT 06-04-10 11:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Un mic teaser ... :lol: si cateva poze, restu' mai incolo.

johnny325 06-04-10 12:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce alcoolic(vorba lui calinescu)=))=)))

cozo 06-04-10 19:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ii multumesc pe aceasta cale lui roby si lui cartof pt blitz-urile pe care i le-au bagat in ochi!!!

P.S. : cred ca am fost cel mai treaz dintre toti. respect daffy care a cazut primul!!! :lol: :lol:

RoByNeT 06-04-10 19:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba macar a cazut la datorie =))) oricum ... a fost foarte foarte smecher :))


PS: cine vrea sa vada tot filmul o sa il arat pe telefon :lol: nu se cuvine sa il urc aici.

bogdy.ghetto 06-04-10 19:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai luat lumina de la DJ?

browser 06-04-10 21:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3251070)
Un mic teaser ... :lol: si cateva poze, restu' mai incolo.

fututi cerceii aia "Daffy"

gpk 07-04-10 22:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sincer... ma asteptam sa ne vedem intr-un numar cat mai mare la gratar si in club... oricum cei care au semnat prezent nu cred ca au pareri de rau in legatura cu timpul petrecut impreuna.
Data viitoare sigur ne vom strange mult mai multi!
Cu stima,

RoByNeT 08-04-10 14:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai mariuse da si tu add la user group inferno :)) uite aici link : https://forum.4tuning.ro/profile.php?do=editusergroups

babone 11-04-10 08:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
bai dar peste tot apare MTX-u :)) Attachment 1413977

Evo-Jr 11-04-10 08:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daaa...e nambar oan!! :))))

87MTX 11-04-10 10:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai da cum :))

adi_stilo 12-04-10 22:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3249879)
deci pozele si filmele de sambata noaptea le voi pune eu imediat cum voi intra in posesia lor. ele sunt la cartof...si el nu prea intra pe forum........



Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3250329)
nu a aparut internetul la el acolo

Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3250776)
are mah internet...e mai greu sa scrie...are carnatii grosi...:lol:

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3250814)
plus ca in bamboo sigur au wireless si se poate conecta de pe telefon...

Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3250849)
ete na! daca vrei sa facem misto de el, ii furam creionul cu care scrie mesaje.....e mort fara el!

acum intru si eu :P :P

ce aveti de spus, puteti sa spuneti acum :twisted::twisted::twisted:

87MTX 13-04-10 00:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gata, a ajuns netu la tine? F frumos

babone 13-04-10 05:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
yeeee si-a bagat cartof net,vineri bem :))


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning