![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Robynet ti-ai facut si tu o bara si 2 ceasuri pe stalp si gata te-ai ajuns :)))??Superi baietii?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Paste fericit tuturor !!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Paste fericit la toata lumea!!!
Hristos a inviat!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
PASTE FERICIT :) Hristos a inviat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hristos a inviat !!!!
Paste Fericit tuturor!!!! P.S cei care au fost in club aseara, ii rog sa urce aici doar POZELE!!!! fara filmulete :P:P:P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Paste Fericit!
Hristos a inviat! Pozele le urc mai pe seara sau maine ca n-am rabdare acum :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu de alea ziceam eu horia :lol::lol::lol::lol:
altele de dupa gratar..... P.S pt cunoscatori : Cartof - daffy ce faci ma, esti bine??? Daffy - stai ma stai asa...hai ca vreau acasa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va doresc din tot sufletul PASTE FERICIT tuturor.
Toate cele bune. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Paste Fericit baietii!!!!!!
Si bafta in tot ce va propuneti!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hristos a inviat!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci pozele si filmele de sambata noaptea le voi pune eu imediat cum voi intra in posesia lor. ele sunt la cartof...si el nu prea intra pe forum........
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de la cartof le iei cel mai repede pe un cd ceva....altfel nu cred ca apuci.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu a aparut internetul la el acolo
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
are mah internet...e mai greu sa scrie...are carnatii grosi...:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
plus ca in bamboo sigur au wireless si se poate conecta de pe telefon...
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning