Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

cozo 02-04-10 09:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3240607)
zise robynet care tocmai a ratat 4tuning days

poate ii fac o manevra sa rateze si cluj.... :lol: :lol: ce zici????

Lucian_GXZ 02-04-10 10:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3241405)
poate ii fac o manevra sa rateze si cluj.... :lol: :lol: ce zici????

o mica devarsare de feruginol :-j :twisted:

RoByNeT 02-04-10 12:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3241317)
e o caracteristica a romanului... "cand vine vorba de altii suntem nr 1 la criticat" :)


ti se pare ca l`am criticat cu ceva ? a fost si simplu o sugestie. Bine ca am ratat eu 4tuning ... imi pare rau ... trebuia sa imi pun pleoape si o folie pe geamuri si ajungem 100 mie ... dar cum zici si tu ... la criticat pe altii ... suntem primii.


Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3241405)
poate ii fac o manevra sa rateze si cluj.... :lol: :lol: ce zici????

poate nu mai vreau sa vin ... ce zici ? :lol:

Lucian_GXZ 02-04-10 12:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3241923)
ti se pare ca l`am criticat cu ceva ? a fost si simplu o sugestie. Bine ca am ratat eu 4tuning ... imi pare rau ... trebuia sa imi pun pleoape si o folie pe geamuri si ajungem 100 mie ... dar cum zici si tu ... la criticat pe altii ... suntem primii.

era in ideea ca ii propuneai sa faca treaba mai importanta la iarna desi tu nu ai facut acelasi lucru, pana la urma eu zic ca e bine sa o faca si acum si oricand... nu exista anotimp pentru tuning... mai mportant e, sa se intample... :rolleyes2

RoByNeT 02-04-10 12:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica eu nu am facut acelasi lucru ?

Lucian_GXZ 02-04-10 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica adica adica...
nu am vorbit cu subtilitati sau apropouri si nici nu cred ca sunt un om atat de limitat incat sa nu pot sa transmit ceea ce vreau sa spun...

RoByNeT 02-04-10 12:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai adica tu insinuezi ca eu nu am facut nimic la masina de cand nu am mai venit cu ea la intalniri ... corect ?

Lucian_GXZ 02-04-10 13:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica nu insinuez nimic ci adica spun pe fata adica ai pierdut startul adica pe viitor cand vei avea gata masina adica cand vei putea fi prezent adica cand o vei avea gata adica vei putea participa doar la ghene de evenimente... adica

RoByNeT 02-04-10 14:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poarta si tu o discutie normal. Deci acum daca nu am ajuns la 4tuning nu pot sa imi mai dau cu parerea sau ce ? am pierdut startul pentru ca am avut f multe de facut si a fost si foarte scurt timpul si de bani nu mai zic ... pana la urma nu inteleg care e problema ta ?

Lucian_GXZ 02-04-10 16:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) problema mea esti tu! si parerea o vei afla diseara nu pe forum

jakal 02-04-10 16:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
simt o puternica raceala in relatia voastra......:)):))

ce aveti ma?......

Lucian_GXZ 02-04-10 16:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu chiar nu am nimic real cu el, e o discutie principiala... si ca sa dovedesc asta(ca nu am nimic cu el) diseara am sa-i dau ouale mele de Paste!

jakal 02-04-10 16:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3242438)
diseara am sa-i dau ouale mele de Paste!

ce diliu........:lol::lol:

VaLeX 03-04-10 00:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:D:D:D:D:D

TaZzY E30 03-04-10 18:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning