Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 31-03-10 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate, io acum am citit....p*** mea....shit happens

hbucur 31-03-10 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mi-am gasit ambreiaj + volanta. Este 800 de iepurasi.
Daca nu este vreo problema s-ar putea sa nu vin la cluj sau tulcea pentru a putea sa il iau mai repede... va mai povestesc la intalnire.

Lucian_GXZ 31-03-10 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
800 iepurasi romanesti sau europeni?

daffy duck™ 31-03-10 14:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
europeni....soto

babone 31-03-10 14:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
800 de iepuri dupa camp bolnavi psihic,vineri scot si eu iepurele verde din barlog >:)

Lucian_GXZ 31-03-10 15:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
suna bine!
intre timp..
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...na-1-9dci.html :)

daffy duck™ 31-03-10 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci ma gandeam daca mai ai o masina pe langa rover ....si vad ca asa este....

ete na...pui pe altii sa faca anunturile de vanzare ah?:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 01-04-10 13:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post3237942

luciane ... asta a lu jakalu are ce iti trebe tie la bara fata ?

Lucian_GXZ 01-04-10 13:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu... are fusta de mtehc 2 (pe care o am si eu) si bara de sus de 90, pe cel galben are ce-mi trebuie mie...

hbucur 01-04-10 15:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3235713)
800 iepurasi romanesti sau europeni?

Din pacate europeni si mai e si transportu si montajul :)

RoByNeT 01-04-10 17:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic sa profitam de evenimente acum ... si sa lasam modificarile mai majore pe timpul iernii ... acum tu alegi

Lucian_GXZ 01-04-10 22:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
zise robynet care tocmai a ratat 4tuning days

bogdy.ghetto 01-04-10 23:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) dc il superi ma ?

GopPo 02-04-10 01:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la el inca nu a trecut iarna...

Lucian_GXZ 02-04-10 08:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e o caracteristica a romanului... "cand vine vorba de altii suntem nr 1 la criticat" :)


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning