![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate, io acum am citit....p*** mea....shit happens
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mi-am gasit ambreiaj + volanta. Este 800 de iepurasi.
Daca nu este vreo problema s-ar putea sa nu vin la cluj sau tulcea pentru a putea sa il iau mai repede... va mai povestesc la intalnire. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
800 iepurasi romanesti sau europeni?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
europeni....soto
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
800 de iepuri dupa camp bolnavi psihic,vineri scot si eu iepurele verde din barlog >:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci ma gandeam daca mai ai o masina pe langa rover ....si vad ca asa este....
ete na...pui pe altii sa faca anunturile de vanzare ah?:lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post3237942
luciane ... asta a lu jakalu are ce iti trebe tie la bara fata ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu... are fusta de mtehc 2 (pe care o am si eu) si bara de sus de 90, pe cel galben are ce-mi trebuie mie...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu zic sa profitam de evenimente acum ... si sa lasam modificarile mai majore pe timpul iernii ... acum tu alegi
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
zise robynet care tocmai a ratat 4tuning days
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) dc il superi ma ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
la el inca nu a trecut iarna...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e o caracteristica a romanului... "cand vine vorba de altii suntem nr 1 la criticat" :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning