Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

87MTX 28-03-10 21:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3227851)

=))) :)) hai ca mai merge...tractata....

daffy u nu rasp la tel ???? vezi k ti-am lasat un offline

daffy duck™ 28-03-10 21:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am niciun off-line nimic...da PM daca vrei

87MTX 28-03-10 21:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da-mi un buzz

bogdy.ghetto 28-03-10 22:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3227845)
bogdy..ai zis ca treci vineri pe la noi la intalnire, te-am asteptat cu surpriza pentru parbriz si tu nimica...te asteptam si vineri :)

mi-ati cumparat altul sa numai umblu cu asta spart? :)))

GopPo 29-03-10 03:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3227851)

ba ce inapt!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

daffy duck™ 29-03-10 11:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
voi ati auzit ceva ??

"24-25 IULIE 2010 - KOE DRAG - Bucuresti, Romania"

daffy duck™ 29-03-10 12:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru matrix


(Prescurtari utilizate: FWD: tractiune fata, RWD: tractiune spate, AWD: tractiune integrala)
sub 1600 cmc – S1
Toate masinile dotate cu motor pe benzina in 2 sau 4
timpi, in linie, V, boxer sau Wankel, cu patru roti si
tractiune pe doua roti, avand motorul cu cilindreea sub
1600cmc normal aspirat sau sub 1000cmc
supraalimentat (turbo/compresor).
Combustibilul permis este doar cel din comert –
benzina, E85,benzina de curse

daffy duck™ 29-03-10 12:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru horia


Diesel sub 2000 cmc - S6
Toate masinile dotate cu motor diesel in 2 sau 4 timpi,
in linie, V sau boxer, cu patru roti din care 2
roti motrice si cu motorul aspirat sau supraalimentat

cu turbo sau compresor avand motorul pana in 2000 cmcsi
toate masinile cu 4 roti motrice avand motorul de pana la 1600 cmc
Combustibilul permis este doar cel din comert –
motorina sau biodiesel.

hbucur 29-03-10 13:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai trebuie mai intai sa va hotarati daca mergem la tulcea sau la cluj, ca sa stiu daca imi fac inductia sau ii dau un polish ...

Evo-Jr 29-03-10 14:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai bine ne bagam la koe drag bucuresti :D

cozo 29-03-10 14:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ daffy: ai facut cd-ul ala?

Evo-Jr 30-03-10 17:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dati mi mie pozele si pana vineri fac eu cd pentru hilea!!!

87MTX 30-03-10 17:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am facut cd ptr hilea...l-am si dat vineri

Evo-Jr 30-03-10 17:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok bo$$ :D

kimi 31-03-10 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3229180)
voi ati auzit ceva ??

"24-25 IULIE 2010 - KOE DRAG - Bucuresti, Romania"

Iar te bag in gura lu Lucian :lol:

Cam de 2-3 luni s-a anuntat KOE la Bucuresti...Acum sa vedem daca se tine..


All times are GMT +2. The time now is 15:33.

- Copyright 2026 4Tuning