![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy dupa ce ca nu suport serpii...ti-o dau la dormeza
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu esti singuru :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa`mi bag beep in el de sarpe si in el de youtube de nu mi`am rupt gatu pe jos cu tot cu scaun... mama...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
hai ca am un Blaupunkt de vanzare care se baga ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da-mi-as 7 palme... mi-a stat inima-n loc :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nici eu nu garantez ca ajung, pentru ca mai este foarte putin timp pana la craiova... mai am cateva lucuri de pus la punct.. reglaje si dupa care....teste finale...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
Am vopsito pe asta mica cum zice Racy Scufitza rosie :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte tare arata :X ti`a nimerit perfect culoare cel putin asa se vede in poza :) plafonul il aveai negru ? eu parca stiam ca nu ... oricum sa vb si pentru mine ca marti daca are timp ghetto ma prezint la el :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sigur robynet vb :D nu plafonul si capota + masca am vb sapt asta :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
A iesit bine bogdy ;) tine-o tot asa vezi ca vine tare din spate Daffy.... :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce frumoasă e,daffy mai are ceva km de parcurs:lol: :lol: ca să vină şi el tare !;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a iesit bine bogdan :) .... felicitari :) pe viitor ce mai vrei sa-i faci ?:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Am revenit cu niste poze noi si mai pe lumina Bad boy by Ghetto:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
arata grav de tot sa moara bibi...zilele astea duce tata ursu in pipera la tinichigiu si porma ramane sa iau ITPul si sa ii fac asigurarea.....si am sa incep si scoala de sofat cat de curand..bafta 2 all si ne vedem la craiova
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cate masini participa de la voi la craiova? :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdane parerea mea...scapa de oglinzile alea cromate :|
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu nu am vazut nicio oglinda cromata :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stikerul cu 4tuning nu da bine deloc..........parerea mea...
bafta.....frumoasa lucrare.....;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani GXZ ! Sa ai parte de tot ce-ti doresti !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Băăăi trebuia să dai de băut la Craiova Luciane,eşti un hoţoman :lol: LMA şi multă sănătate !;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani !!!! ...sa fii sanatos ..si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
la multzi ani Luciane!!!itzi urez tot binele din lume,sanatate bucurie si multzi bani.LA MULTZI ANI!!!!!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu iti doresc...sa nu`ti mai ia ursu`foc...sa nu se mai stricve turbina...:-? plm timoneria aia sa o repari..si alte maruntisuri deastea :D LMA!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce-a mai penala rugaciune : Inger,ingerashu meu da-mi si mie-un BMW-u, si-ti promit ca-n continuare nu fac multe prostioare decat niste laterale,si in spate o toba mare
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
F tare johnny, multzumesc frumos baietzi! (de baut am dat :D in microbuz spre craiova city...:P )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce vrei ma sa se laude ca e ziua lui ??
El nu stia cum sa faca sa nu se alfe =)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Yo am fost singuru care la pupat sa inteleg... :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ma;) lam pupat si noi la craiova ai uitat ;):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
unde l-ai pupat:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:43. |
- Copyright 2026 4Tuning