Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 12-03-09 21:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy dupa ce ca nu suport serpii...ti-o dau la dormeza

Tweety_rzw 12-03-09 21:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2142660)
https://www.youtube.com/watch?v=b99o7vrqsDg uitati-va si voi...asta e cu dedicatie de la CobraArt de la ploiesti...

Am sărit de pe scaun dă-te-n *** băăă deci jur...am tresărit=))

BGY_Bogdy 12-03-09 21:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu esti singuru :))

Daxter 12-03-09 21:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa`mi bag beep in el de sarpe si in el de youtube de nu mi`am rupt gatu pe jos cu tot cu scaun... mama...

BGY_Bogdy 12-03-09 21:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
hai ca am un Blaupunkt de vanzare care se baga ?

Lucian_GXZ 13-03-09 09:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da-mi-as 7 palme... mi-a stat inima-n loc :))

Lucian_GXZ 13-03-09 09:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nici eu nu garantez ca ajung, pentru ca mai este foarte putin timp pana la craiova... mai am cateva lucuri de pus la punct.. reglaje si dupa care....teste finale...

BGY_Bogdy 13-03-09 17:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Am vopsito pe asta mica cum zice Racy Scufitza rosie :D

RoByNeT 13-03-09 17:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte tare arata :X ti`a nimerit perfect culoare cel putin asa se vede in poza :) plafonul il aveai negru ? eu parca stiam ca nu ... oricum sa vb si pentru mine ca marti daca are timp ghetto ma prezint la el :D

BGY_Bogdy 13-03-09 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sigur robynet vb :D nu plafonul si capota + masca am vb sapt asta :D

Hyena 13-03-09 18:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
A iesit bine bogdy ;) tine-o tot asa vezi ca vine tare din spate Daffy.... :))

Tweety_rzw 13-03-09 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce frumoasă e,daffy mai are ceva km de parcurs:lol: :lol: ca să vină şi el tare !;)

BGY_Bogdy 13-03-09 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2145266)
A iesit bine bogdy ;) tine-o tot asa vezi ca vine tare din spate Daffy.... :))

Ms Hyena :D Daffy te astept :D

stefan_88 13-03-09 19:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a iesit bine bogdan :) .... felicitari :) pe viitor ce mai vrei sa-i faci ?:)

BGY_Bogdy 13-03-09 22:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 2145517)
a iesit bine bogdan :) .... felicitari :) pe viitor ce mai vrei sa-i faci ?:)

Urmeza sa motez ce mi-am comandat la tine numai ca o sa m-ai am nevoie de unu :D astup hayonul manerele jante suspensie barile :D si ultimul sau cine stie motoru cand e il schimb cu totul dar in mare vreau sa ii fac cam toate astea acuma depinde si de putearea financiara :|

BGY_Bogdy 14-03-09 11:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Am revenit cu niste poze noi si mai pe lumina Bad boy by Ghetto:D

daffy duck™ 14-03-09 12:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
arata grav de tot sa moara bibi...zilele astea duce tata ursu in pipera la tinichigiu si porma ramane sa iau ITPul si sa ii fac asigurarea.....si am sa incep si scoala de sofat cat de curand..bafta 2 all si ne vedem la craiova

Daxter 14-03-09 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cate masini participa de la voi la craiova? :)

5nap 14-03-09 19:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bogdane parerea mea...scapa de oglinzile alea cromate :|

Lucian_GXZ 15-03-09 19:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu nu am vazut nicio oglinda cromata :))

jakal 15-03-09 20:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stikerul cu 4tuning nu da bine deloc..........parerea mea...

bafta.....frumoasa lucrare.....;)

BGY_Bogdy 15-03-09 20:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2150535)
stikerul cu 4tuning nu da bine deloc..........parerea mea...

bafta.....frumoasa lucrare.....;)

Ms Jakal :D sa stii ca a inceput sa se dezlipeasca cred ca il ajut eu :D :))

DolusD 15-03-09 20:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani GXZ ! Sa ai parte de tot ce-ti doresti !

Tweety_rzw 15-03-09 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Băăăi trebuia să dai de băut la Craiova Luciane,eşti un hoţoman :lol: LMA şi multă sănătate !;)

stefan_88 15-03-09 20:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani !!!! ...sa fii sanatos ..si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca :)

DolusD 15-03-09 20:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2150612)
Băăăi trebuia să dai de băut la Craiova Luciane,eşti un hoţoman :lol: LMA şi multă sănătate !;)

E bandit ! Hai sa ne traiesti o mie de ani !

DRK*DeSiGn 15-03-09 22:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la multzi ani Luciane!!!itzi urez tot binele din lume,sanatate bucurie si multzi bani.LA MULTZI ANI!!!!!!!!!

5nap 15-03-09 22:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu iti doresc...sa nu`ti mai ia ursu`foc...sa nu se mai stricve turbina...:-? plm timoneria aia sa o repari..si alte maruntisuri deastea :D LMA!

johnny325 16-03-09 08:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce-a mai penala rugaciune : Inger,ingerashu meu da-mi si mie-un BMW-u, si-ti promit ca-n continuare nu fac multe prostioare decat niste laterale,si in spate o toba mare

johnny325 16-03-09 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.primatv.ro/stiri-focus/cu...drenalina.html

Lucian_GXZ 16-03-09 11:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
F tare johnny, multzumesc frumos baietzi! (de baut am dat :D in microbuz spre craiova city...:P )

Tweety_rzw 16-03-09 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2152268)
F tare johnny, multzumesc frumos baietzi! (de baut am dat :D in microbuz spre craiova city...:P )

Păi aşa se face ăhh? :lol: Bineee,binee te ţin minte hoţomaneeee !

kidu2006 16-03-09 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2152268)
F tare johnny, multzumesc frumos baietzi! (de baut am dat :D in microbuz spre craiova city...:P )

Si io dc n-am stiut??? LA MULTI SA FII SANATOS SI FERICIT !! `ten gura de mut 8) ,o vb nu zici

kimi 16-03-09 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce vrei ma sa se laude ca e ziua lui ??

El nu stia cum sa faca sa nu se alfe =))

Hyena 16-03-09 16:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Yo am fost singuru care la pupat sa inteleg... :D

johnny325 16-03-09 17:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ma;) lam pupat si noi la craiova ai uitat ;):)

johnny325 16-03-09 17:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2153237)
Yo am fost singuru care la pupat sa inteleg... :D


unde l-ai pupat:lol:

kidu2006 16-03-09 18:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2153290)
unde l-ai pupat:lol:

Cum unde?!Unde ii place lui sa pupe toti baietii:twisted:

Hyena 16-03-09 20:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2153624)
Cum unde?!Unde ii place lui sa pupe toti baietii:twisted:

:)) de la tine am invatzat posnash mic

johnny325 16-03-09 21:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2153624)
Cum unde?!Unde ii place lui sa pupe toti baietii:twisted:

=))))))))))))))))))):))


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning