![]() |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Mai veniti cu poze .,..daca tot discutati...:)
|
Re: Roman
4 Attachment(s)
Am facut eu poze,Supra este cu nr. de Irlanda,culoare cameleon,e frumoasa tare. Pun pozele in jumatate de ora ca sunt la service,cand ajung acasa.
Edit: Am ajuns acasa. Si acum pozele. |
Re: Roman
frumoasa supra:D;)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
pe sub capota e ceva modificat sau e stock?
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
nu neaparat si nici nu ma astept sa fie,e extraordinara si standard :)
|
Re: Roman
Posibil sa fie modificat ... dar nu cred ca are prea multe ... mai mult de un filtru si o toba ... ca Deh' ... suntem Romascani .... ca Romascanii vor sunet .. nu si putere ...
|
Re: Roman
evacuarea cred si eu,ca se simte cand e prin preajma
|
Re: Roman
Din cate am auzit eu cand vorbea cu cineva cica ar avea si ceva modificari,zicea ceva in jur de 400 de cai ca are,acuma eu nu stiu.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
daca ar avea 400 cai ar trebui sa se tina bine de Sti-ul lui razvan
|
Re: Roman
Nu e vorba ca ar trebuia sa se tina ... sau ca nu ar trebui sa se tina ... ci din felul in care arata o masina de 400 de cai ... si felu' in care se aude ... iar Supra aia in nici un caz nu arata si nu se aude ca una de 400 de cai :)
|
Re: Roman
Eu nu am zis ca masina are atat,eu am zis ce am auzit cand am trecut pe acolo,ca e langa Liceu 2 masina,si vorbeau doi,ala cu Supra si unu cu o Frontera. Si zicea ala cu Frontera ca masinile astea sport nu-s pentru el,la care ala cu Supra o adaugat ca are aproape 400 de cai,nu e o masina sport oarecare. Apropo stiati ca in Roman este un Mercedes 190 cu motor de 2500 preparat de Brabus ?:)
|
Re: Roman
hopa...Brabus...ce numere are? culoare?
|
Re: Roman
Nu stiu exact ce numere are,culoare e un gri spre negru,am mers cu masina aceea acu vreo 3 ani,baiatul are mai multe masini,tatal lui este tinichigiu,Tauercaufe ii zice poate il stiti,si mai are niste masini. Lui ii zice Rudi. El e mai mult cu Mercedesurile,are prin curte mai multe,W124,W190 acum mi-a zis ca si-a luat si o balena,S320 :)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
E un om in varsta,n-are rost sa minta. Cand ma mai duc cu tata pe la el am sa-i fac niste poze sau tre sa ma duc zilele astea cu cineva sa iau niste carene.
|
Re: Roman
Oricum ... nu vreau eu sa vorbesc fara sa ma informez exact ... ce vroiam sa spun e ca ... masina aia nu pare deloc de 400 de cai ... nu se aude a 400 de cai ... si nu merge a 400 de cai ... am vazut-o in trafic...
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Omu a zis ca are motor de 2500,si o zis ca e modificata,si mi-o mai explicat ceva,din care am inteles eu ca e turbo,si da este Mercedes 190 2.5 Turbo,el a zis ca e Brabus,ceva tot tre sa aiba de la Brabus pe ea ca nu cred ca stie el cu ce se mananca Brabusu,si mai erau 2 oameni cu mine cand azi.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Stage 2
https://forum.4tuning.ro/customavatars/avatar51187_1.gif Join Date: Feb 2009 Oras: Piatra-Neamt Posts: 28 https://forum.4tuning.ro/images/icons/icon1.gif body kit ,spoilere,praguri,eleroane ,grile,faruri,triple,filtre aer,turbo,turbocharger electric,kit admisie,evacuari,tobe ,suspensii sport,jante,cauciucuri,vopsea cameleon,ax came ,p istoane+biele forjate,fise,bujii ETC ASIGURAM MONTAJ tel.0743944265 reparatii spoilere praguri in fibra de sticla,grafica auto(aerograf) |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
despre care toyota supra vorbiti...aia rosie?:-?
|
Re: Roman
Nu,cea cameleon.
|
Re: Roman
aha...nu mai stiu frate...la cat stau eu akuma in roman...
|
Re: Roman
Oricum ... nu e prea speciala ...eu cel putin nu vad nimic interesant la ea ...
|
Re: Roman
http://images.turbomagazine.com/feat...Engine_Bay.jpg uitati un motor de supra400hp
|
Re: Roman
Nu conteaza ca is alea nichelate,e vizual atat.
|
Re: Roman
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Pot fi aftermarket si care nu-s nichelate.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Acelasi lucru l-am zis si eu,dar omu le-a vazut nichelate si o fi zis ca e super jmekerie,pot fi si normale si chiar mai bune.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Da...stiu ca is incapatanat,toata lumea imi zice asta :)) Apropo ce stiti de accidentul de pe centru Calin Toma(Passat) si cu ala Fiat Punto ?:-?
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning