Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

D3m0N 18-05-09 19:03

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
a fost postat in paginile anterioare

costy_micro 24-05-09 21:13

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
8 Attachment(s)
zorro6299 ktalyn ma simt onorat sa va aud ca va place mercedesul:drunk::drunk: zorro6299 fara ponturi din astea:chainsaw::chainsaw: hai sa mai pun nishte poze cu ceva masini care au iesit din garaj de la EXCESS-tuning:pistoles::pistoles:

crywolf 25-05-09 13:20

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Damn !!! unde le tii ascunse?
Aia verde nu mal asa sa dorm in noaptea asta :)

zorro6299 25-05-09 18:30

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
"zorro6299 fara ponturi din astea" by Costy Micro - :rolleyes2 ... ok..ok.. daca vrei sa le tii numai pentru tine......sa stii ca n-o sa-ti mearga :-P le gasim "noi"...si le facem si pozee :lol: mai bine obisnuiestete cu ideea 8) ....ce-i frumos..stii tu si lu D-zeu ii place....felicitari si pentru Trabi..faina combinatia negru+portocliu....cat despre Opel...nu-s fan,nu ma bag, dar seamana ametitor cu Ford Taunus..9 modelul antic desigur ) de Mercedes..nu i nevoie de comentarii..e super Ok....dar..I love VW .

P.S. Corrado de mai "sus" mi-a rupt inima in bucati vineri seara pe copou...criminal..no coment...9 tre" sa fii nebun sau putin prost sa nu-ti placa masinuta aia, pe bune ) ;)
P.P.S. Dar tot BMW-ul ...HPR...rosu ferrari..e cel mai ...'dulce" si la inima mea, de cand l-am vazut in Suceava la demonstratie...felicitari soferitei ;)

NGKON 25-05-09 21:44

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
"hai sa mai pun nishte poze cu ceva masini care au iesit din garaj de la EXCESS-tuning"

au iesit? vrem sa le vedem si noi, nu am vazut nici una pe strada:???:

P.S. Unde aveti magazinul? sau atelierul? pot fi vizitate?:D

ktalyn 26-05-09 06:32

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
costy_micro : Nu e nevoie sa te simti onorat pentu cateva cuvinte, tu ar trebui sa fii mandru pentru ceea ce detii!
W124-ul coupe l-am vazut live, foarte frumos si in acelasi timp cam rarut pe la noi, Rekord-ul C o masina cu mult potential si agresiva! are motorul de 1.9 sau s-a facut swap cu ceva mai nervos?
O ultima intrebare as avea: As putea sa trec si eu o data sa iti admir jantele si W114-le?

costy_micro 27-05-09 08:20

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
mai este de lucru la cateva masini..dar intr-o luna vor iesi toate la strada;);)..deci fitzi cu ochii in 4:twisted::twisted::twisted:

Bogdan.IS 28-05-09 09:50

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
daca vreti sa-l vedeti pe tipul cu mustangu decapotabil , mergeti in copou noaptea ... am fost vreo 3 nopti la o plimbare prin copou , si l-am vazut pe tip de in fiecare seara :)

vlad87 30-05-09 17:44

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
pt ce sa il vad pe 'tipu cu mustangu'

_WarGasm_ 30-05-09 21:33

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by costy_micro (Post 2348024)
zorro6299 ktalyn ma simt onorat sa va aud ca va place mercedesul:drunk::drunk: zorro6299 fara ponturi din astea:chainsaw::chainsaw: hai sa mai pun nishte poze cu ceva masini care au iesit din garaj de la EXCESS-tuning:pistoles::pistoles:

Fară suparare,mai spală şi tu geamurile trabantului :)

Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 2365783)
pt ce sa il vad pe 'tipu cu mustangu'

Poate-l scoţi la o cafea,ceva :lol:

Alex110 30-05-09 21:55

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
De fiecare data cand vin in Iasi vad un cls 63 amg cu o culoare foarte frumoasa.A pozat cineva masina?

limuzina 02-06-09 19:05

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Am prins un R8 de Bucuresti , un Skyline (cu nr de Anglia), Lambo pe Copou si am fost acasa la domnu cu Morgan....nu mai am nici un program de edidat..imediat cum fac rost,pun pozele :) ! Am mai vazut de vreo 3 ori DBS'ul da tot nu l-am prins.

TuningBoy 02-06-09 21:19

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Pune we pozele asa..tii lumea in suspans :lol:

VaLeX 02-06-09 23:35

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Skyline'ul l-am vazut si eu astazi , foarte frumoasa masina ...

Tim 03-06-09 23:48

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
http://1.bp.blogspot.com/_feX6-5Rpfz...s400/rox+4.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_feX6-5Rpfz...s400/rox+5.jpg

mai multe poze aici

Sleepy_85 04-06-09 00:05

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Skyne-ul e un model R33, ma intreb ce are sub capota:lol:

vlad87 04-06-09 08:36

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
TIM , am vazut BMW chiar ieri, dar parca era o fata la volan

crywolf 04-06-09 11:08

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Si ce, nu are voie fata sa conduca M3? :)
Faza tare e ca in ciuda ideei ca femeile nu stiu sa conduca sportiv, Roax demonstreaza contrariul ;)

slip 04-06-09 12:41

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Sleepy_85 (Post 2379529)
Skyne-ul e un model R33, ma intreb ce are sub capota:lol:

am inteles ca are un 2.5 turbo.250cp. sper sa nu ma insel...

limuzina 05-06-09 16:52

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Morgan Aero 8,se aude foarte frumos...am lucrat-o intr-un program de ***,photoshop'ul imi da eroare,daca avea photoshop'ul iesea mult mai bine....:D

DAN18bt 06-06-09 11:22

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
1 Attachment(s)
:shock:

limuzina 07-06-09 09:52

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
2 Attachment(s)
A little R8 :lol:

ESPinoza 07-06-09 10:03

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 2387393)
A little R8 :lol:

bravo limuzina, frumoase poze.

vlad87 07-06-09 14:15

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Tare rau R8'u

@crywolf

Eh..ba da, cu atat mai bine :D

limuzina 09-06-09 18:14

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Ma cam luat prin surprindere,noroc ca stateam cu camera-n poala :lol:.

Bogdan.IS 09-06-09 18:22

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 2387393)
A little R8 :lol:

ce ciuda incredibila imi este ca nu am prins si eu R8-u :confused2

limuzina 09-06-09 18:27

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 2393856)
ce ciuda incredibila imi este ca nu am prins si eu R8-u :confused2

Era Duminica la Time Out,alaturi de F430 :D

CRyS` 13-06-09 12:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Asta noapte pe Copou se plimba un RR Phantom cu nr B XX RRR ... negru, frumos. In el, o mireasa ce era furata de la o nunta de smecheri :P

MnezO 13-06-09 14:39

Re: Masini tari din Iasi
 
L-am vazut si eu ! o masina imensaaaaaaa

CRyS` 13-06-09 16:30

Re: Masini tari din Iasi
 
Tunata de Mansory.............. ! E de ajuns nu :D

D3m0N 13-06-09 19:21

Re: Masini tari din Iasi
 
a stat ieri 3 ore la omv in pacurari :D

CRyS` 13-06-09 19:28

Re: Masini tari din Iasi
 
Facea plinu? :)

D3m0N 13-06-09 19:28

Re: Masini tari din Iasi
 
nu mai ... =)) nu-i mai pornea ..=)))=)))

pe trotuar ma refeream :P

limuzina 13-06-09 22:00

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi pe o straduta undeva prin Copou,un CLS 63 AMG ,se auzea super fain,nu am avut timp sa inchid gura ca din urma venea un ML 63 AMG ... m-am dus, da din parti..nu le-am mai gasit...

TuningBoy 14-06-09 10:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Phantom-ul l-am vazut si eu vineri seara...

Alex110 15-06-09 10:03

Re: Masini tari din Iasi
 
cls-ul l-am vazut si eu dar era si trecut pana sai fac o poza

Sleepy_85 15-06-09 13:38

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
mai da voi ati vazut ca pe la noi in oras a aparut o masina de pompieri din state? o vazusem ieri cand veneam la carrefour...

D3m0N 15-06-09 14:44

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut-o si eu intr-o zi cand trecea pe la antibiotice spre metro .... e superba :X

MnezO 15-06-09 15:12

Re: Masini tari din Iasi
 
probabil masina e in iasi dar poze pe care ai postat-o tu nu e din iasi !

Sleepy_85 15-06-09 18:51

Re: Masini tari din Iasi
 
stiu :lol:


All times are GMT +2. The time now is 04:15.

- Copyright 2026 4Tuning