![]() |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
a fost postat in paginile anterioare
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
8 Attachment(s)
zorro6299 ktalyn ma simt onorat sa va aud ca va place mercedesul:drunk::drunk: zorro6299 fara ponturi din astea:chainsaw::chainsaw: hai sa mai pun nishte poze cu ceva masini care au iesit din garaj de la EXCESS-tuning:pistoles::pistoles:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Damn !!! unde le tii ascunse?
Aia verde nu mal asa sa dorm in noaptea asta :) |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
"zorro6299 fara ponturi din astea" by Costy Micro - :rolleyes2 ... ok..ok.. daca vrei sa le tii numai pentru tine......sa stii ca n-o sa-ti mearga :-P le gasim "noi"...si le facem si pozee :lol: mai bine obisnuiestete cu ideea 8) ....ce-i frumos..stii tu si lu D-zeu ii place....felicitari si pentru Trabi..faina combinatia negru+portocliu....cat despre Opel...nu-s fan,nu ma bag, dar seamana ametitor cu Ford Taunus..9 modelul antic desigur ) de Mercedes..nu i nevoie de comentarii..e super Ok....dar..I love VW .
P.S. Corrado de mai "sus" mi-a rupt inima in bucati vineri seara pe copou...criminal..no coment...9 tre" sa fii nebun sau putin prost sa nu-ti placa masinuta aia, pe bune ) ;) P.P.S. Dar tot BMW-ul ...HPR...rosu ferrari..e cel mai ...'dulce" si la inima mea, de cand l-am vazut in Suceava la demonstratie...felicitari soferitei ;) |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
"hai sa mai pun nishte poze cu ceva masini care au iesit din garaj de la EXCESS-tuning"
au iesit? vrem sa le vedem si noi, nu am vazut nici una pe strada:???: P.S. Unde aveti magazinul? sau atelierul? pot fi vizitate?:D |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
costy_micro : Nu e nevoie sa te simti onorat pentu cateva cuvinte, tu ar trebui sa fii mandru pentru ceea ce detii!
W124-ul coupe l-am vazut live, foarte frumos si in acelasi timp cam rarut pe la noi, Rekord-ul C o masina cu mult potential si agresiva! are motorul de 1.9 sau s-a facut swap cu ceva mai nervos? O ultima intrebare as avea: As putea sa trec si eu o data sa iti admir jantele si W114-le? |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
mai este de lucru la cateva masini..dar intr-o luna vor iesi toate la strada;);)..deci fitzi cu ochii in 4:twisted::twisted::twisted:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
daca vreti sa-l vedeti pe tipul cu mustangu decapotabil , mergeti in copou noaptea ... am fost vreo 3 nopti la o plimbare prin copou , si l-am vazut pe tip de in fiecare seara :)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
pt ce sa il vad pe 'tipu cu mustangu'
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
De fiecare data cand vin in Iasi vad un cls 63 amg cu o culoare foarte frumoasa.A pozat cineva masina?
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Am prins un R8 de Bucuresti , un Skyline (cu nr de Anglia), Lambo pe Copou si am fost acasa la domnu cu Morgan....nu mai am nici un program de edidat..imediat cum fac rost,pun pozele :) ! Am mai vazut de vreo 3 ori DBS'ul da tot nu l-am prins.
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Pune we pozele asa..tii lumea in suspans :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Skyline'ul l-am vazut si eu astazi , foarte frumoasa masina ...
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
2 Attachment(s)
Skyne-ul e un model R33, ma intreb ce are sub capota:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
TIM , am vazut BMW chiar ieri, dar parca era o fata la volan
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Si ce, nu are voie fata sa conduca M3? :)
Faza tare e ca in ciuda ideei ca femeile nu stiu sa conduca sportiv, Roax demonstreaza contrariul ;) |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Morgan Aero 8,se aude foarte frumos...am lucrat-o intr-un program de ***,photoshop'ul imi da eroare,daca avea photoshop'ul iesea mult mai bine....:D
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
:shock:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
2 Attachment(s)
A little R8 :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Tare rau R8'u
@crywolf Eh..ba da, cu atat mai bine :D |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Ma cam luat prin surprindere,noroc ca stateam cu camera-n poala :lol:.
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Asta noapte pe Copou se plimba un RR Phantom cu nr B XX RRR ... negru, frumos. In el, o mireasa ce era furata de la o nunta de smecheri :P
|
Re: Masini tari din Iasi
L-am vazut si eu ! o masina imensaaaaaaa
|
Re: Masini tari din Iasi
Tunata de Mansory.............. ! E de ajuns nu :D
|
Re: Masini tari din Iasi
a stat ieri 3 ore la omv in pacurari :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Facea plinu? :)
|
Re: Masini tari din Iasi
nu mai ... =)) nu-i mai pornea ..=)))=)))
pe trotuar ma refeream :P |
Re: Masini tari din Iasi
Azi pe o straduta undeva prin Copou,un CLS 63 AMG ,se auzea super fain,nu am avut timp sa inchid gura ca din urma venea un ML 63 AMG ... m-am dus, da din parti..nu le-am mai gasit...
|
Re: Masini tari din Iasi
Phantom-ul l-am vazut si eu vineri seara...
|
Re: Masini tari din Iasi
cls-ul l-am vazut si eu dar era si trecut pana sai fac o poza
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
mai da voi ati vazut ca pe la noi in oras a aparut o masina de pompieri din state? o vazusem ieri cand veneam la carrefour...
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut-o si eu intr-o zi cand trecea pe la antibiotice spre metro .... e superba :X
|
Re: Masini tari din Iasi
probabil masina e in iasi dar poze pe care ai postat-o tu nu e din iasi !
|
Re: Masini tari din Iasi
stiu :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:15. |
- Copyright 2026 4Tuning