![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
salut baieti, hai ca ies eu cu o intrebare capcana...
5 supercar-uri de marci diferite... Audi R8, un Ferrari F430, un Lamborghini Gallardo LP-560, un Maserati Gran Turismo si un Mercedes Mclaren SLR Coupe. Cine castiga cursa de drag? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
SLR, ultimul find maserati. R8 slab fata de lambo ferrari si slr
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
SLR ... ce masina :oops: defapt asta e OZN :shock::lol: tare drag race-ul ... m-as multumi si cu maserati-ul :D:D:D chiar daca era ultimu :rolleyes2
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Era clar rezultatul, pana la urma totul se rezuma la putere...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
intrebarea nr. 2
Drag Race: Lambo Gallardo LP560 vs. Porsche Carrera GT, care finalizeaza prima? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Depinde de cat de bine se misca partenerul...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ei poi au incercat sa imite ceva de genu NFS :D , gagica imi place, ma multumesc cu portofelul ala :)))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
mazda 323 (??Cred) avea un bodykit frumusel,era rosie :-?? langa mall..ce'i cu ea pe acolo?:D
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
salut!sper ca nu va suparati ca postez si eu aici...vroiam sa va intreb daca e cineva interesat de aerografie pe masini, motociclete, casti etc??lucrarile mele sunt aici: https://forum.4tuning.ro/177-painting...mele-dani.html .numai bine
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
MAMA ce accident azi pe babadag.
Golf4 vs C klasse A cam castigat golfu. Arata mai frumos! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
cunosc strada...care era avariat mai tare, golful sau mercedesul ?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
In rest ok. Ca noi! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Da normal :Cluburi inscrise pana in acest moment :
Delta Racing Crew Da mergem 2 masini si 2 acolo ne asteapta. |
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
FAIN FAIN RAU....POATE NE GASIM PEACOLO.......DACA NU MAI NINGE IAR!
|
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
Am si eu de vanzare un set de faruri angel eyes cromate logan.Daca intereseaza pe cineva,va rog sa ma contactati la:0752243155.PRETUL ESTE:350 LEI.SUNT NOI,IN TIPLA.
|
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
LA bazar, n-ai postat bine aici. :)
|
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
Fratilor....va urez Paste Fericit alaturi de familiile si prietenii vostrii....sa aveti parte numai de bucurii......si realizari.Sa ne auzim cu totii cu ganduri mai bune......inca o data Paste Fericit!!!
|
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
La fel si tie si la toti care citesc ...
Macar de sarbatori sa fim ceva mai buni :) |
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
Sper ca nu am incalcat nici o regula a forumului ca am postat mesajul acela cu farurile.Daca am facut-o imi cer scuze dar nu stiam unde trebuie postat mai egzact.Oricum am rezolvat-o cu farurile.Sarbatori fericite tuturor.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning