Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

KAB 16-01-10 20:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 2982069)
Hai sa ne amuzam in continuare........deci.....ramasesem la partea cu biela......cu neraspunsul la telefon...si pe mess......la milion......deja e text de manea.........behehehehe!!!!!

Foarte tare... si ca sa continuam amuzamentul https://www.youtube.com/watch?v=hIjWoq9TMdo "Nu raspunzi la sms, eu iti scriu atat de dessss..." Fara numar! Va pup din inima :D

Ene'Andrei 23-01-10 20:41

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
salut baieti, hai ca ies eu cu o intrebare capcana...

5 supercar-uri de marci diferite...

Audi R8, un Ferrari F430, un Lamborghini Gallardo LP-560, un Maserati Gran Turismo si un Mercedes Mclaren SLR Coupe. Cine castiga cursa de drag?

Eugen_TL 23-01-10 20:46

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
SLR, ultimul find maserati. R8 slab fata de lambo ferrari si slr

Ene'Andrei 23-01-10 20:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
uite aici castigatorul... :D

http://www.4tuning.tv/WPzTL4sg5cx/Dr...ercar_uri.html

|Gyo| 23-01-10 20:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
SLR ... ce masina :oops: defapt asta e OZN :shock::lol: tare drag race-ul ... m-as multumi si cu maserati-ul :D:D:D chiar daca era ultimu :rolleyes2

KAB 23-01-10 23:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Era clar rezultatul, pana la urma totul se rezuma la putere...

Ene'Andrei 23-01-10 23:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
intrebarea nr. 2

Drag Race: Lambo Gallardo LP560 vs. Porsche Carrera GT, care finalizeaza prima?

Bogyciu 23-01-10 23:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Depinde de cat de bine se misca partenerul...

KAB 24-01-10 00:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Ene'Andrei (Post 3008241)
intrebarea nr. 2

Drag Race: Lambo Gallardo LP560 vs. Porsche Carrera GT, care finalizeaza prima?

Mi-as pune banii pe porsche. Clar!

Ene'Andrei 24-01-10 00:11

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
finalul aici...

http://www.4tuning.tv/Ze4KFgFX0LU/Dr...arrera_GT.html

Ene'Andrei 24-01-10 00:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
m-am indragostit total de reclama asta...

http://www.4tuning.tv/MWXdjkYvvcm/Of...t_senzual.html

KAB 24-01-10 15:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Ene'Andrei (Post 3008341)
m-am indragostit total de reclama asta...

http://www.4tuning.tv/MWXdjkYvvcm/Of...t_senzual.html

Sincer pare un filmulet din NFS, si gagica se putea si mai bine...:censored:

Ene'Andrei 24-01-10 15:57

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ei poi au incercat sa imite ceva de genu NFS :D , gagica imi place, ma multumesc cu portofelul ala :)))

kenzor 26-01-10 18:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mazda 323 (??Cred) avea un bodykit frumusel,era rosie :-?? langa mall..ce'i cu ea pe acolo?:D

dani17cristi 17-02-10 16:00

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
salut!sper ca nu va suparati ca postez si eu aici...vroiam sa va intreb daca e cineva interesat de aerografie pe masini, motociclete, casti etc??lucrarile mele sunt aici: https://forum.4tuning.ro/177-painting...mele-dani.html .numai bine

TL01VOL 25-02-10 19:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
MAMA ce accident azi pe babadag.
Golf4 vs C klasse

A cam castigat golfu. Arata mai frumos!

Ene'Andrei 25-02-10 19:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
cunosc strada...care era avariat mai tare, golful sau mercedesul ?

n-am Bani 28-02-10 17:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Ene'Andrei (Post 3123493)
cunosc strada...care era avariat mai tare, golful sau mercedesul ?

Mertzu era mai sifonat in partea din fata(desi capota era mai lunga, deci ca procentaj la fel e distrugerea), numai ca golful avea rotiile rupre pe fata.
In rest ok. Ca noi!

TL01VOL 07-03-10 22:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
https://www.4tuning.ro/4TuningDAYS-20...ticipante.html

MERGE CAREVA?

Cubanez84 07-03-10 22:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Da normal :Cluburi inscrise pana in acest moment :


Delta Racing Crew Da mergem 2 masini si 2 acolo ne asteapta.

TL01VOL 07-03-10 22:20

Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
 
FAIN FAIN RAU....POATE NE GASIM PEACOLO.......DACA NU MAI NINGE IAR!

tony23 30-03-10 20:23

Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
 
Am si eu de vanzare un set de faruri angel eyes cromate logan.Daca intereseaza pe cineva,va rog sa ma contactati la:0752243155.PRETUL ESTE:350 LEI.SUNT NOI,IN TIPLA.

Eugen_TL 30-03-10 21:53

Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
 
LA bazar, n-ai postat bine aici. :)

mikafly 03-04-10 13:56

Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
 
Fratilor....va urez Paste Fericit alaturi de familiile si prietenii vostrii....sa aveti parte numai de bucurii......si realizari.Sa ne auzim cu totii cu ganduri mai bune......inca o data Paste Fericit!!!

Eugen_TL 03-04-10 16:18

Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
 
La fel si tie si la toti care citesc ...
Macar de sarbatori sa fim ceva mai buni :)

tony23 05-04-10 21:00

Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
 
Sper ca nu am incalcat nici o regula a forumului ca am postat mesajul acela cu farurile.Daca am facut-o imi cer scuze dar nu stiam unde trebuie postat mai egzact.Oricum am rezolvat-o cu farurile.Sarbatori fericite tuturor.


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning