![]() |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
3 Attachment(s)
Am avut si eu oz-uri lafel pe fosta Corsa si pot sa spun ca sunt destul de grele ... sunt replica dupa Alpina ... ... Sa le folosesti cu placere dale o culoare frumoasa :) Bafta in continuare cu ce iti propui ...
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
As avea si eu o intrebare.Buza din fata de la ce masina e?
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
4 Attachment(s)
poze de sezon:arrow:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
1 Attachment(s)
salut. unde esti aici?
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
capu' lu' Decebal de la Mraconia :p
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
dA Alex_KwD,... Cosminel Dyz are dreptate acolo am fost la capul lui Decebal "Mraconia" foarte frumos peisajul peacolo,clisura dunari,poza asta este facuta atunci cand doar ce ma apucasem de masina.Va recomand tuturor celor care veniti prin severin sa faceti o mik deplasare la cam 50 km de sev sa va bucurati de peisajele de prin zona noastra ;) |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
2 Attachment(s)
Cateva poze de astazi decand am fost sa montez la loc toba pe masina.
Probleme la urcarea pe rampa cu spatele,atat a vrut din cauza cai foarte joasa:lol: La sf luni astia urmeaza,sa schimb grila,sa pun jantele si sa schimb un rulment,apoi bani pt o noua toba sport |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Saracu spoiler ce sa indoit,mie mila de el.........Frumoasa masina.......
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Fara buza de sub bara ar fi urcat si cu fata nu numai cu spatele
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Arata foarte bine cu prelungirea de golf 3
Bafta la cat mai multe modificari si poate ne vom vedea odata pe la tine prin oras cand voi avea timp sa ne prezentam masinutele. |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
7 Attachment(s)
Astazi am schimbat grila fata ,intrucat a mea se indoise de la accident
Am facut proba la janta sa vad pe spate cu 175/70 daca imi atinge.. Marti sau miercuri vor fi vopsiste complet toate jantele culoarea "AURIU" apoi le voi pune pe masina |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
FRUMOASE JANTE SA LE VEDEM VOPSITE DA "AURIU" !!
:shock: |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
la stopuri tuning nu te-ai gandit?:D
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
o ideie ar fi chestia cu leduriiile,pana la triple mai sunt si alte oportunitati :lol: debia astept sa pun jantele si sa le vopsesc:X |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Fara suparare dar au devenit comune,mai bine face el ceva home made:)
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
da nu vad care treaba cu stopurile ? astea ce am eu multi ar vrea sa aiba...dece sa-mi pun porcari dinalea din magazin care numi plac ne-am
da...as fi interesat ca la astea pe care le am acum sa le pun leduri atat ,in rest triplele nu vreau sa le schimb |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Ma refeream la cele postate de bujuKYL ca au devenit comune..
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
eu zic , sa lasam deoparte discutia legata de stopuri ca, nu este cazul .abia astept so vad incaltata cu acele jante sunt curios cum iai sta cu auriu ,daca ma ajuta cineva cu un VT as fi tare multumit
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
La stopuri nu le trebuie nimic altceva decat spalate, puse becuri noi, asezate bine si un strat de lac transparent sa nu se mai zgarie/ingalbeneasca. In rest arata super, o spun din propria experienta ! Bafta Cristinel, incet incet, masina ajunge super, hai ca poate la vara ne intalnim prin Mehedinti, sti tu treaba :D |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
asta vroiam eu sa zic :lol::lol::lol: daca dacia aia mai are aceleas stopuri...din 200 de leduri cat avea TAU,daca mai merg 30 e bine :)) ideia ar fi buna cu stopurile,dar ma indoiesc ca ,alea mai sunt cum au fost... |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
6 Attachment(s)
Astazi am mai muncit putin la jante si le-am mai curatat,maine urmeaza sa intre la vopsire :lol::lol::lol:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Creata idee sa dai cu flexu pe jante ;)
Mai bine puneai pe perie sau cel mai bine daca le faceai usor usor la mana. |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Buzele acelea batute cui raman?:???::rolleyes2
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Mane ce a fost in capul tau sa le cureti cu flexul ? acum observ ca jantele nu sunt ca cele pe care le-am avut eu :) ... bagale chit acum ... gumele astea raman ? bafta in continuare
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
Daca pun pe spate 205 imi ating garantat chair daca am garda de 60 sunt late jantele.Le-am frecat si cu smingher dar nu ieseaua la fel de bine...cu peria de sarma am renuntat la ideie frecam mult si bine dar in zadar. O sa postez poze dupa ce le vopsesc, sper sa va placa daca nu va place voua cel putin sa-mi placa mie:lol: |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Frumoase jantele , eu zic ca o sa dea bine pe masina.
Bafta si cat mai multe modificari. ;) |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Bafta cu jantele!asteptam rezultatul!
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
5 Attachment(s)
Astazi am terminat cu jantele .Maine urmeaza sa schimb cauciucurile si sa le pun pe masina ;) Eu zic ca, mi-au iesit bine ,pentru inceput ma multumesc cu atat,jantele no sa le port asa mult timp intrucat vreau sa-mi iau ceva pe 14 sau 15:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:30. |
- Copyright 2026 4Tuning