![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
Fratele meu dintr-o alta mama, mai stam mult după oglinzile alea???
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Timisoara e FORTA!:lol:
Cel mai tare E46 Cabrio din RO . |
Re: E46 - TM 77 EEE
Foarte frumos ..dar ii lipseste ceva nu? :), hai cu oglinzile alea :p.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
BRAVO ! |
Re: E46 - TM 77 EEE
Ai gasit oglinzi OEM ?:shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Arata genial masina! Te rog daca anu asta ajungi la mare cu masina sa-mi dai si mie un semn,vreau sa-mi sterg balele dupa ce dau 5 ture de masina :)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
adi_balan83 .. bă mult nu cred :lol:
DariusAlexandru .. ehh , nici chiar aşa .. sunt convins că există o grămadă de maşini frumoase şi nu sunt prezentate aici .. :lol: dani3lll .. ms.. le aştept.. alteceva n'am ce să fac :D Guwy .. ms frumos ... SAX1987 ..păi facem treaba să fie treabă nu ? :rolleyes2 b31rmy .. :lol: :lol: de mers o sa merg la mare.. dar nu la noi.. :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
in sfarsit am deratizato.. interior /exterior /portbagaj /motor ..
cateva poze cu telefonu... :D dupa ce vin oglinziile... facem poze profi 8) |
Re: E46 - TM 77 EEE
sigur ca da :-)
senzatie pe strazile din st t...imisoara 8) |
Re: E46 - TM 77 EEE
:lol: :lol: si un filmulet pe masura....pai nu?!! :joy:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
.............
|
Re: E46 - TM 77 EEE
cat nu mi-au placut mie jantele astea la inceput, cu culoarea asta isi spala pacatele :-)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Daca ii pui un HARD TOP da si mai bine...:-)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Investit acolo unde trebuie.Felicitari ! Sfat: Sa nu Doamne fereste sa ajungi prin SV cu ea ca la ce gropi sunt o iei cu platforma si pacat de ea !
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Cine stie sa mearga cu o masina pe burta merge si pe camp, mai lasati-le in pm de obsesii cu gropile
|
Re: E46 - TM 77 EEE
https://i1194.photobucket.com/albums/...c58633bc_o.jpg
Cum poate sa aratee :shock::shock::shock::shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
E frumyyyyyy rawwwwww :X:X:X:X:X:X:X
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ehehehe :lol:
va multumesc de apreciere... |
Re: E46 - TM 77 EEE
sa vina si pozele sa ne aprindem pasiunea mai tare;)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
sa vina prima data oglinziile.. ca dupa ele stau :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Frumoasa masina .....astept sa te vad prin Ghiroda k is tare curios sa o vad de aproape:shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
:-) :-):-):-):-)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
din ciclu .. recunoaste biciclistu din imagine :lol: :lol:
mersi pt poza :D Parazitu99_2fast4u ... mai tot timpu e acolo .... Raz6633 nu's seriosi frate.. :lol: eu de la dealer nu mai cumpar nimic... |
Re: E46 - TM 77 EEE
e perfect!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
frate cum poate sa arate masina +1 si LIKE:rockon::rockon::rockon:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Foarte frumoasa masina,sa ai grija de ea. Bafta
|
Re: E46 - TM 77 EEE
acadeaua fara oglinzi :D:D:D:D
EEEEEEEE FOARTEEEEEEE TAREEEEEEEE MASINAAAAAAA |
Re: E46 - TM 77 EEE
cat consuma ? :grandmar:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
am vazut-o si eu live in trafic astazi si iti fura privirele iti rupi gatul dupa ea,sincer merita toate laudele si masina si proprietarul,totul e facut cu gust
|
Re: E46 - TM 77 EEE
nu e buna frate, pe bune, daca era dizal poate imi placea da asa...consuma mult uruie..aiurea..
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Cred ca RO by Net ..a fost ironic , chiar crezi ca-l intereseaza cat consuma?
Caius, pe cand niste poze profi ? |
Re: E46 - TM 77 EEE
Dupa ce ajung oglinzile,facem pozeeee profiiii ! 8) :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
claude307 .. nu chiar, dar arata fain :lol:
Manson .. neagk .. bcoupe.. mersi frumos :D RoByNeT cat vrea ea.. la ce gesturi prezinta.. nu ma uit la bani :lol: ar85gyl .. mersi frumos.. tarziu te-am observat :D cRbL .. o fi stricata ma? :lol: VaLeX .. ti-a raspuns mareo :D mareo .. sa fi pregatit, avem 2...3.. locatii faine, diferite teme.. :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
e sofisticata maa :))))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
lumea asteapta poze una langa alta... si tu dormi? hai odataaaaaaaaa :))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:43. |
- Copyright 2026 4Tuning