Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

adi_balan83 09-07-11 20:00

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Fratele meu dintr-o alta mama, mai stam mult după oglinzile alea???

DariusAlexandru 09-07-11 22:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Timisoara e FORTA!:lol:

Cel mai tare E46 Cabrio din RO .

dani3lll 09-07-11 22:58

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte frumos ..dar ii lipseste ceva nu? :), hai cu oglinzile alea :p.

Guwy 09-07-11 23:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4454257)
a venit baby acasa ... :D

Frumos , frumos , frumos ... felicitari pentru felul in care a iesit masina asta ( si celelalte ) dar asta pune capac la toate .
BRAVO !

SAX1987 10-07-11 01:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ai gasit oglinzi OEM ?:shock:

b31rmy 10-07-11 04:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Arata genial masina! Te rog daca anu asta ajungi la mare cu masina sa-mi dai si mie un semn,vreau sa-mi sterg balele dupa ce dau 5 ture de masina :)

Caius TM 10-07-11 12:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
adi_balan83 .. bă mult nu cred :lol:

DariusAlexandru .. ehh , nici chiar aşa .. sunt convins că există o grămadă de maşini frumoase şi nu sunt prezentate aici .. :lol:

dani3lll .. ms.. le aştept.. alteceva n'am ce să fac :D

Guwy .. ms frumos ...

SAX1987 ..păi facem treaba să fie treabă nu ? :rolleyes2

b31rmy .. :lol: :lol: de mers o sa merg la mare.. dar nu la noi.. :D

Caius TM 12-07-11 17:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
in sfarsit am deratizato.. interior /exterior /portbagaj /motor ..
cateva poze cu telefonu... :D

dupa ce vin oglinziile... facem poze profi 8)

laurentiu_tim 12-07-11 17:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sigur ca da :-)

senzatie pe strazile din st t...imisoara 8)

coka 12-07-11 17:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:lol: :lol: si un filmulet pe masura....pai nu?!! :joy:

ar_66_rau 12-07-11 17:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4460539)
in sfarsit am deratizato.. interior /exterior /portbagaj /motor ..
cateva poze cu telefonu... :D

dupa ce vin oglinziile... facem poze profi 8)

superba....bv caiusitos...;)

da_joint 12-07-11 18:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
.............

RideTheRiddle 12-07-11 19:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cat nu mi-au placut mie jantele astea la inceput, cu culoarea asta isi spala pacatele :-)

dony ddc 12-07-11 22:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Daca ii pui un HARD TOP da si mai bine...:-)

edy1092 12-07-11 23:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
https://img851.imageshack.us/img851/1...slurpeeboy.jpg

Provenzano 13-07-11 09:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4460539)
in sfarsit am deratizato.. interior /exterior /portbagaj /motor ..
cateva poze cu telefonu... :D

dupa ce vin oglinziile... facem poze profi 8)

daca nici masina asta nu atrage priviri.....atunci care? frumoasa rauu

2styled 13-07-11 10:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Investit acolo unde trebuie.Felicitari ! Sfat: Sa nu Doamne fereste sa ajungi prin SV cu ea ca la ce gropi sunt o iei cu platforma si pacat de ea !

quze 13-07-11 11:02

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Cine stie sa mearga cu o masina pe burta merge si pe camp, mai lasati-le in pm de obsesii cu gropile

stefiPJJ 13-07-11 12:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
https://i1194.photobucket.com/albums/...c58633bc_o.jpg

Cum poate sa aratee :shock::shock::shock::shock:

sprinter 13-07-11 20:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
E frumyyyyyy rawwwwww :X:X:X:X:X:X:X

Caius TM 15-07-11 07:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ehehehe :lol:
va multumesc de apreciere...

ar85gyl 15-07-11 15:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sa vina si pozele sa ne aprindem pasiunea mai tare;)

Caius TM 17-07-11 09:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sa vina prima data oglinziile.. ca dupa ele stau :D

Parazitu99_2fast4u 17-07-11 10:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumoasa masina .....astept sa te vad prin Ghiroda k is tare curios sa o vad de aproape:shock:

Raz6633 17-07-11 10:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4469760)
sa vina prima data oglinziile.. ca dupa ele stau :D

Hai mai caius frate, stai de 2 sapt cu oglinzile alea... chiar o fi asa greu sa te duci la primu dealer BMW, si sa le cumperi????

vam_19 17-07-11 20:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
:-) :-):-):-):-)

Caius TM 17-07-11 23:18

Re: E46 - TM 77 EEE
 
din ciclu .. recunoaste biciclistu din imagine :lol: :lol:
mersi pt poza :D



Parazitu99_2fast4u ... mai tot timpu e acolo ....

Raz6633 nu's seriosi frate.. :lol: eu de la dealer nu mai cumpar nimic...

claude307 18-07-11 10:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
e perfect!

Manson 18-07-11 12:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
frate cum poate sa arate masina +1 si LIKE:rockon::rockon::rockon:

neagk 18-07-11 12:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte frumoasa masina,sa ai grija de ea. Bafta

bcoupe 18-07-11 14:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
acadeaua fara oglinzi :D:D:D:D


EEEEEEEE FOARTEEEEEEE TAREEEEEEEE MASINAAAAAAA

RoByNeT 18-07-11 15:18

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cat consuma ? :grandmar:

frankie_let 18-07-11 15:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 4472429)
cat consuma ? :grandmar:

la cat de bine arata...nu mai conteaza! :))

ar85gyl 18-07-11 17:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
am vazut-o si eu live in trafic astazi si iti fura privirele iti rupi gatul dupa ea,sincer merita toate laudele si masina si proprietarul,totul e facut cu gust

cRbL 18-07-11 17:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu e buna frate, pe bune, daca era dizal poate imi placea da asa...consuma mult uruie..aiurea..

VaLeX 19-07-11 10:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Cred ca RO by Net ..a fost ironic , chiar crezi ca-l intereseaza cat consuma?

Caius, pe cand niste poze profi ?

mareo 19-07-11 10:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Dupa ce ajung oglinzile,facem pozeeee profiiii ! 8) :lol:

Caius TM 19-07-11 11:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
claude307 .. nu chiar, dar arata fain :lol:

Manson .. neagk .. bcoupe.. mersi frumos :D

RoByNeT cat vrea ea.. la ce gesturi prezinta.. nu ma uit la bani :lol:

ar85gyl .. mersi frumos.. tarziu te-am observat :D

cRbL .. o fi stricata ma? :lol:

VaLeX .. ti-a raspuns mareo :D

mareo .. sa fi pregatit, avem 2...3.. locatii faine, diferite teme.. :lol:

cRbL 19-07-11 12:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
e sofisticata maa :))))

TM 77 ADF 19-07-11 17:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
lumea asteapta poze una langa alta... si tu dormi? hai odataaaaaaaaa :))))


All times are GMT +2. The time now is 06:43.

- Copyright 2026 4Tuning