![]() |
nu mai tin minte exact, e ala mai vechi de la NASCAR mi se pare
|
Cavalier. Baga poza
|
1 Attachment(s)
hai ca asta este super simpla! este stock iar in afara de embleme nu am sters nimic
deci nu o sa fie nevoie sa mai pun poza originala dupa ce ghiceste 1 ! |
GMC - Chevrolet .. ?
|
una din alea 2, zi care si ce model
|
Canyon!
|
1 Attachment(s)
Cu interioarele cum stati!
|
audi a6?
|
DA
|
1 Attachment(s)
ghici
|
Alfa Romeo
Scrie si pe bord!!! :D :D :D |
si pe schimbator si pe avatar :))
|
da alfa 166 :) n`am mai stat sa sterg de pe acolo
|
xxdadixx pune tu poza!!!
|
1 Attachment(s)
okey
|
subaru , dooooooh.... :) :)
|
tzeapaaaaaaa EvlSant0s !
mitsubishi lancer evo VIII :D |
Exact Q
|
1 Attachment(s)
guess what :)
|
MCLAREN
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
2 fuckin easy , masina europeana ;)
|
vw passat :roll:
|
baga mare :D
|
1 Attachment(s)
bay.. eu bag o masina.. da' sa fdiu al naibiidaca stiuce este... :oops:
daca nu e buna.. bag alta |
si.. cum stii daca e bine sau nu ?
|
100% e o Toyota su un Lexus! Cunoscatorii stiu de ce :drunk:
|
1 Attachment(s)
Tzeapa ca e Scion... :wink:
|
Si scion=toyota! http://cars.ign.com/articles/390/390607p1.html pune poza!
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
Zi ce e asta... :wink: Nu este bulgareasca !!!!!! :lol: |
sa vie un chevy???...
|
Re:
Quote:
NU !!!!!!!!!!!!!!!!! |
that is bad luck.... asta e...nu a fost intentzia mea... dar cred sa fie vreun lexus mai vechi...
|
Totul a pornit de la decal-ul ala TRD http://toyota-trd.jp/en/ exclusiv Toyota! Si masina aia e un Saturn SL2 simplu :evil_laug
|
1 Attachment(s)
Hai sa va vad!
|
Volvo... :?:
Da-ne frate detalii... :!: :!: :!: |
Pai uite-te bine ca ai 2 detalii imense. Nu e europeana!
|
Eu cred ca voi aveti o placere ascunsa cu masinile astea vechi.... vb serios..
|
Re:
Quote:
|
Bun fie hai ca daca va dau asta o si ghicitzi. ma rog poate nu din prima da din a doua la sigur. Korea de Sud :?
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning