Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

CJ-01-WOB 11-01-10 23:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
https://www.youtube.com/watch?v=FR5XMmZuFg4

W35T 19-01-10 12:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 2968268)

Daca nu ma insel e domnu din BM ce face ture BM-SM-CJ ?

CJ-01-WOB 19-01-10 19:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
e satmarean de-al vostru :) ala e. a mai avut o supra alba

szambi77 21-01-10 08:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 2993984)
e satmarean de-al vostru :) ala e. a mai avut o supra alba

Nu stiu daca despre aceeasi persoana e vorba dar era la noi unu' ce avea (sau are) o Supra alba non-turbo pe care a pus-o la vanzare pe "mobile" ca avand 380 cp .... sau mai mult ?!? ca nu mai stiu :lol:

CJ-01-WOB 21-01-10 12:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu , nu e aceeasi persoana.
oricum omul le scoate rar din garaj

13tsp 27-02-10 00:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 2998589)
Nu stiu daca despre aceeasi persoana e vorba dar era la noi unu' ce avea (sau are) o Supra alba non-turbo pe care a pus-o la vanzare pe "mobile" ca avand 380 cp .... sau mai mult ?!? ca nu mai stiu :lol:

Nu, nu, ala avea 500 cp. :lol:

13tsp 07-03-10 12:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ieri eram in trecere pe Dariu Pop si intr-un garaj era parca Ferrari-ul F430 Spider gri inchis din oras, atunci iesea din garaj proprietarul cu cealalalta masina un Audi Allroad Quattro, insa nu mi-a trecut prin cap sa fac poza. Are cineva poze cu Masserati-ul GranTurismo negru cu evacuari active? Am vazut-o intr-o seara pe Careiului, suna a furtuna amplificata. :D

Ovi407 07-03-10 22:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
doar acum a inmatriculat-o pe RO, ii facea RAR-ul ca a fost data in interpol

13tsp 08-03-10 15:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Ovi407 (Post 3158517)
doar acum a inmatriculat-o pe RO, ii facea RAR-ul ca a fost data in interpol

Ceva special...
Am vazut-o in autosupermarket acum cateva luni.

e30_lmv 08-03-10 18:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
deosebita, o bijuterie adevarata!

veveve 08-03-10 19:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3161103)
deosebita, o bijuterie adevarata!

Ce tot laudati caruta asta ? nu as da ursu pe ea nici sa-mi dea diferenta :lol::lol::lol:

SM-91-JDM 08-03-10 22:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da ma,nici tabla nu are ca aciperis...i-a tras o prelata deasupra......:wink:
pacat ca nu e rosie ca era si mai frumoasa

13tsp 09-03-10 10:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by veveve (Post 3161299)
Ce tot laudati caruta asta ? nu as da ursu pe ea nici sa-mi dea diferenta :lol::lol::lol:

:lol:

Eu chiar nu sunt fan al masinilor exotice, dar trebuie sa fii sarit de pe fix sa nu te uiti dupa un Ferrari, Aston, Lambo cand trece pe langa tine, chiar daca n-ai nici o treaba cu masinile :)
Si da, daca era rosu, rupea norma!

e30_lmv 10-03-10 15:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
c parere aveti de masinile lui Fani??? Q7-le si seria 6??? poate cnv sa faca rost de cv poze??

13tsp 10-03-10 16:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3168306)
c parere aveti de masinile lui Fani??? Q7-le si seria 6??? poate cnv sa faca rost de cv poze??

O sa-i fac niste poze azi eu daca trec prin zona.
Mai, serie 6-le mi se pare ok, e facut cu gust.
Dar Q7-le il urasc, ca masina in principiu, mi se pare horida. Seamana cu un hipopotam. :lol:
Are un plus oarecum ca e negru mat, dar e cam fumata si treaba asta deja. :)

e30_lmv 10-03-10 17:30

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
e fumata faza cu negru mat, dar la noi in oras nu prea au fost masini cu negru mat....... deci totusi e destul de "original" ca sa zic asa. eu as fi curios sa stiu c ascund sub capota masinile alea.

13tsp 10-03-10 23:38

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3168604)
e fumata faza cu negru mat, dar la noi in oras nu prea au fost masini cu negru mat....... deci totusi e destul de "original" ca sa zic asa. eu as fi curios sa stiu c ascund sub capota masinile alea.

Frate intre timp s-au inmultit, Ghita Munteanu si-a foliat masina negru mat. :lol:
Mai parca un baiat un Golf 3 negru mat in fata la Lotus, vecinu-meu are Golf 3 negru mat. A4-ul care a fost la legale in centru acum vreo 2 ani, care e pe scoala, e si ala negru mat. Se inmultesc...
Din ce stiu eu sub capota se ascunde un mandru si frumos (tipic romanesc) 3.0TDI.

Ovi407 11-03-10 10:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
A4 de pe scoala e cu folie ce imita carbonul

e30_lmv 11-03-10 11:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sincer io nu am vazut masinile astea ink...... poate si dc nu am fost akas de cv vreme. ma rog, oricum nu's chiar asa de multi k si in alte orase. spre exemplu Craiova, und sunt masini trase in negru mat la fiecare 1 km..... :lol::lol:

13tsp 11-03-10 20:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Ovi407 (Post 3170886)
A4 de pe scoala e cu folie ce imita carbonul

Imitatie de carbon ce imita lemnul? :lol:

Ovi407 11-03-10 22:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by 13tsp (Post 3173217)
Imitatie de carbon ce imita lemnul? :lol:

:lol::lol::lol:

coco2020 28-03-10 01:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
[QUOTE=CJ-01-WOB;2999201]nu , nu e aceeasi persoana.
oricum omul le scoate rar din garaj[/
sa fie supra asta despre care vorbiti,velside

coco2020 28-03-10 02:16

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 2998589)
Nu stiu daca despre aceeasi persoana e vorba dar era la noi unu' ce avea (sau are) o Supra alba non-turbo pe care a pus-o la vanzare pe "mobile" ca avand 380 cp .... sau mai mult ?!? ca nu mai stiu :lol:

despre asta e vorba

e30_lmv 09-05-10 20:13

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
C spuneti d masina lui mircea_nistea??? Banuiesc ca la modu cum arata chiar si asa, inca neterminata, merita statutul d masina tare....... Sa fim seriosi, odata terminata va intoarce o gramada de capete si va cucerii o gramada de premii. Chiar daca nu va avea "imitatie de lemn c imita carbonul"....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

13tsp 11-05-10 18:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3346810)
C spuneti d masina lui mircea_nistea??? Banuiesc ca la modu cum arata chiar si asa, inca neterminata, merita statutul d masina tare....... Sa fim seriosi, odata terminata va intoarce o gramada de capete si va cucerii o gramada de premii. Chiar daca nu va avea "imitatie de lemn c imita carbonul"....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:
Adevarul e ca, cea a lui Mircea va avea un adevarat "tuning". noi inca suntem fani a chestilor stoc, la BMW un pachet M-Technik, la Audi un S-Line si cam atat tot, eventual un set de jante "hotoase". El a avut curajul sa faca altceva si pentru asta il felicit. Asteptam rezultatul final...
Apropos, am vazut Audi-ul A4 din imitatie de folie neagra ce imita carbonul la vanzare pe Autovit, la 12500 EUR, chiar e ok masina. ;)

LE: Nu mai gasesc link-ul, se pare ca a expirat. :D

zoca 03-06-10 14:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
n-are nimeni poza cu un Mitsubishi alb cu nr de SM?:|

mitrutz14 06-06-10 13:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am video pe youtobe cu masinile din sm https://www.youtube.com/watch?v=DG8aQg96JYU dati un comm

quick_silver2 06-06-10 17:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by mitrutz14 (Post 3420148)
am video pe youtobe cu masinile din sm https://www.youtube.com/watch?v=DG8aQg96JYU dati un comm

Dati un comm, video nou :lol: parca e hi5.
Nu e cine stie ce, majoritatea masinilor sunt doar in trecere prin satu mare din cate vad, unele chiar venite pentru show`ul de anu trecut. Deci..

gergo 06-06-10 18:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Nemaivorbind de faptul că jumătate din ele parchează în interzis: în faţă la Dacia, de exemplu. Celelalte sunt imagini de la evenimentul din 2009, si multe din ele sunt din zona Timisoara-Arad-Oradea, si Bucuresti.

13tsp 06-06-10 22:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by mitrutz14 (Post 3420148)
am video pe youtobe cu masinile din sm https://www.youtube.com/watch?v=DG8aQg96JYU dati un comm

Beton, ai pus un film cu masini aduse din Germania, masini banale care le vezi la toate colturile si un BMW "IEM" 7 de Belgia. :lol:

quick_silver2 07-06-10 20:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by 13tsp (Post 3421422)
Beton, ai pus un film cu masini aduse din Germania, masini banale care le vezi la toate colturile si un BMW "IEM" 7 de Belgia. :lol:

Lasa-l ma, ca nici youtube nu o scris corect ;)

gergo 02-07-10 06:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ieri a fost scoasă la plimbare cea mai tare maşină din Satu Mare:
Articol pe HELLOSM: AICI

Sursa foto: Hellosm.ro
http://www.hellosm.ro/wp-content/upl...-3-300x225.jpg

http://www.hellosm.ro/wp-content/upl...-1-225x300.jpg

http://www.hellosm.ro/wp-content/upl...x.-300x225.jpg

yo_mario 24-07-10 19:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by 2 fast 4 U (Post 419650)
cateva poze



ba frate l-am vz pe net eclipseu'
era un cocalar in el si asc manele la max
saraca masina:shock:

Logan4ever 01-12-10 18:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
19 Attachment(s)
Cateva stranse de mine in anul asta.:)
Nu toate sunt inmatriculate in SM, dar toate pozele sunt facute in oras

e30_lmv 01-12-10 21:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sunt cateva..... :D dar mercedesul ala galben m-a fascinat de vreo 4 ani. Foarte misto.....

Logan4ever 01-12-10 21:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Pacat ca mai are de lucru la el pana sa fie de dus la expozitii, dar la ce a facut pana acum din el...:D

3SGE 01-12-10 22:13

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Logan4ever (Post 3862198)
Pacat ca mai are de lucru la el pana sa fie de dus la expozitii, dar la ce a facut pana acum din el...:D

Nu el l-a facut. asa a fost adusa din germania. Masina era a lui Tzaiu', un baiat din negresti parca si umbla cu masina prin baia mare prin 96-97.

razvy_91 31-12-10 14:44

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Vazut saptamana trecuta in satu mare un evo 9 (sau 8 ) rosu , frumos , cu numar de bucuresti :D

WooKezZ 09-01-11 18:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
fac aproape in fiecare saptamana drumul pana la Csenger in hungary si de fiecare data vad un Golf3 gri cu nr de GXM.te felicit este foarte frumoasa si jantele rup tot. Tine`o tot asa


All times are GMT +2. The time now is 14:52.

- Copyright 2026 4Tuning