Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kidu2006 22-12-08 18:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Rebel_Boy (Post 1934673)
Kidule daca vede Bula poza esti fresh meet :lol:

M-am intalnit cu el,defapt ne-am intalnit cu el,acu cateva luni...mi-e dor de vechea "brigada" sa mor:???:aia care eram demult demult :???:

fiderzen 22-12-08 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
remember?

DRK*DeSiGn 23-12-08 00:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aia a fost pe udneva la 2-3 luni dupa ce am intrat in Inferno :)

Hyena 23-12-08 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu cred ca e vreun prieten, membru sau cum vreti voi sa spune-ti yo le zic frati, care nu ai este dor de brigada veche. Sincer mi e cateodata mi au dat lacrimile pt ca am pus suflet la ceea ce am fost odata o familie ! Eu unu sper la un viitor impreuna cu ce-i de odinioara

NightClubRacer 23-12-08 22:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1938210)
Nu cred ca e vreun prieten, membru sau cum vreti voi sa spune-ti yo le zic frati, care nu ai este dor de brigada veche. Sincer mi e cateodata mi au dat lacrimile pt ca am pus suflet la ceea ce am fost odata o familie ! Eu unu sper la un viitor impreuna cu ce-i de odinioara

bine zis ma! ;) facem o intalnire cu totii, acuma de sarbatori?

johnny325 24-12-08 11:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si cu ocazia asta ne strangem mai multi si merem si la casa de copii,
eu cred k ar fi ceva frumos...................

Zein 24-12-08 11:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Over Speed Tuning Club ( www.overspeedtc.ro ) va ureaza un Craciun plin de bucurie si impliniri. Sarbatori fericite, multa sanatate si la cat mai multe masini frumoase. La Multi Ani!

KENZO 24-12-08 12:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
V.CREW va ureaza un calduros LA MULTI ANI,SARBATORI FERICITE si tot ce va doriti,un an nou fericit si plin de bucuri si realizari!!!

4wheels 24-12-08 17:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Craciun Fericit! 4wheels!

Ace MNE 25-12-08 01:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 1934313)
si mezinul Clubului este prezent aici pe sectziune....ce zambet inocent :):D



:))))))))))) ce plete aveam:)))))))

aciduletz` 25-12-08 18:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sarbatori Fericite !!!

johnny325 25-12-08 20:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumin la fel
Sarbatori fericite tuturor si absolut tot ceva doriti
ps craciun fericit

Daniel_DRV 26-12-08 11:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sarbatori fericite tuturor si aveti grija cu "sucul" la volan ....

DRK*DeSiGn 26-12-08 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multzumim la fel DRV

Daniel_DRV 28-12-08 10:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DRK da-mi si mie id tau de messenger....


All times are GMT +2. The time now is 05:25.

- Copyright 2026 4Tuning