![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
remember?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aia a fost pe udneva la 2-3 luni dupa ce am intrat in Inferno :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu cred ca e vreun prieten, membru sau cum vreti voi sa spune-ti yo le zic frati, care nu ai este dor de brigada veche. Sincer mi e cateodata mi au dat lacrimile pt ca am pus suflet la ceea ce am fost odata o familie ! Eu unu sper la un viitor impreuna cu ce-i de odinioara
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si cu ocazia asta ne strangem mai multi si merem si la casa de copii,
eu cred k ar fi ceva frumos................... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Over Speed Tuning Club ( www.overspeedtc.ro ) va ureaza un Craciun plin de bucurie si impliniri. Sarbatori fericite, multa sanatate si la cat mai multe masini frumoase. La Multi Ani!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
V.CREW va ureaza un calduros LA MULTI ANI,SARBATORI FERICITE si tot ce va doriti,un an nou fericit si plin de bucuri si realizari!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Craciun Fericit! 4wheels!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
:))))))))))) ce plete aveam:))))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sarbatori Fericite !!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumin la fel
Sarbatori fericite tuturor si absolut tot ceva doriti ps craciun fericit |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sarbatori fericite tuturor si aveti grija cu "sucul" la volan ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multzumim la fel DRV
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
DRK da-mi si mie id tau de messenger....
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:25. |
- Copyright 2026 4Tuning