Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

SEBASTIAN 19-10-06 21:50

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Normal si cota uite ce spune...

SEBASTIAN 20-10-06 08:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Sigur ca nu raspund oricarei provocari, dar daca e serioasa si vad ca acea masina se misca spectaculos sunt chiar incantat de asta.

ono41 20-10-06 11:31

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Sa stii k ai dreptate bai Sebastiane, pana acum eu m-am tras cu toata lumea si am observat ca nu se merita pt k cu toate ca iam batut si am stricat abreajele tot au fost obraznici dar sa stii k daca simt k nu e competitiva nu am sa te caut pt k nu are rost dar daca e cum imi doresc eu am sa te caut urgent. Normal asa ar trebuii sa fie dupa cat am investit in ea dar cine stie, poate isi pune dracu mana in ia si nu o sa se ridice la pretentiile mele si la pretentiile investitiei.

SEBASTIAN 20-10-06 18:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by ono (Post 592065)
Sa stii k ai dreptate bai Sebastiane, pana acum eu m-am tras cu toata lumea si am observat ca nu se merita pt k cu toate ca iam batut si am stricat abreajele tot au fost obraznici dar sa stii k daca simt k nu e competitiva nu am sa te caut pt k nu are rost dar daca e cum imi doresc eu am sa te caut urgent. Normal asa ar trebuii sa fie dupa cat am investit in ea dar cine stie, poate isi pune dracu mana in ia si nu o sa se ridice la pretentiile mele si la pretentiile investitiei.


Ma bucur ca m-ai inteles!
In plus mai nou exista si riscuri mari ale mediatizarii.

SEBASTIAN 21-10-06 08:50

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Gata nu mai certati omul.
Poate nici noi nu aveam rabdare sa citim mai mult de 1-3 pagini.
S-a inteles si gata.

Fixius 01-11-06 23:39

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
din cate stiu eu.. motocicletele nu scartie roata la pornire eventual se ridica putin pe roata din spate.. iar cand schimba viteza.. pare a cutie sport.. am o gramada de filmulete cu motoare.. si in nici unu nu seamana bordu.. in schimb seamana cu o gramada de subaru...

Achim 02-11-06 02:12

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
si revenind la topicul cu dedicatii :D :D ce ziceai Sebastian!? :)

prietene... vezi ca e intre ghilimele "motocicleta" ;)

zGb 02-11-06 15:25

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
a mai aparut inca un inteligent...

Morro 02-11-06 15:54

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
bai puteti sa ziceti voi orice eu tot nu cred ca e motocicleta:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fixius 02-11-06 22:17

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
daca filmarea aceea e facuta pe motor, in cazul asta bunia e virgina !!!

Achim 03-11-06 03:10

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
frate... te-a "nebunit smecherii" pe acolo prin spania de se pare ca nu mai intelegi romana :D :D :D

SEBASTIAN 03-11-06 06:56

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 608961)
daca filmarea aceea e facuta pe motor, in cazul asta bunia e virgina !!!


Nu e nici un motor e masina mea de curse acum un an.

Fixius 04-11-06 00:00

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 609142)
Nu e nici un motor e masina mea de curse acum un an.

mi-am dat seama dupa cum suna schimbatorul de viteze, cand schimbai dintr-o viteza in alta,

am un prieten la care cutia de viteze suna cam la fel.. asta a post primul indiciu care l-am chicit ca nu e mototcicleata.. :P

felicitari.. ptr masina !

DjAlcohol 04-11-06 03:49

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 609980)
mi-am dat seama dupa cum suna schimbatorul de viteze, cand schimbai dintr-o viteza in alta,

am un prieten la care cutia de viteze suna cam la fel.. asta a post primul indiciu care l-am chicit ca nu e mototcicleata.. :P

felicitari.. ptr masina !

E motocicleta, nu te lasa pacalit!

Fixius 04-11-06 09:59

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
nush de ce, dar nu pre te cred.. :P


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning