![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Normal si cota uite ce spune...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Sigur ca nu raspund oricarei provocari, dar daca e serioasa si vad ca acea masina se misca spectaculos sunt chiar incantat de asta.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Sa stii k ai dreptate bai Sebastiane, pana acum eu m-am tras cu toata lumea si am observat ca nu se merita pt k cu toate ca iam batut si am stricat abreajele tot au fost obraznici dar sa stii k daca simt k nu e competitiva nu am sa te caut pt k nu are rost dar daca e cum imi doresc eu am sa te caut urgent. Normal asa ar trebuii sa fie dupa cat am investit in ea dar cine stie, poate isi pune dracu mana in ia si nu o sa se ridice la pretentiile mele si la pretentiile investitiei.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Ma bucur ca m-ai inteles! In plus mai nou exista si riscuri mari ale mediatizarii. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Gata nu mai certati omul.
Poate nici noi nu aveam rabdare sa citim mai mult de 1-3 pagini. S-a inteles si gata. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
din cate stiu eu.. motocicletele nu scartie roata la pornire eventual se ridica putin pe roata din spate.. iar cand schimba viteza.. pare a cutie sport.. am o gramada de filmulete cu motoare.. si in nici unu nu seamana bordu.. in schimb seamana cu o gramada de subaru...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
si revenind la topicul cu dedicatii :D :D ce ziceai Sebastian!? :)
prietene... vezi ca e intre ghilimele "motocicleta" ;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
a mai aparut inca un inteligent...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
bai puteti sa ziceti voi orice eu tot nu cred ca e motocicleta:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
daca filmarea aceea e facuta pe motor, in cazul asta bunia e virgina !!!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
frate... te-a "nebunit smecherii" pe acolo prin spania de se pare ca nu mai intelegi romana :D :D :D
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Nu e nici un motor e masina mea de curse acum un an. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
am un prieten la care cutia de viteze suna cam la fel.. asta a post primul indiciu care l-am chicit ca nu e mototcicleata.. :P felicitari.. ptr masina ! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
nush de ce, dar nu pre te cred.. :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning