![]() |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
offtopic : e si coperta 2? :lol: :lol: :lol:
ps : felicitari pt masina ;) |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Am spus ca pana revista nu creste in calitate nu voi face nimic, fapt pentru care nu am fost de acord sa apar. Am fost inspirat, deoarece primul numar pentru mine a fost un exercitiu prost facut de ei in plus lansarea s-a facut la un eveniment care lasa mult de dorit. Acum au mai crescut insa nu suficent de mult si deci ceva mai astept. Sunt constient de valoarea mea , de a masinii si daca ei gasesc in Europa un subiect de acelasi calibru in zona Subaru ... sincer nu cred, pentru ca nu exista STI asa de bine preparate pt circuit viteza. Insa am gasit o forma interesanta de a va satisface din curiozitate.;) |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Super tare masina ... felicitari ..... la urmatorul eveniment organizat de tine o sa o vedem in actiune alaturi de alte masini puternice ?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Fight....!!!!
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
felicitari imi place ca ai apelat la cine trebuia sa ti faca masina ;) japan rullllz
am citit in pag 2 3 nu mai stiu exact...ca 0-400 m scoti sub 13 sec. .... stii cumva in mom asta cum esti? adica ai ceva timpi mai exacti ?? ....ce norocos esti ca am tractiune spate ;) :))))))) glumeam ! cand scoti masina poate ma anunti si pe mine ca sunt curios ! ciao |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
probabil ca de fabrica face vreo 13 :lol: :lol: :lol: |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Am fost nevoit sa sterg unele ineptii ale unora care ... imi e scarba sa spun, nu merita atentie
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
felicitari sebastian ! masina este super din toate punctele de vedere ( am vazut toate filmele cu ea de pe site ) .sper sa o vad la urmatoarele curse organizate in actiune ;si sper sa aflu date despre masina icum am aflat si despre cielo evo I din revista MOTOR EXTREM.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Ce citesti tu in revista aia e o faza intermediara, acum treburile stau altfel si in continuare se lucreaza la ea. va fi o aparitie superinteresanta. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
ITI ESTE SCARBA DE INEPTILE UNORA???????? PAI TU VB MA DE BUN SIMT CA TE LAUZI CA AI MARI SCOLI SI ESTI CINE ESTI SI NU AI AVUT BUNUL SIMT SA RASPUNZI LA TOPICUL TAU ,,LA MULTI ANI SEBASTIAN,, AI RASPUNS DUPA 4 PAGINI PT. CA TI AM DAT EU PESTE NAS INTR-UN TOPIC ,VEDEAI TOPICUL SI POSTAI PE LANGA EL DAR LA EL NU ........ SA RASPUNZI LA PROSTII AIA CARE AU AVUT PLACEREA SA TI SPUNA LA MUTIA ANI. IMI SPUI MIE CA NUSTIU SA VB?????? PAI INVATA MA TU INTAI SA VB SI ATUNCI SA AI PRETENTIA SA ITI VB LUMEA FRUMOS SI MAI STII CEVA MA ............,,CE CAUTI TU IN LUMEA NOASTRA???......PT. CA NOI NU CAUTAM NIMIC IN LUMEA TA!!!,, PEACE......... NO WAR..... |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Am aflat de el de la tine si-ti multumesc. Nu mai interpreta tu totul pe dos, pentru ca sti ca nu ai dreptate. Imi pare rau ca nu am stiut si va multumesc la toti care ati scris acolo. Sincer am fost impresionat. Chiar daca ziua mea e pe 4 si nu pe 5 am fost bucuros sa vad. Asta nu scuza intepaturile din alte parti ale siteului. Sa reti tu si cu altii care au impresii gresite ca daca fac o atentionare pe undeva si intervin o fac in spirit constructiv, iar cativa de pe aici au inteles asta, sper sa te luminezi si tu ca nu traim in jungla deasa. E lamurita treaba acum? Eu am cerut sa fie in alta parte comunicate cluburi era in zona curselor si de atunci nu prea urmaresc daca cineva nu-mi atrage in mod special atentia. Iti multumesc inca o data ca ai fost amabil cu mine si cred ca oricand se poate construi ceva frumos. Vreau sa-mi spui cate ti-am zis si daca ti-am spus corect tot ce m-ai intrebat atunci cand nu stiai ceva, chiar legat de clubul unde va adunati voi? Nu mai incerca sa scoti in evidenta partea plina a paharului si te rog verifica posturile mele si atitudinea fata de tine. Esti in eroare domnule. Ai dreptate poate ca pun prea multe la suflet si ca ma implic in prea multe discutii pe aici care degenereaza. Am sa fiu mai atent sper sa faci lafel. ;) |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
si daca nu e deranju prea mare poate imi zici si mie ce viteza maxima are masina (am inteles ca undeva ~350 ...e adevarat ?) si daca stii 0-200 timpii ??? merci anticipat ;) |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
nu stiu 0...200 voi testa cand am conditii ideale si aparate profesionale |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:00. |
- Copyright 2026 4Tuning