Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

SEBASTIAN 12-03-06 16:32

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by The_Mask
Este de apreciat ceea ce a facut Sebastian din masina sa, si a demonstrat ca cu pasiune se poate...Felicitari pentru masina. Te-ai gandit sa apari intr`un numar al revistei cox sa`ti prezinti masina si sa aflam cate ceva despre tine, pentru k nu toti te cunosc;)

DA! e vorba sa apar in COX si poate sin altele :lol:, in COX voi aparea doar in conditile in care se pune pe coperta 1. ;)

zGb 12-03-06 17:13

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
offtopic : e si coperta 2? :lol: :lol: :lol:

ps : felicitari pt masina ;)

SEBASTIAN 12-03-06 19:17

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by zGb
offtopic : e si coperta 2? :lol: :lol: :lol:

ps : felicitari pt masina ;)

Inca nu este, am fost contactat de ei inca de la primul numar.

Am spus ca pana revista nu creste in calitate nu voi face nimic, fapt pentru care nu am fost de acord sa apar.
Am fost inspirat, deoarece primul numar pentru mine a fost un exercitiu prost facut de ei in plus lansarea s-a facut la un eveniment care lasa mult de dorit.
Acum au mai crescut insa nu suficent de mult si deci ceva mai astept.
Sunt constient de valoarea mea , de a masinii si daca ei gasesc in Europa un subiect de acelasi calibru in zona Subaru ... sincer nu cred, pentru ca nu exista STI asa de bine preparate pt circuit viteza.
Insa am gasit o forma interesanta de a va satisface din curiozitate.;)

ERY 13-03-06 09:24

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Super tare masina ... felicitari ..... la urmatorul eveniment organizat de tine o sa o vedem in actiune alaturi de alte masini puternice ?

84NOS 14-03-06 11:31

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Fight....!!!!

AlecsM 14-03-06 14:03

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
felicitari imi place ca ai apelat la cine trebuia sa ti faca masina ;) japan rullllz

am citit in pag 2 3 nu mai stiu exact...ca 0-400 m scoti sub 13 sec. .... stii cumva in mom asta cum esti? adica ai ceva timpi mai exacti ??

....ce norocos esti ca am tractiune spate ;) :))))))) glumeam !

cand scoti masina poate ma anunti si pe mine ca sunt curios !

ciao

SEBASTIAN 14-03-06 14:55

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by AlecsM
felicitari imi place ca ai apelat la cine trebuia sa ti faca masina ;) japan rullllz

am citit in pag 2 3 nu mai stiu exact...ca 0-400 m scoti sub 13 sec. .... stii cumva in mom asta cum esti? adica ai ceva timpi mai exacti ??

....ce norocos esti ca am tractiune spate ;) :))))))) glumeam !

cand scoti masina poate ma anunti si pe mine ca sunt curios !

ciao


probabil ca de fabrica face vreo 13 :lol: :lol: :lol:

SEBASTIAN 14-03-06 14:59

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Am fost nevoit sa sterg unele ineptii ale unora care ... imi e scarba sa spun, nu merita atentie

isacfani 14-03-06 15:14

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
felicitari sebastian ! masina este super din toate punctele de vedere ( am vazut toate filmele cu ea de pe site ) .sper sa o vad la urmatoarele curse organizate in actiune ;si sper sa aflu date despre masina icum am aflat si despre cielo evo I din revista MOTOR EXTREM.

SEBASTIAN 14-03-06 15:28

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by isacfani
felicitari sebastian ! masina este super din toate punctele de vedere ( am vazut toate filmele cu ea de pe site ) .sper sa o vad la urmatoarele curse organizate in actiune ;si sper sa aflu date despre masina icum am aflat si despre cielo evo I din revista MOTOR EXTREM.

Probabil ca va creste pana o sa o vedeti nu in greutate ci in eficienta.
Ce citesti tu in revista aia e o faza intermediara, acum treburile stau altfel si in continuare se lucreaza la ea. va fi o aparitie superinteresanta.

micutzu_mrc 14-03-06 17:10

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN
Am fost nevoit sa sterg unele ineptii ale unora care ... imi e scarba sa spun, nu merita atentie


ITI ESTE SCARBA DE INEPTILE UNORA????????

PAI TU VB MA DE BUN SIMT CA TE LAUZI CA AI MARI SCOLI SI ESTI CINE ESTI SI NU AI AVUT BUNUL SIMT SA RASPUNZI LA TOPICUL TAU ,,LA MULTI ANI SEBASTIAN,, AI RASPUNS DUPA 4 PAGINI PT. CA TI AM DAT EU PESTE NAS INTR-UN TOPIC ,VEDEAI TOPICUL SI POSTAI PE LANGA EL DAR LA EL NU ........ SA RASPUNZI LA PROSTII AIA CARE AU AVUT PLACEREA SA TI SPUNA LA MUTIA ANI.

IMI SPUI MIE CA NUSTIU SA VB??????

PAI INVATA MA TU INTAI SA VB SI ATUNCI SA AI PRETENTIA SA ITI VB LUMEA FRUMOS SI MAI STII CEVA MA ............,,CE CAUTI TU IN LUMEA NOASTRA???......PT. CA NOI NU CAUTAM NIMIC IN LUMEA TA!!!,,

PEACE......... NO WAR.....

SEBASTIAN 14-03-06 19:17

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by micutzu_mrc
ITI ESTE SCARBA DE INEPTILE UNORA????????

PAI TU VB MA DE BUN SIMT CA TE LAUZI CA AI MARI SCOLI SI ESTI CINE ESTI SI NU AI AVUT BUNUL SIMT SA RASPUNZI LA TOPICUL TAU ,,LA MULTI ANI SEBASTIAN,, AI RASPUNS DUPA 4 PAGINI PT. CA TI AM DAT EU PESTE NAS INTR-UN TOPIC ,VEDEAI TOPICUL SI POSTAI PE LANGA EL DAR LA EL NU ........ SA RASPUNZI LA PROSTII AIA CARE AU AVUT PLACEREA SA TI SPUNA LA MUTIA ANI.

IMI SPUI MIE CA NUSTIU SA VB??????

PAI INVATA MA TU INTAI SA VB SI ATUNCI SA AI PRETENTIA SA ITI VB LUMEA FRUMOS SI MAI STII CEVA MA ............,,CE CAUTI TU IN LUMEA NOASTRA???......PT. CA NOI NU CAUTAM NIMIC IN LUMEA TA!!!,,

PEACE......... NO WAR.....

Poate ca ai dreptate si-mi cer scuze doar pentru faptul ca nu am stiut de existenta acelui topic.
Am aflat de el de la tine si-ti multumesc.
Nu mai interpreta tu totul pe dos, pentru ca sti ca nu ai dreptate.
Imi pare rau ca nu am stiut si va multumesc la toti care ati scris acolo.
Sincer am fost impresionat.
Chiar daca ziua mea e pe 4 si nu pe 5 am fost bucuros sa vad.
Asta nu scuza intepaturile din alte parti ale siteului.
Sa reti tu si cu altii care au impresii gresite ca daca fac o atentionare pe undeva si intervin o fac in spirit constructiv, iar cativa de pe aici au inteles asta, sper sa te luminezi si tu ca nu traim in jungla deasa.
E lamurita treaba acum?
Eu am cerut sa fie in alta parte comunicate cluburi era in zona curselor si de atunci nu prea urmaresc daca cineva nu-mi atrage in mod special atentia. Iti multumesc inca o data ca ai fost amabil cu mine si cred ca oricand se poate construi ceva frumos.
Vreau sa-mi spui cate ti-am zis si daca ti-am spus corect tot ce m-ai intrebat atunci cand nu stiai ceva, chiar legat de clubul unde va adunati voi?
Nu mai incerca sa scoti in evidenta partea plina a paharului si te rog verifica posturile mele si atitudinea fata de tine. Esti in eroare domnule.
Ai dreptate poate ca pun prea multe la suflet si ca ma implic in prea multe discutii pe aici care degenereaza. Am sa fiu mai atent sper sa faci lafel.
;)

AlecsM 14-03-06 20:07

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN
probabil ca de fabrica face vreo 13 :lol: :lol: :lol:

...tot nu mi ai raspuns la intrebare !! mai astept ???? sau n are rost ???
si daca nu e deranju prea mare poate imi zici si mie ce viteza maxima are masina (am inteles ca undeva ~350 ...e adevarat ?) si daca stii 0-200 timpii ???
merci anticipat ;)

SEBASTIAN 14-03-06 20:32

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by AlecsM
...tot nu mi ai raspuns la intrebare !! mai astept ???? sau n are rost ???
si daca nu e deranju prea mare poate imi zici si mie ce viteza maxima are masina (am inteles ca undeva ~350 ...e adevarat ?) si daca stii 0-200 timpii ???
merci anticipat ;)

nu e prea mult 350 ...
nu stiu 0...200
voi testa cand am conditii ideale si aparate profesionale

isacfani 15-03-06 10:11

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN
Probabil ca va creste pana o sa o vedeti nu in greutate ci in eficienta.
Ce citesti tu in revista aia e o faza intermediara, acum treburile stau altfel si in continuare se lucreaza la ea. va fi o aparitie superinteresanta.

revista aceea o am din momentul cand a aparut pe piata , anul 2002, cred ,( si am urmarit cu mare interes evolutia masinii de atunci si pana in prezent ) ,ca de altfel si a celei supranumite cielo evo II , pentru ca a fost o aparitie 'interesanta' din toate punctele de vedere si ai fost singurul care a venit a adus asemenea modificari unor masini ( cielo, dacia, subaru ) si pentru asta ai tot respectul meu.


All times are GMT +2. The time now is 01:00.

- Copyright 2026 4Tuning