Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Undercover (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/81595-need-for-speed-undercover.html)

BigDaddy_1112 05-12-08 11:31

Re: Need for Speed Undercover
 
Eu l-am sters ca sunt foarte dezamagit de munca celor de la EA!

-LEXION- 05-12-08 11:58

Re: Need for Speed Undercover
 
Slab de tot jocul, dezamagit total. L-am dezinstalat si eu, pentru ca mi s-a aprut o aiureala, cat de usor ma depaseau Jeep-urile de politie in Veyron la 360 kmh. Plin de bugg-uri, nu am scapat cu niciun patch de raza care scana soseaua in fata mea, in plus, mai intrau rotile in asfalt si intram prin parapeti fara probleme.

Cred ca era mai bine sa il vanda ca si un Add-On la NFS Most Wanted.....aceeasi grafica, masini, stiluri de curse...same shit.

dolb 05-12-08 12:00

Re: Need for Speed Undercover
 
ma nu stiu ce probleme aveti voi cu avioanele voastre de calculatoare da' cu rajnita mea p4 la 2.4 , 2gb ram si placa video FARA pixel shader 3 , merge binisor , nu vad raze din astea si nici alte probleme de grafica! .. intr-adevar.. jeepurile si celelalte masini de politie te prind chiar daca ai 405km/h cu veyron

BigDaddy_1112 05-12-08 15:38

Re: Need for Speed Undercover
 
Ciudat, pentru ca eu cu 4gb ram, procesor intel core duo, placa video de 512 am aceleasi bug-uri ca si LEXION. Raza aia e de fapt neincarcarea hartei in timp real! Alt bug e ceva fantana arteziana la care ii vad jetul de apa, ca o fantoma, sa zic asa, prin blocuri!
Parca EA ar fi realizat Undercover pe script-urile de la Most Wanted!

dolb 05-12-08 16:14

Re: Need for Speed Undercover
 
ceee.. ca MW e super grafica pe langa rahatul asta :)

Insanerzw 06-12-08 16:36

Re: Need for Speed Undercover
 
4 Attachment(s)
Imi place ca si POLITIA e in alte tari corupta ,nu numai in ROMANIA,stiti ca la sfarsit fuge aia cu geanta si cu un M6 >:) era politista corupta...am si cateva poze cu ce masina amterminat nfs :) scz de detalii

Insanerzw 06-12-08 16:42

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by BigDaddy_1112 (Post 1903855)
Eu l-am sters ca sunt foarte dezamagit de munca celor de la EA!

Munca ? Care munca frate eu nu vad nici o munca.....scz de post dublu,dar am prins cu bugati veyron 430 si se tinea jeep ul de police dupa mine,trist!EA GAMES sa cam stricat,imi placea vechiul style Need for speed underground 1,2 de la nfsu2 sa stricat....nu stiu nu mai am sperante la urmatoarele serii NFS!

BigDaddy_1112 06-12-08 21:05

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1906061)
Munca ? Care munca frate eu nu vad nici o munca.....scz de post dublu,dar am prins cu bugati veyron 430 si se tinea jeep ul de police dupa mine,trist!EA GAMES sa cam stricat,imi placea vechiul style Need for speed underground 1,2 de la nfsu2 sa stricat....nu stiu nu mai am sperante la urmatoarele serii NFS!

Da, ai dreptate! Seria Underground a fost super, Most Wanted a fost si el bun( am simtit lipsa Skyline-ului!!!!) , Carbon a fost un rahat pe bat(scuzati-mi expresia:oops:)- l-am avut instalat doar vreo 10 minute.
Mi-a placut ProStreet pentru ca avea Honda Civic, NSX-ul si Integra si multe clasice, dar a fost si el o dezamagire!
Undercover e si el un esec!!!

Trickz 06-12-08 23:11

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1906055)
Imi place ca si POLITIA e in alte tari corupta ,nu numai in ROMANIA,stiti ca la sfarsit fuge aia cu geanta si cu un M6 >:) era politista corupta...am si cateva poze cu ce masina amterminat nfs :) scz de detalii

Frate, stii ce e ala un spoiler? Nu ala de masina ci ala de joc.

Insanerzw 07-12-08 09:18

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 1906711)
Frate, stii ce e ala un spoiler? Nu ala de masina ci ala de joc.

Ce vrei sa insinuezi TRICKZ?

Ca nu i-am pus spoiler la acel Lambo?

Sau ce?

Trickz 07-12-08 13:58

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 1906711)
Frate, stii ce e ala un spoiler? Nu ala de masina ci ala de joc.

Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1907089)
Ce vrei sa insinuezi TRICKZ?

Ca nu i-am pus spoiler la acel Lambo?

Sau ce?

Spoilerul tau:
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1906055)
Imi place ca si POLITIA e in alte tari corupta ,nu numai in ROMANIA,stiti ca la sfarsit fuge aia cu geanta si cu un M6 >:) era politista corupta...am si cateva poze cu ce masina amterminat nfs :) scz de detalii


Spoiler in jocuri video: daca ai terminat jocul si lasi amanunte importante in cuvintele tale se numeste un SPOILER. Asta strica experienta altora care nu au terminat jocul. Prin bun simt, timpul in care nu se dezvaluie amanunte importante din joc este convenit la 3 luni de la lansarea oficiala a jocului.

BigDaddy_1112 07-12-08 14:09

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1907089)
Ce vrei sa insinuezi TRICKZ?

Ca nu i-am pus spoiler la acel Lambo?

Sau ce?

MORTALA FAZA:lol::lol::lol::lol::lol::lol:!!! Lamborghini-ul e OK!
Lasa ca oricum ii plin Youtube si forum-urile de povestea sfarsitului!

Ce bug am mai descoperit...la Skyline, daca l-ai vopsit cumva alb, atunci cand treci pe sub o umbra stopurile ti se fac rosii!!!
Dezamagire-aceleasi bodykit-uri de prost gust pt. toate masinile, cu mici exceptii sau modificari. Mai bine lasau tuning-ul ca in U2, si iti alegeai ce spoiler vroiai, si pe deasupra sa ai si autosculpt! Am M6 si Aston Martin, si le-am vopsit negre, le-am pus alte jante si tobe-atat!
ProStreet avea mai multe posibilitati de tuning-scaune, rollcage, setarea inaltimii suspensiilor etc.

Insanerzw 07-12-08 20:42

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 1907450)
Spoilerul tau:



Spoiler in jocuri video: daca ai terminat jocul si lasi amanunte importante in cuvintele tale se numeste un SPOILER. Asta strica experienta altora care nu au terminat jocul. Prin bun simt, timpul in care nu se dezvaluie amanunte importante din joc este convenit la 3 luni de la lansarea oficiala a jocului.

Spune-o frate direct ca nu am inteles ce vrei sa zici, ma iei pe mine pe ocolite , cu spoile ,cuvintele mele!:rolleyes2:rolleyes2

KillerINC 07-12-08 20:51

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1908033)
Spune-o frate direct ca nu am inteles ce vrei sa zici, ma iei pe mine pe ocolite , cu spoile ,cuvintele mele!:rolleyes2:rolleyes2


ba frate da` tu chiar nu ai nici o treba cu internetul si jocurile pe calculator?

SPOILER (al unui joc) , inseamna SA DEZVALUI CUM SE TERMINA JOCUL , SAU CE ACTIUNE ARE JOCUL PANA LA SFARSIT , STRICAND ASTFEL SURPRIZA ALTOR PERSOANE CARE POATE NU L-AU TERMINAT INCA !!!

mai trebuie sa iti explicam inca o data , sau de data asta am fost destul de concis pentru tine ???


geeezzzz

StreetStyle22 07-12-08 22:09

Re: Need for Speed Undercover
 
Sincer era de asteptat,sa fie ceva aiurea.Poveste total aiurea,lol politai sub acoperire,aiurea rau.Au muncit degeaba,avand in vedere ca unii dintre noi nu am dat bani,nu ar trebui sa comentam.


All times are GMT +2. The time now is 07:57.

- Copyright 2026 4Tuning