Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

john17 23-03-09 10:38

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut. Spune-mi te rog daca poti aduce si la ce pret ar ajunge la mine asta:
http://cgi.ebay.de/CIH-Faecherkruemm...3A1|240%3A1318

razak 23-03-09 10:54

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@octabaloi

daca imi dai un link pot sa ma uit

@john17 760 ron

octabaloi 23-03-09 12:35

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...name=DCP:RV:GI

razak 23-03-09 12:44

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
400 ron ar fi 2 bucati [ L and R ] cu shipping si asigurare prin USPS , comision inclus, la care mai se adauga Fan Courier-ul 20 ron sau Posta romana 10 ron

octabaloi 23-03-09 12:54

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
In cat timp imi ajung?cum procedam?

octabaloi 23-03-09 12:57

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
11-15 zlie lucratoare: cam 3 saptamani(am citit dupa aceea)

razak 23-03-09 12:57

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Din US cam 30 de zile de cand le trimite vanzatorul, pot sa vina si mai devreme dar asta e termenul standard ca sa zic asa :)

Banii se platesc in avans, va dau un cont in care depuneti banii, dupa care eu fac plata catre vanzator.

Cum au ajuns in RO le pun la curier sau Posta Romana. :)

octabaloi 23-03-09 13:01

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Primesti o confirmare ca au fost livrate, pentru a sti in ce perioada ajung(max 30 zile)?
Daca, da eu pot sa stiu de ea?

razak 23-03-09 13:06

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Desigur, daca primesc un tracking number de la vanzator il primiti pe e-mail, de asemenea imediat ce ajung in tara va anunt :)

octabaloi 23-03-09 13:10

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
In cat timp primesti confirmarea livrarii de la efectuarea platii?
Avand in vedere ca nu e o suma foarte mare pot sa-ti platesc acum jumatate si jumatate la livrarea pachetului?

octabaloi 23-03-09 13:22

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Da-mi un nr de cont

razak 23-03-09 15:29

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@octabaloi & john17 am primit de la amandoi banii. V-am luat deja produsele, urmeaza ca maine sa le achit pentru ca cei de la BRD- Kogalniceanu au un exercitiu de alarma :| si au inchis intre 14 si 17.

Maine dimineata le achit! Va multumesc pentru increderea acordata. Nu o sa fiti dezamagiti :)

john17 06-04-09 16:01

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
F serios si prompt, am primit coletul cand pe site-ul "de urmarire" nici nu se completasera ultimele casute! Recomand.

razak 06-04-09 19:25

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
1 Attachment(s)
@john17 Multumesc pentru feedback !

Si o poza cu jucariile lui John !

octabaloi 09-04-09 15:39

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Am primit produsele din SUA in numai doua sapatamani de la momentul comenzii.Aveti incredere(chiar daca poza din avatar va sperie), comandati si veti fi multumiti. Rapid si sigur, fara bataie de cap.
Inca odata iti multumesc din suflet pentru ajutor.


All times are GMT +2. The time now is 21:17.

- Copyright 2026 4Tuning