Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

MephistoBM 12-05-08 21:05

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL (Post 1530115)
De fapt, e chiar 2.0...

2.0 :o:o:o si cati cai a scos din el? :shock::twisted:

T@m@ngo 12-05-08 21:08

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
10 Attachment(s)
Niste poza mai vin ink vreo 2 :lol::lol::shock:

SpeeDBreaker 12-05-08 21:09

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Felicitari organizatorilor(mai putin pe partea cu expo si dB drag, dar in rest a fost ok), felicitari lui Dani pt cei 140,1db, sau cati au fost:-P, un inceput promitator...
La cat mai multe event`uri!!:-)

T@m@ngo 12-05-08 21:18

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
10 Attachment(s)
Poze:lol::lol:

MarcCorneliu 12-05-08 21:43

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL (Post 1530115)
De fapt, e chiar 2.0...

Poi el inainte a avut sigur 2.5 24v...si de la ala a pornit...nu stiu ce te face sa zici ca are 2.0...nu prea cred...daca e de 2.0 trebuia sa cada la categoria 200-250 :))) era mare batalie atunci :twisted:

mosky 12-05-08 22:02

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
4 Attachment(s)
pun si eu vreo doua:arrow:

ZerO_CooL 12-05-08 22:12

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1530232)
Poi el inainte a avut sigur 2.5 24v... :twisted:

Pana aici nu te contrazic.

delazoul 12-05-08 22:18

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Super tare show-ul:lol::lol::lol: !!!
Felicitari organizatori !

am facut video-uri de pe la vreo ora 2 incolo cu cam tot ce s-a intamplat pe acolo - drag/drift...daca vreti careva da-ti un msj..

Dany.bilan628 12-05-08 22:31

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
da
poti sa-mi dai niste video-ri ca sa fac un demo pentru tengu & co sa vada ce stiu . Daca vrei pun si numele tau acolo. da-mi pm
am incercat sa-ti dau pm dar ceva nu merge

mrkane 12-05-08 23:00

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
superb showul, felicitari Ionutze pentru tot ce ai facut acolo si multumesc mult pentru cum ne-ai facut sa ne simtim!!!

PS daca are cineva filmari cu OPEL ASCONA de la grupa D si-mi poate trimite, ai multumesc anticipat!!

IonutzMFF 12-05-08 23:10

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Best Paint - Audi Satu Mare , Best Exterior - Celica alba ARAD , Best Car of The Show - Celica Alba ARAD ....cupele sunt la mine , va rog contactati'ma in vederea obtinerii lor ..Nu v'am lasat balta , dar nu am avut timp pentru toate , a trebuit sa eliberam aeroportul mai repede cu 2 ore decat stabilisem ..Imi cer scuze pentru neintelegeri

sineta 12-05-08 23:10

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
ma baeti care aveti ceva filmulete urcatile aici sa vad si eu cum a fost show :Deu nu am putut sa vin am avut nunta mersi mult

SEBASTIAN 12-05-08 23:17

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
FELICITARI!

O cursa superba si fericiti sunt cei care au putut sa mearga!

Evoluti0n 12-05-08 23:22

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
daca la liniute organizarea a fost de nota 10+ pe la tuning show si DB Drag nu am vazut vreun organizator.
Ce sa intamplat nu se puteau duce macar 2 la show ca oricum multi din organizatori stateau pe degeaba la liniute.
Tuning show-ul si DB Dragu puteau fi gata lejer la ora 12 si apoi sa mearga toata lumea linistita la liniute fara sa nu piarda ceva.
In general a fost un eveniment placut si bine organizat dar numai pe parte de liniute.Sper ca pe viitor sa invatati din greselile astea si sa nu se mai repete.
Inca o chestie care nu o inteleg e faza de la liniute cand au fost finalele si pt locul 3 si 4 nu sa mai dat voie sa ne dam motivul fiind timpul.

Felicitari organizatorilor dar era loc si de mai bine :)

sa ne revedem cat de curand

tuner_cata_05 12-05-08 23:23

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Superb evenimentul...si la stiri a fost prezentat foarte bine...;););)
Felicitari Ionutz pt. interviul acesta...foarte frumoase cuvinte ai spus...;););)
http://www.protv.ro/stiri/eveniment/...baia-mare.html


All times are GMT +2. The time now is 22:43.

- Copyright 2026 4Tuning