![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
10 Attachment(s)
Niste poza mai vin ink vreo 2 :lol::lol::shock:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Felicitari organizatorilor(mai putin pe partea cu expo si dB drag, dar in rest a fost ok), felicitari lui Dani pt cei 140,1db, sau cati au fost:-P, un inceput promitator...
La cat mai multe event`uri!!:-) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
10 Attachment(s)
Poze:lol::lol:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
4 Attachment(s)
pun si eu vreo doua:arrow:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Super tare show-ul:lol::lol::lol: !!!
Felicitari organizatori ! am facut video-uri de pe la vreo ora 2 incolo cu cam tot ce s-a intamplat pe acolo - drag/drift...daca vreti careva da-ti un msj.. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
da
poti sa-mi dai niste video-ri ca sa fac un demo pentru tengu & co sa vada ce stiu . Daca vrei pun si numele tau acolo. da-mi pm am incercat sa-ti dau pm dar ceva nu merge |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
superb showul, felicitari Ionutze pentru tot ce ai facut acolo si multumesc mult pentru cum ne-ai facut sa ne simtim!!!
PS daca are cineva filmari cu OPEL ASCONA de la grupa D si-mi poate trimite, ai multumesc anticipat!! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Best Paint - Audi Satu Mare , Best Exterior - Celica alba ARAD , Best Car of The Show - Celica Alba ARAD ....cupele sunt la mine , va rog contactati'ma in vederea obtinerii lor ..Nu v'am lasat balta , dar nu am avut timp pentru toate , a trebuit sa eliberam aeroportul mai repede cu 2 ore decat stabilisem ..Imi cer scuze pentru neintelegeri
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ma baeti care aveti ceva filmulete urcatile aici sa vad si eu cum a fost show :Deu nu am putut sa vin am avut nunta mersi mult
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
FELICITARI!
O cursa superba si fericiti sunt cei care au putut sa mearga! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
daca la liniute organizarea a fost de nota 10+ pe la tuning show si DB Drag nu am vazut vreun organizator.
Ce sa intamplat nu se puteau duce macar 2 la show ca oricum multi din organizatori stateau pe degeaba la liniute. Tuning show-ul si DB Dragu puteau fi gata lejer la ora 12 si apoi sa mearga toata lumea linistita la liniute fara sa nu piarda ceva. In general a fost un eveniment placut si bine organizat dar numai pe parte de liniute.Sper ca pe viitor sa invatati din greselile astea si sa nu se mai repete. Inca o chestie care nu o inteleg e faza de la liniute cand au fost finalele si pt locul 3 si 4 nu sa mai dat voie sa ne dam motivul fiind timpul. Felicitari organizatorilor dar era loc si de mai bine :) sa ne revedem cat de curand |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Superb evenimentul...si la stiri a fost prezentat foarte bine...;););)
Felicitari Ionutz pt. interviul acesta...foarte frumoase cuvinte ai spus...;););) http://www.protv.ro/stiri/eveniment/...baia-mare.html |
| All times are GMT +2. The time now is 22:43. |
- Copyright 2026 4Tuning