![]() |
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
fetele au vrut sa arate cat de siliconate sunt ele...si s-au gandit ca asa poate fac rost de unu pplin de bani sa le mai puna si un pic de botox....fetelor mai INCA un credit la banca....e simplu.... :)):-):D
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Eu am votat pt Daniela Crudu. Don't ask me why... :P
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Quote:
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
daniela crudu
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
|
Votat Livia ... poza expusa nu mi se pare reusita ... :D
Quote:
isi a facut cont sa voteze :lol: pana la anu cand va fi urmatoarea votare miss popularitate ... :D |
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
a facut cont,a vazut a votat,a plecat!nu cred k o sa mai auzim de el :|
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Quote:
Unele aratau f bine avand mari sanse de podium insa ... nu au vrut. |
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Am votat Alexandra Duma
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Quote:
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Veni Vidi Vici!:))
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
rog un moderator sa inchida poll-ul nu neaparat si topicul diseara la ora 00:00
thx |
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
@ interlopu... un post care spune multe :))
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
of .. ce aveti voi cu omul :lol: a vrut sa demostreze si el ca nu e om de un singur post
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
intru mai mereu mai baietzi...pe acest site...dar niciodata nu mi-am facut un cont...k nu prea am avut dc imi place sa admir frumosu...si mi-am facut contu s o votez pe daniela,mi-a placut in mod special am vazut-o si la tuning anu trecut...si anu asta, si ce i drept m-am mai uitat pe 'ici pe colea'.......servus
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:04. |
- Copyright 2026 4Tuning