Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO (https://forum.4tuning.ro/513-4tuningdays-2008-15-16-martie-romexpo.html)
-   -   Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008 (https://forum.4tuning.ro/513-4tuningdays-2008-15-16-martie-romexpo/71397-miss-popularitate-4tuning-days-2008-a.html)

kiki06 25-03-08 15:40

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
fetele au vrut sa arate cat de siliconate sunt ele...si s-au gandit ca asa poate fac rost de unu pplin de bani sa le mai puna si un pic de botox....fetelor mai INCA un credit la banca....e simplu.... :)):-):D

dogarel2 25-03-08 15:58

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
Eu am votat pt Daniela Crudu. Don't ask me why... :P

SweetMiracle 25-03-08 19:47

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
Quote:

Originally Posted by ra2 (Post 1445123)
mi se pare ca nu toate au vrut sa participe .;)

si nu toate au fost intrebate daca vor sa participe....:D

interlopu 26-03-08 01:09

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
daniela crudu

Psycho 26-03-08 01:58

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
Welcome to our newest member, interlopu

nici nu si-a facut cont de 2 - 3 ore :))

joe_infect 26-03-08 07:16

Votat Livia ... poza expusa nu mi se pare reusita ... :D

Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 1446910)
Welcome to our newest member, interlopu

nici nu si-a facut cont de 2 - 3 ore :))


isi a facut cont sa voteze :lol:

pana la anu cand va fi urmatoarea votare miss popularitate ... :D

nea_gogu_de_la_gaze 26-03-08 07:41

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
a facut cont,a vazut a votat,a plecat!nu cred k o sa mai auzim de el :|

SEBASTIAN 26-03-08 08:23

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
Quote:

Originally Posted by ra2 (Post 1445123)
mi se pare ca nu toate au vrut sa participe .;)

Stiu destul de multe fete care au refuzat sa participe la acest concurs.
Unele aratau f bine avand mari sanse de podium insa ... nu au vrut.

FiReBuRn 26-03-08 08:40

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
Am votat Alexandra Duma

sKyNeT 26-03-08 09:23

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 1446910)
Welcome to our newest member, interlopu

nici nu si-a facut cont de 2 - 3 ore :))

Last Activity: 26-03-08 02:37 , a mai stat putin sa se uite si la poze cu fetele de la 4tuning days :lol::lol:

nea_gogu_de_la_gaze 26-03-08 09:35

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
Veni Vidi Vici!:))

tox 26-03-08 14:47

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
rog un moderator sa inchida poll-ul nu neaparat si topicul diseara la ora 00:00

thx

Io4rap 26-03-08 17:53

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
@ interlopu... un post care spune multe :))

j.v.l 26-03-08 18:05

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
of .. ce aveti voi cu omul :lol: a vrut sa demostreze si el ca nu e om de un singur post

interlopu 26-03-08 21:33

Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
 
intru mai mereu mai baietzi...pe acest site...dar niciodata nu mi-am facut un cont...k nu prea am avut dc imi place sa admir frumosu...si mi-am facut contu s o votez pe daniela,mi-a placut in mod special am vazut-o si la tuning anu trecut...si anu asta, si ce i drept m-am mai uitat pe 'ici pe colea'.......servus


All times are GMT +2. The time now is 01:04.

- Copyright 2026 4Tuning