![]() |
Re: 206
Foarte misto bara asta, bravo;) Masina asta "tzipa" dupa o suspensie...Bafta in continuare!
|
Re: 206
Quote:
Quote:
Quote:
Daca tot a venit vorba de voturi, 407-le tau e 1st place in topul facut de mine ;) |
Re: 206
Probabil singura solutie viabila pentru borduri, pentru traversarea caii ferate si, nu in ultimul rand, pentru drumurile patriei:
https://www.youtube.com/watch?v=Cq1Hj4BDtoU Ori o astfel de suspensie, ori cea stock. Nu vreau sa ajung lunar prin service si pe la magazinul de vopseluri... |
Re: 206
N-ai curaj sa-ti pui asa ceva :D
|
Re: 206
coxane daca pui asa ceva ma jur ca imi pun o poza cu masina ta in camera :lol:
|
Re: 206
la 3000 de euro .. cam acolo ajunge o asemenea suspensie
|
Re: 206
Quote:
|
Re: 206
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: 206
Domnu', nu treci şi tu duminică seara pe la Billa, īn parcare, să admirăm şi noi maşina ? :D
|
Re: 206
Quote:
|
Re: 206
Vin, sigur, am consultat topicul de la sectiunea Craiova si am vazut ca ce admira pe acolo. As fi venit si la intalnirile anterioare, dar am fost plecat dupa depeche. Deh, daca n-a venit depeche la mine, m-am dus eu dupa ei...
|
Re: 206
Felicitări pentru deplasare. Din păcate, nemaivenind ei la noi, eu n-am putut să plec după ei :(
Cāt despre īntālnire, dacă vrei să fii relax īntr-o duminică seara, să stai de taină, să schimbi o părere, e recomandată :-P |
Re: 206
Quote:
|
Re: 206
Quote:
Quote:
|
Re: 206
Ganduri mari si indraznete.Bv
Mie mi-ar conveni si o suspensie simpla,dar pana atunci ma multumesc cu arcuri. Se merita , dar pretul cam lasa de dorit.Wait...:twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 19:39. |
- Copyright 2026 4Tuning