Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Peugeot (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot.html)
-   -   Peugeot 206 (COX) (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot/68993-peugeot-206-cox.html)

florinfty 30-06-09 22:16

Re: 206
 
Foarte misto bara asta, bravo;) Masina asta "tzipa" dupa o suspensie...Bafta in continuare!

cox 01-07-09 08:31

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by f0cs (Post 2451319)
Rc`u e in plan domn sef :D
prin toamna aflam daca se concretizeaza sau nu...pana atunci asteptam si vedem.
Poate cand mai face`ti intalniri de asta imi spune`ti din timp si poate reusesc sa ajung si eu :lol:

Urmatoarea intalnire va fi in toamna, dupa ce iei rc-ul, ca sa ai motivatie pentru un pictorial beton ;)

Quote:

Originally Posted by florinfty (Post 2451711)
Foarte misto bara asta, bravo;) Masina asta "tzipa" dupa o suspensie...Bafta in continuare!

Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 2451153)
daca il lasi mai jos votez si eu pt cel mai frumos 206 :D

Din pacate nu putem avansa in topul tau decat daca gasesc o solutie air ride. Inca n-am gasit o oferta convenabila, dar din punctul meu de vedere e cea mai buna varianta.
Daca tot a venit vorba de voturi, 407-le tau e 1st place in topul facut de mine ;)

cox 01-07-09 12:58

Re: 206
 
Probabil singura solutie viabila pentru borduri, pentru traversarea caii ferate si, nu in ultimul rand, pentru drumurile patriei:

https://www.youtube.com/watch?v=Cq1Hj4BDtoU

Ori o astfel de suspensie, ori cea stock. Nu vreau sa ajung lunar prin service si pe la magazinul de vopseluri...

sezione91_blue 01-07-09 13:04

Re: 206
 
N-ai curaj sa-ti pui asa ceva :D

f0cs 01-07-09 13:14

Re: 206
 
coxane daca pui asa ceva ma jur ca imi pun o poza cu masina ta in camera :lol:

Zein 01-07-09 13:20

Re: 206
 
la 3000 de euro .. cam acolo ajunge o asemenea suspensie

sezione91_blue 01-07-09 13:20

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by f0cs (Post 2453108)
coxane daca pui asa ceva ma jur ca imi pun o poza cu masina ta in camera :lol:

Doar in camera ?:)) imi pun LCD-uri pste tot si pun video cand se lasa si se ridica..:)) o sa am orgasm mereu :)))

cox 01-07-09 14:23

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by f0cs (Post 2453108)
coxane daca pui asa ceva ma jur ca imi pun o poza cu masina ta in camera :lol:

Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2453133)
Doar in camera ?:)) imi pun LCD-uri pste tot si pun video cand se lasa si se ridica..:)) o sa am orgasm mereu :)))

:lol: :lol:

Quote:

Originally Posted by Zein (Post 2453131)
la 3000 de euro .. cam acolo ajunge o asemenea suspensie

Sunt dedicate pentru fiecare masina in parte? In mod normal, ar trebui sa se gaseasca si second... Oare cine stie sa monteze asa ceva in tara? Cam cat ar fi manopera?

Gabi 01-07-09 14:25

Re: 206
 
Domnu', nu treci şi tu duminică seara pe la Billa, īn parcare, să admirăm şi noi maşina ? :D

sezione91_blue 01-07-09 14:28

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 2453309)
Domnu', nu treci şi tu duminică seara pe la Billa, īn parcare, să admirăm şi noi maşina ? :D

Lasa-l ca nu scapa de mine :)) a avut noroc cu plecarea dar numai scapa :D

cox 01-07-09 14:42

Re: 206
 
Vin, sigur, am consultat topicul de la sectiunea Craiova si am vazut ca ce admira pe acolo. As fi venit si la intalnirile anterioare, dar am fost plecat dupa depeche. Deh, daca n-a venit depeche la mine, m-am dus eu dupa ei...

Gabi 01-07-09 14:54

Re: 206
 
Felicitări pentru deplasare. Din păcate, nemaivenind ei la noi, eu n-am putut să plec după ei :(

Cāt despre īntālnire, dacă vrei să fii relax īntr-o duminică seara, să stai de taină, să schimbi o părere, e recomandată :-P

KAY_ 01-07-09 14:57

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by cox (Post 2453298)



Sunt dedicate pentru fiecare masina in parte? In mod normal, ar trebui sa se gaseasca si second... Oare cine stie sa monteze asa ceva in tara? Cam cat ar fi manopera?

da sunt dedicate , si pe mine ma bate gandu , de la 1200 -1300 e o suspensie bilstein fixa , pana la 3000 e numai e mult:D .mihai ghetotuning are pe golf si stiu ca si monteaza asa ceva si poate sa si procure

cox 01-07-09 15:43

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 2453407)
Felicitări pentru deplasare. Din păcate, nemaivenind ei la noi, eu n-am putut să plec după ei :(

Cāt despre īntālnire, dacă vrei să fii relax īntr-o duminică seara, să stai de taină, să schimbi o părere, e recomandată :-P

N-a fost chiar atat de reusit concertul, pe cat ma asteptam. Sper sa nu ploua duminica si dau si eu o juma' de ora pe acolo. De luni dimineata reincepe serviciul...

Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 2453414)
da sunt dedicate , si pe mine ma bate gandu , de la 1200 -1300 e o suspensie bilstein fixa , pana la 3000 e numai e mult:D .mihai ghetotuning are pe golf si stiu ca si monteaza asa ceva si poate sa si procure

La banii astia se adauga, probabil, unele taxe. Manopera tre' sa fie pe masura. In mod normal ar trebui sa se mai ieftineasca.

vlad87 01-07-09 18:24

Re: 206
 
Ganduri mari si indraznete.Bv
Mie mi-ar conveni si o suspensie simpla,dar pana atunci ma multumesc cu arcuri.
Se merita , dar pretul cam lasa de dorit.Wait...:twisted:


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning