Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

2010 29-10-13 20:22

Re: Aderare Usergroup
 
Poti reveni la prezentari fara probleme si daca merge treaba ok o sa faci parte si din user group.

ramonski 24-12-14 23:06

Re: Aderare Usergroup
 
Mai primiti un colectionar in grup? :)

buruceagga 02-03-15 10:26

Re: Aderare Usergroup
 
3 Attachment(s)
Ma gandesc sa ader si eu la acest grup (DACIA ) ... daca indeplinesc conditiile.

bmwh548 02-03-15 16:37

Re: Aderare Usergroup
 
Cu mare placere :-) Urmati instructiunile din primul post din acest topic pentru a trimite cererea.

Eddie.R29 29-11-15 08:25

Re: Aderare Usergroup
 
Salut!

Pot intra și eu în grupul colecționarilor de 1/18? :D

Aștept un răspuns. Mersi.

Eddie.R29 30-11-15 09:13

Re: Aderare Usergroup
 
Mersi pt add. :D

collectionar 30-11-15 13:05

Re: Aderare Usergroup
 
Mai primiti un colectionar in grup la 1/43?

bmwh548 30-11-15 18:14

Re: Aderare Usergroup
 
Daca nu dati "Add" eu nu pot da "Accept".

B83RUP 26-02-16 06:25

Re: Aderare Usergroup
 
eu am dat add


All times are GMT +2. The time now is 21:12.

- Copyright 2026 4Tuning