![]() |
Re: Aderare Usergroup
Poti reveni la prezentari fara probleme si daca merge treaba ok o sa faci parte si din user group.
|
Re: Aderare Usergroup
Mai primiti un colectionar in grup? :)
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
Ma gandesc sa ader si eu la acest grup (DACIA ) ... daca indeplinesc conditiile.
|
Re: Aderare Usergroup
Cu mare placere :-) Urmati instructiunile din primul post din acest topic pentru a trimite cererea.
|
Re: Aderare Usergroup
Salut!
Pot intra și eu în grupul colecționarilor de 1/18? :D Aștept un răspuns. Mersi. |
Re: Aderare Usergroup
Mersi pt add. :D
|
Re: Aderare Usergroup
Mai primiti un colectionar in grup la 1/43?
|
Re: Aderare Usergroup
Daca nu dati "Add" eu nu pot da "Accept".
|
Re: Aderare Usergroup
eu am dat add
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:12. |
- Copyright 2026 4Tuning