![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Ti-am dat add pe mess....vb acolo!
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Si gata hai sa'l lasam pe KID-U sa-si faca treaba ca e topicul lui...eu unu ma opresc aici de la orice comentariu in topicul lui.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Am ajuns si yo akasica in sfarsit:???:..bai,cu nissanul,imi cer scuze am pus un cal putere in plus:oops:,benzina 95 daia folosesc si eu ca nu prea cred ca in basme ca 98 sau 99 sau care dreaq mai sunt au vreun folos inafara de a baga mai putin si a cheltui mai mult:lol:.io am 1200kg cu tot cu mine in masina sa stii:shock:
Si victoria am trecut`o la palmares pentru ca ai masina mai noua,3-4cai peste mine si poate un motor mai maricel,si plus de asta asa imi place sa trec la palmares..nu inteleg de ce moare lumea in halu asta ,jur ca nu inteleg:sad: Mai bine va pastrati pentru voi comentariile astea si lasati lumea sa umple paginile de palmares si victorii si gata;) UXD,sa mor daca nu te-am sunat vineri seara de am dat in boala copiiilor si tu canci,dormeai pe tine..te-ai trezit dimineata sa-mi dai msg "cne esti":lol: Am mai zis si e ultima oara cand repet,nu ma mai dau curand!Deja am "implinit" 10.000km cu buburuza mea,tre sa`i mai fac si ei un schimb de ulei,niste amortizoare,niste placute originale,filtre,alea alea...restu tinem secret:suspiciou Hai v-am pupat si nu mai fiti asa rai ca ori faceti riduri prea devreme ori va pune D-zeu vreo piedica:drunk: Bafta la linii vitejii mei:pistoles: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Motorul mai mare ca al tau nu e :), cutia...o termini abia la timisoara, nu asta conteaza. Masinile noastre nu sunt din aceeasi clasa. M-am dat de fun, ma asteptam la un asemenea rezultat, te-am felicitat si ti-am spus sincer ca nu e nimic de lauda...daca vrei vreodata sa facem schimb de masini sa vezi in ce hal trage, o sa te convingi de ce zic ca nu e nimic de lauda. In rest, bafta cu masinuta si la cat mai multe succese.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
eu nu va inteleg. KIDU tine aici palmares cu toate victorii... isi ridica masina de 105 cp in slavi si o face ferrari. Asta e.. e a lui,atat timp cat nu incalca vreo regula(cum fac eu prin off-topicul asta) nu vad care e prb. Dar voi la ce va dati cu el? Va tot agitati aici precum sticlele de cola. Tipu cu peugeot-ul, ti-a dat-o din motivele insirate, fa-ti masina si provoaca-l iar, nu face atat tam-tam ca ai avut prb. Cu totii avem. Nu zice nimeni ca viata e corecta. Daca esti mai bun, arat-o pe strada nu pe forum. Fa-ti masina, da-i-o. Alexey,daca stiai ca ti-o da, si totusi te-ai dat cu el, ce rost are sa te agiti pe forum. Ti-a dat-o , se lauda. Fiecare cu ce poate. Cat depsre logane,pana acum nu i-a dat-o niciunu deci nu isi au rostul calculele raport cp/kg sau tot asa.. Sa vina un logan la start sa i-o dea si apoi puteti zice ca i-o da.
P.S. Nu il cunosc pe Kidu personal,doar ce am mai vb pe net. Nu sunt aplaudici si nici fan toyota dar prea va agitati.. |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Nu ma agit prietene. Eu tastez, TU te agiti.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
:)) Hai totusi sa lasam offtopicul, ar cam fi cazul :) Eu mi-am expus punctul de vedere, tu la fel, fiecare are dreptatea lui.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
kidule bafta la ce tiai propus cu japoneza:) restu ....penibili
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Multam fain,Phlow gracias pentru sustinere,sper ca acum au inteles toti:???:
:bat:Peace:bunch: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
tu scoti suta in 10 secunde spui.
masina mea in 9.3 cand era noua. acu are vreo 9 ani. esti tentat ? |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Doi la mana vad decat scris VW si nick-ul tau "phaeton",o fi intradevar phaeton,o-i avea alta masina...tu stii,ca sa-ti explic,de obicei cand faci o provocare,spui si cu ce vii..eu asa stiam...in fine,nu te mai obosi sa dai reply ca oricum nu iti onorez provocarea indiferent ce masina ai...S-o stapanesti sanatos oricum:rolleyes2 Si apropo,vad ca esti la mama dreaq departare de mine...ori ti-o fi venit chefu de plimbare si veneai pana aici sa te dai cu mine:???: In fine..mai vbm,ciao |
Re: Toyota Celica VS .... ?
stai linistit ca veneam eu la tine. am niste treaba prin bucuresti in perioada urmatoare.
e un passat din 99. 1.8 t |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:16. |
- Copyright 2026 4Tuning