Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Celica vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63361-toyota-celica-vs.html)

KENZO 21-05-08 05:08

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Ti-am dat add pe mess....vb acolo!

KENZO 21-05-08 05:09

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Si gata hai sa'l lasam pe KID-U sa-si faca treaba ca e topicul lui...eu unu ma opresc aici de la orice comentariu in topicul lui.

kidu2006 21-05-08 20:05

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Am ajuns si yo akasica in sfarsit:???:..bai,cu nissanul,imi cer scuze am pus un cal putere in plus:oops:,benzina 95 daia folosesc si eu ca nu prea cred ca in basme ca 98 sau 99 sau care dreaq mai sunt au vreun folos inafara de a baga mai putin si a cheltui mai mult:lol:.io am 1200kg cu tot cu mine in masina sa stii:shock:
Si victoria am trecut`o la palmares pentru ca ai masina mai noua,3-4cai peste mine si poate un motor mai maricel,si plus de asta asa imi place sa trec la palmares..nu inteleg de ce moare lumea in halu asta ,jur ca nu inteleg:sad:
Mai bine va pastrati pentru voi comentariile astea si lasati lumea sa umple paginile de palmares si victorii si gata;)
UXD,sa mor daca nu te-am sunat vineri seara de am dat in boala copiiilor si tu canci,dormeai pe tine..te-ai trezit dimineata sa-mi dai msg "cne esti":lol:
Am mai zis si e ultima oara cand repet,nu ma mai dau curand!Deja am "implinit" 10.000km cu buburuza mea,tre sa`i mai fac si ei un schimb de ulei,niste amortizoare,niste placute originale,filtre,alea alea...restu tinem secret:suspiciou
Hai v-am pupat si nu mai fiti asa rai ca ori faceti riduri prea devreme ori va pune D-zeu vreo piedica:drunk:
Bafta la linii vitejii mei:pistoles:

Alexey 21-05-08 21:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Motorul mai mare ca al tau nu e :), cutia...o termini abia la timisoara, nu asta conteaza. Masinile noastre nu sunt din aceeasi clasa. M-am dat de fun, ma asteptam la un asemenea rezultat, te-am felicitat si ti-am spus sincer ca nu e nimic de lauda...daca vrei vreodata sa facem schimb de masini sa vezi in ce hal trage, o sa te convingi de ce zic ca nu e nimic de lauda. In rest, bafta cu masinuta si la cat mai multe succese.

pHlow 21-05-08 21:56

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
eu nu va inteleg. KIDU tine aici palmares cu toate victorii... isi ridica masina de 105 cp in slavi si o face ferrari. Asta e.. e a lui,atat timp cat nu incalca vreo regula(cum fac eu prin off-topicul asta) nu vad care e prb. Dar voi la ce va dati cu el? Va tot agitati aici precum sticlele de cola. Tipu cu peugeot-ul, ti-a dat-o din motivele insirate, fa-ti masina si provoaca-l iar, nu face atat tam-tam ca ai avut prb. Cu totii avem. Nu zice nimeni ca viata e corecta. Daca esti mai bun, arat-o pe strada nu pe forum. Fa-ti masina, da-i-o. Alexey,daca stiai ca ti-o da, si totusi te-ai dat cu el, ce rost are sa te agiti pe forum. Ti-a dat-o , se lauda. Fiecare cu ce poate. Cat depsre logane,pana acum nu i-a dat-o niciunu deci nu isi au rostul calculele raport cp/kg sau tot asa.. Sa vina un logan la start sa i-o dea si apoi puteti zice ca i-o da.

P.S. Nu il cunosc pe Kidu personal,doar ce am mai vb pe net. Nu sunt aplaudici si nici fan toyota dar prea va agitati..

Alexey 21-05-08 21:59

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Nu ma agit prietene. Eu tastez, TU te agiti.

pHlow 21-05-08 22:01

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Alexey (Post 1546600)
Nu ma agit prietene. Eu tastez, TU te agiti.

:rolleyes2:lol: ba tu... (randul tau)

Alexey 21-05-08 22:05

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
:)) Hai totusi sa lasam offtopicul, ar cam fi cazul :) Eu mi-am expus punctul de vedere, tu la fel, fiecare are dreptatea lui.

b01uxd 21-05-08 22:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
kidule bafta la ce tiai propus cu japoneza:) restu ....penibili

kidu2006 21-05-08 23:50

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Multam fain,Phlow gracias pentru sustinere,sper ca acum au inteles toti:???:
:bat:Peace:bunch:

mikafly 22-05-08 12:17

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1546873)
Multam fain,Phlow gracias pentru sustinere,sper ca acum au inteles toti:???:
:bat:Peace:bunch:

Eu nu......am inteles....

phaeton 23-05-08 11:00

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
tu scoti suta in 10 secunde spui.
masina mea in 9.3 cand era noua. acu are vreo 9 ani.

esti tentat ?

kidu2006 23-05-08 16:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by phaeton (Post 1549413)
tu scoti suta in 10 secunde spui.
masina mea in 9.3 cand era noua. acu are vreo 9 ani.

esti tentat ?

Unu la mana am spus de 7ori pana acum cred,ca nu mai raspund si nici nu mai provoc pe nimeni,momentan!!!
Doi la mana vad decat scris VW si nick-ul tau "phaeton",o fi intradevar phaeton,o-i avea alta masina...tu stii,ca sa-ti explic,de obicei cand faci o provocare,spui si cu ce vii..eu asa stiam...in fine,nu te mai obosi sa dai reply ca oricum nu iti onorez provocarea indiferent ce masina ai...S-o stapanesti sanatos oricum:rolleyes2
Si apropo,vad ca esti la mama dreaq departare de mine...ori ti-o fi venit chefu de plimbare si veneai pana aici sa te dai cu mine:???:
In fine..mai vbm,ciao

phaeton 23-05-08 16:40

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
stai linistit ca veneam eu la tine. am niste treaba prin bucuresti in perioada urmatoare.
e un passat din 99. 1.8 t

kidu2006 23-05-08 16:55

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by phaeton (Post 1549876)
stai linistit ca veneam eu la tine. am niste treaba prin bucuresti in perioada urmatoare.
e un passat din 99. 1.8 t

Doamneee:lol:asa ca pentru restul cetatenilor lasand la o parte tot ce-am spus mai sus,cati cai are masina ta si cati are a mea?:lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:16.

- Copyright 2026 4Tuning