![]() |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
Pai eu vin cu o propunere,sa scrie aici in thread fiecare daca vine sau nu,vineri de vineri,defapt sa se anunte cei care vin;) Ca la adunat de 2 persoane la discutii poate ne plictisim:rolleyes2... Poate eu ma prezint vineri cu niste amici care nu au cont pe 4tuning... O seara faina;) |
Re: intalnirea de week end !
Intalnirea de weekend ! hmmmmmm ....... daca tot se fac intalniri de weekend de ce nu ia cineva initiativa si face un club dar care sa si aiba "oarice" activitate ?!? ex. : pista ACR - drift session, etc......
P.S. si clubul NLR ar putea fi reanviat, de ce nu ... |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Sa imi inscriu eu masina si voi incerca sa fac eu ceva....martea viitoare mi-l transcriu si vinerea viitoare ma duk la intalniri, poate trec vinerea asta cu vectra
|
Re: intalnirea de week end !
din pacate eu nu am timp de prea multe datorita jobului, da la cate un drift session as mai veni si eu :)
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
bmw power:evil::twisted::evil: |
Re: intalnirea de week end !
:-) :-) :-)
|
Re: intalnirea de week end !
Sincer eu m-as baga la organizare cu inca cineva, dar ar fi cu cine? Si sincer daca ar fi sa zicem o indemanare la pista acr, cati ar veni?!
Haideti sa facem o incercare, ce ziceti? Sambata sa facem o indemanare, cine se prezinta CA SI CONCURENT nu ca si spectator!!!! |
Re: intalnirea de week end !
Ideea este super. Măcar cineva se ocupă şi de fapte.
Cāteva precizări: pista ACR este in proprietatea ACR, motiv pt care dacă doriţi să organizati concurs recomand consultarea cu directorul, Seletye David, sunt sigur că va fi partener in orice acţiune automobilistică. In acest moment se lucrează pe reabilitarea pistei pentru a crea condiţii cāt mai bune elevilor şi eventualelor concursuri: este deja pază, este ingrădit (să nu intre animalele din spate), am inceput să tundem iarba sau mai bine zis jungla de pe lāngă pistă. Deci, se lucrează. Dacă vor fi fonduri, va fi asfaltată şi atunci se va putea organiza concursuri fascinante. Dar, intrebare principală: cine să organizeze. cu cine, pentru cine. |
Re: intalnirea de week end !
pt cine ar fi,daca se pun afise prin oras lumea o sa stie de eveniment si o sa vina,dar asa cum ai zis si tu cine sa organizeze si cu cine......asta ii alta problema
|
Re: intalnirea de week end !
stiti ca nu prea am cu ce.
dar daca e sa fie ... eu is prezent sambata.ca si participant |
Re: intalnirea de week end !
Cine vine la baia mare?Eu prezent:DHai sus mana,pana la 10 jumate se fac inscrieri pentru liniute :D
Ar fi frumos sa mergem iarasi in coloana ca data trecuta...... Am putea sa ne intalnim sub pod vineri sa discutam :D |
Re: intalnirea de week end !
pai eu vineri seara is sub pod.... dar si daca merem in baia mare eu pornesc cu cativa amici (masini diferite) la ora 9:15 de sub pod dar la 9 eu voi fi acolo... cine vine sa vina maine sa discutam si duminica plecam :P
|
Re: intalnirea de week end !
oky .. haidetzi acuma sub pod sa vb de baia mare ...
eu sunt prezent |
| All times are GMT +2. The time now is 15:33. |
- Copyright 2026 4Tuning