Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Masini din Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia/51195-masini-baia.html)

Soche 09-12-08 20:45

Re: Masini din Baia Mare
 
you've got tha powa :)))
Interesant sa te plimbi cu asa ceva. Eu m-am plimat cu un Jeepuletz destul de inaltuc, bine nici chiar ca asta dar senzatia e bestiala in curbe :) Imi imaginez cu asta cum esti :)) ceva de genu dubitele alea Daihatsu in curba cu 70 km/h :))

3SGE 10-12-08 16:12

Re: Masini din Baia Mare
 
1 Attachment(s)
Mitsuba suby style!

adriano9 10-12-08 16:28

Re: Masini din Baia Mare
 
azi am vazut si eu monstru ala albastru si e foarte mare

M I V E C 13-12-08 13:56

Re: Masini din Baia Mare
 
1 Attachment(s)
tot ceva Mitsubishi din Baia Mare, parca ar fii de RALLY sau chiar este???

Keisuke 13-12-08 14:41

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1918565)
tot ceva Mitsubishi din Baia Mare, parca ar fii de RALLY sau chiar este???

Mitsuba aia albastra pare de strada, si aia rosie nu e logan de cupa ? :-P

3SGE 13-12-08 16:32

Re: Masini din Baia Mare
 
Corin Chereches

bogdan350cid 13-12-08 22:03

Re: Masini din Baia Mare
 
imi place trompeta ai de pe ea, oare a fost facuta de prostreet baia mare sau cum le zice ?

adisoruc 15-12-08 13:19

Re: Masini din Baia Mare
 
corin chereches, din cate stiu concureaza sau urmeaza sa concureze in CNR

3SGE 15-12-08 17:01

Re: Masini din Baia Mare
 
Eu cred ca e grava masina din moment ce a concurat in CNR.

huber_bm 16-12-08 00:52

Re: Masini din Baia Mare
 
1 Attachment(s)
in PETROM-ul de la gara

Keisuke 16-12-08 12:42

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 1923506)
in PETROM-ul de la gara

Ce frumos arata subi-ul stock fara bara aia ciudata ...:x

Soche 16-12-08 15:45

Re: Masini din Baia Mare
 
Nice one :) imi plac farurile :O

vlad1003 17-12-08 18:04

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by Keisuke (Post 1924097)
Ce frumos arata subi-ul stock fara bara aia ciudata ...:x

bara aia ciudata e stock...de pe impreza 22b (400 facute vreodata...toate JDM) :shock:

bogdan350cid 17-12-08 18:30

Re: Masini din Baia Mare
 
farurile is stock?
sau stock de pe ceva jucarie chinezeasca:-P
e sti?

Keisuke 17-12-08 18:43

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by vlad1003 (Post 1926937)
bara aia ciudata e stock...de pe impreza 22b (400 facute vreodata...toate JDM) :shock:

Daca se potriveau si aripile de 22b, arata intr-un mare fel, e GT sau Type R ?


All times are GMT +2. The time now is 18:47.

- Copyright 2026 4Tuning