![]() |
Re: Masini din Baia Mare
you've got tha powa :)))
Interesant sa te plimbi cu asa ceva. Eu m-am plimat cu un Jeepuletz destul de inaltuc, bine nici chiar ca asta dar senzatia e bestiala in curbe :) Imi imaginez cu asta cum esti :)) ceva de genu dubitele alea Daihatsu in curba cu 70 km/h :)) |
Re: Masini din Baia Mare
1 Attachment(s)
Mitsuba suby style!
|
Re: Masini din Baia Mare
azi am vazut si eu monstru ala albastru si e foarte mare
|
Re: Masini din Baia Mare
1 Attachment(s)
tot ceva Mitsubishi din Baia Mare, parca ar fii de RALLY sau chiar este???
|
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
Corin Chereches
|
Re: Masini din Baia Mare
imi place trompeta ai de pe ea, oare a fost facuta de prostreet baia mare sau cum le zice ?
|
Re: Masini din Baia Mare
corin chereches, din cate stiu concureaza sau urmeaza sa concureze in CNR
|
Re: Masini din Baia Mare
Eu cred ca e grava masina din moment ce a concurat in CNR.
|
Re: Masini din Baia Mare
1 Attachment(s)
in PETROM-ul de la gara
|
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
Nice one :) imi plac farurile :O
|
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
farurile is stock?
sau stock de pe ceva jucarie chinezeasca:-P e sti? |
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:47. |
- Copyright 2026 4Tuning