![]() |
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
habar nu am cat as ajunge cu transportul .ms pt link.as vrea ceva link strict pt alpine turbo.nu stiu daca exista asa ceva.merci mult pt amabilitate.esti singurul care mi-ai raspuns la doleante.si apreciez acest lucru.poate candva am sa te pot ajuta la randul meu cu ceva sau o sa ne intalnim personal si am sa fac cinste cu un suc ,bere fara alcool sau cu.;)pana atunci merci mult inca o data si salut toti colegii forumisti si pasionatii de renault 5.P.S.aveti idee cate alpina turbo sunt in tara?asa o statistica de curiozitate.as vrea sa cunosc proprietar de asemenea masini pt a invata mai multe despre aceste"BIJUTERII".toate cele bune |
Re: Intalnirea renault 5
N-ai pentru ce sa-mi multumesti, e placerea mea...acum observa ca la tine difera de cea "clasica"...am uitat sa-ti mai las un link - site-ul oficial al posesorilor de R5 alpine si alpine turbo.
http://clubr5.forumpro.fr/ Revin la documentatie...in site-ul precedent la sectiunea Download gasesti in format pdf toata documentatia. Legat de mecaparts, ei nu au sediu in Romania dar daca vrei pot sa-i intreb cat ar costa o bobina cu transport cu tot - eu estimez ca in jur de 100 Euro. PS. poate ne intalnim la o poveste mai devreme decat crezi, ca sora-mea sta in cluj si cand ajung pe la ea ne putem vedea. |
Re: Intalnirea renault 5
ms de documentatie FLORIN.am inceput sa studiez.mi-ar face placere sa ne vedem.
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
faptul ca ai venit si tu acolo...
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
app , bancul cu tabloul cu lupi ? care il stie ? :lol: A fost frumos la intalnire :) Bafta |
Re: Intalnirea renault 5
il stiu eu pe unu care il stie bine
|
Re: Intalnirea renault 5
omule... se cheama ALPLINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE turbo...
alpina este la BMWWWW :) |
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
era ideea ca ti-a mai zis cineva mai sus ca e alpine si nu alpina...
si ai zis in continuare alpina... in fine.. nu sunt "profesor" si nu am zis ca esti mai mult sau mai putin prost... in legatura cu cititul vad ca nu ai citit ce a scris baiatu ala mai sus cand ti-a explicat ca e alpine si nu alpina... in fine bafta cu alpina ;) :) |
Re: Intalnirea renault 5
baiatul care l-a corectat si anume nightdevil imblanzitorul de 5-uri l-a indus mai rau in eroare a scris ALPIN : ))
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
(consuma mult 5u rupi netu a? ) gen sa ma pupi in Poza |
Re: Intalnirea renault 5
nightdevil ... :):) ce 5-uri ai imblanzit?
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:01. |
- Copyright 2026 4Tuning