Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

NightClubRacer 30-11-07 10:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
scirroco era auriu, iar la astra culoarea e interesanta :D

DolusD 30-11-07 20:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
scirroco intradevar e frumos si trage destul de bine , astra nu-mi place !

NightClubRacer 01-12-07 00:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
parca era de vanzare :D stie careva cat cere pe el?

cristea_rotitza 01-12-07 00:56

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1224147)
parca era de vanzare :D stie careva cat cere pe el?

iti zic maine

NightClubRacer 01-12-07 10:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
oky si vezi si ce are sub capota :D ms

florin_cars 01-12-07 18:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
un GTI? :-P

NightClubRacer 02-12-07 20:31

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
inca astept :D

giany_TM 05-12-07 09:04

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
Faine masini la voi acolo dar nu am vazut n o JAPONEZA tare sau voi nu vati dat pe japanetze .
Doar nemtzesti?.
:D

lowrider.STi 05-12-07 11:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by giany_TM (Post 1230798)
Faine masini la voi acolo dar nu am vazut n o JAPONEZA tare sau voi nu vati dat pe japanetze .
Doar nemtzesti?.
:D

stai linistit...ca sunt si japoneze destule...sa iti dau niste exemple...
Subaru STi,Evo IX,Honda Civic (modelul nou si una de prin 91...facuta frumos)...etc...

NightClubRacer 05-12-07 14:08

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pune poze si cu ele :D

Sasha 10-12-07 21:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
de unde atatea poze????? :rolleyes2

florin_cars 11-12-07 00:36

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
10 Attachment(s)
de aici :D

se pare k la firma Corex s-au efectuat nebuniile :-P
ar urma curand un filmuletz cu 2.8-le, de abia astept :woowoo:

sii..pt interior urmeaza interior(piele alb cu portocaliu) de Cobra(fara bord), comandat din UK :twisted: :D :shock:

NightClubRacer 11-12-07 01:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
wow arata super bine...parca ar merge alte jante :D

cristea_rotitza 11-12-07 12:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
hmmmmm deci acolo era bijuteria trebuie sa o vad astazi

florin_cars 11-12-07 17:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pareri? ai vazut-o ? :D


All times are GMT +2. The time now is 01:01.

- Copyright 2026 4Tuning