Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

aleks 20-06-08 16:34

Re: Roman
 
eu sterg dicutiile despre politica, ele infloresc inapoi in cateva ore :lol:
ca mesterul manole, curat ziua, apar iar noaptea :lol:

nck_xx 01-07-08 18:22

Re: Roman
 
Salut...umbla prin roman o masina mica, coupe, de culoare gri, cu nr de strainatate dar nu am apucat sa observ din ce tara este, dar suna superb si as vrea sa stiu ce model e si daca are cineva poze il rog sa ma contacteze pe pm:D

Multumesc

nck_xx 02-07-08 14:27

Re: Roman
 
1 Attachment(s)
am reusit sa aflu ce masina e:D e un Mitsubishi FTO

poza nu este facuta de mine ci de limuzina, masina fiind prezenta si prin iasi dar am vazut-o de mai multe ori prin roman strecurandu-se printre masini cu viteza:-)

26WRC 02-07-08 18:35

Re: Roman
 
daa.. o stiu, era intr'o seara in fata la elit, eram oleaca "pilit" si ma duc la spatele ei sa vad ce model de mitsubishi e, si vad dintr'o data pe unu inalt dupa mine venind in viteza pe parea dreapta eu deja ma pregateam sa'i dau una :)) cand el sa urcat in masina si a plecat:) eu am ramas masca

CJ-01-WOB 15-07-08 22:29

Re: Roman
 
frumos FTO
are numere de Anglia si cred ca e careva venit in vizita :)

este modelul pre-facelift (an 94-96) .
pana acuma in Romania din informatiile mele este al 6 -lea FTO vazut .

ionut17 24-07-08 19:06

Re: Roman
 
4 Attachment(s)
cine are poze cu opelul omega alb modificat?
un passat mai simpatic din roman.

Scarto 24-07-08 21:14

Re: Roman
 
Care opel omega alb ca ala din prima poza nu e opel omega :) E o mazda 6 daca diclesc eu bine

ionut17 24-07-08 22:40

Re: Roman
 
stiu ca e o mazda 6 si in spate un bently dar eu ma refeream la un opel omega pe care l-am vazut prin oras nu am apucat sa il pozez.mi se pare ca a fost verde pana acum daca nu ma insel.

stefan_88 24-07-08 23:21

Re: Roman
 
ce se mai aude de comunitatea din roman ?...

26WRC 26-07-08 17:08

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by ionut17 (Post 1660948)
stiu ca e o mazda 6 si in spate un bently dar eu ma refeream la un opel omega pe care l-am vazut prin oras nu am apucat sa il pozez.mi se pare ca a fost verde pana acum daca nu ma insel.

nt 85 adi tot alb a fost motor 2.5 td jenti pe 17 eleronul cam exagerat dar frumoasa per total, n'am poze cu ea sta langa mine pe victor hugo

Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 1661034)
ce se mai aude de comunitatea din roman ?...

deocamdata nu exista comunitate la roman :|

johnson 28-07-08 09:40

Re: Roman
 
Exista dar e mai exclusivista si cu traditie as putea spune> pt exemplificare, Romanul a scos ceva rezultate in raliuri, Karting, pe cand noi visam la asa ceva.

dan_george_2006 31-07-08 08:38

Re: Roman
 
pune te rog anuntul tau aici, nu e ok sa iti faci reclama pe topicul asta.-aleks

h3rodot 01-08-08 15:27

Re: Roman
 
morpheusmaster te-am vazut aseara la fantana , simpatica rau buburuza ta. Vinerea viitoare intentionez sa merg si io la PN, ar fi frumos daca am merge mai multi la Piatra, sunt masini frumoase si in Roman ;)

VaLeX 01-08-08 15:33

Re: Roman
 
va asteptam :D in numar cat mai mare

Ali_ump 07-08-08 12:34

Re: Roman
 
Cu bratele deschise:)


All times are GMT +2. The time now is 20:18.

- Copyright 2026 4Tuning