![]() |
Re: Proprietari de vw vento
este cineva interesat de spoilere modificate de vento?
|
Re: Proprietari de vw vento
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
3 Attachment(s)
Piesele pentru cruise control
|
Re: Proprietari de vw vento
3 Attachment(s)
Cam asa arata tempomatul pentru G3&Vento, motoare pe benzina. Daca cineva intentioneaza sa monteze, am un modul de comanda si o pompa de vacuum disponibile, primite bonus.Alaturi aveti costul transportului
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Vreau si eu un suport pentru pahare.
Cine poate sa aduca asa ceva si la ce bani??? |
Re: Proprietari de vw vento
Suport de pahare in jur de 70 lei
Tempomat in jur de 500-550 lei |
Re: Proprietari de vw vento
Suportul meu de pahar presupun ca nu a venit,nu?
|
Re: Proprietari de vw vento
1 Attachment(s)
Au venit doar cele 2 care au fost comandate anterior solicitarii tale si care acum sunt pe masini.Daca iti mentii cererea vei fi primul servit. Sa comand doar un singur suport nu prea e rentabil. Transportul si comisionul W.U. tripleaza practic pretul suportului. Renteaza sa cumperi mai multe chestii, in general de mici dimensiuni, pentru a iesi mai iefin cu transportul. Poate daca ne unim mai multi obtinem si un pret bun.
Am mai vazut ceva de genul - suport pahare 10$ - maneta stergator cu comanda pentru computerul de bord(MFA) 15$ - panoul din jurul celor 3 butoane de la aeroterma (AIRcondition) 10$ - buton AC si recirculare 8$ - plafoniera cu comanda pentru trapa 12$ - 18'' katana rims $450 |
Re: Proprietari de vw vento
Imi mentin comanda,dar nu e nici o graba.
P.S. Jantele cred ca isi dubleaza pretul din cauza transportului.:???: |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
F bun pretul , avand in vedere ca sunt 1,209.00 $ setul de 4 noi noute |
Re: Proprietari de vw vento
Salut baieti
O intrebare mica poate stie cineva La blocul de lumini (sau ma rog cum se cheama el) de unde se pornesc pozitiile si farurile, in interior este un bec care lumineaza prin niste tuburi toata partea stanga a bordului La mine nu face treaba asta si am inlocuit si becul cu unul garantat bun dar degeaba Are cineva vreo idee? |
Re: Proprietari de vw vento
buna tuturor! am nevoie urgent sa imi spuna cine stie, ce ulei trebuie sa pun la un vw vento din 94 pe benzina motor de 1800 parca, acum am luato si are 12 mii de km de la ultimul schimb, sa innegrit uleiul! ajutati-ma!
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:47. |
- Copyright 2026 4Tuning