Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

bzsa 18-10-07 23:12

Re: Proprietari de vw vento
 
este cineva interesat de spoilere modificate de vento?

MaxX_82 19-10-07 20:27

Re: Proprietari de vw vento
 
am gasit ceva interesant
http://cgi.ebay.de/VW-8V-1-8l-u-2-0l...QQcmdZViewItem
ce parere aveti?

bzsa 20-10-07 10:31

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by MaxX_82 (Post 1157698)
am gasit ceva interesant
http://cgi.ebay.de/VW-8V-1-8l-u-2-0l...QQcmdZViewItem
ce parere aveti?

cred ca la bani astia iti cumperi gti si il pui ala

paul_ral 21-10-07 02:04

Re: Proprietari de vw vento
 
3 Attachment(s)
Piesele pentru cruise control

paul_ral 25-10-07 01:01

Re: Proprietari de vw vento
 
3 Attachment(s)
Cam asa arata tempomatul pentru G3&Vento, motoare pe benzina. Daca cineva intentioneaza sa monteze, am un modul de comanda si o pompa de vacuum disponibile, primite bonus.Alaturi aveti costul transportului

turbatu' 25-10-07 09:02

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by paul_ral (Post 1166486)
Cam asa arata tempomatul pentru G3&Vento, motoare pe benzina. Daca cineva intentioneaza sa monteze, am un modul de comanda si o pompa de vacuum disponibile, primite bonus.Alaturi aveti costul transportului

cat m-ar costa un tempomat complet, cu tot cu instalare, transport, etc?

DONU' 25-10-07 13:25

Re: Proprietari de vw vento
 
Vreau si eu un suport pentru pahare.
Cine poate sa aduca asa ceva si la ce bani???

paul_ral 25-10-07 15:31

Re: Proprietari de vw vento
 
Suport de pahare in jur de 70 lei
Tempomat in jur de 500-550 lei

bubutzu 25-10-07 20:14

Re: Proprietari de vw vento
 
Suportul meu de pahar presupun ca nu a venit,nu?

paul_ral 25-10-07 21:17

Re: Proprietari de vw vento
 
1 Attachment(s)
Au venit doar cele 2 care au fost comandate anterior solicitarii tale si care acum sunt pe masini.Daca iti mentii cererea vei fi primul servit. Sa comand doar un singur suport nu prea e rentabil. Transportul si comisionul W.U. tripleaza practic pretul suportului. Renteaza sa cumperi mai multe chestii, in general de mici dimensiuni, pentru a iesi mai iefin cu transportul. Poate daca ne unim mai multi obtinem si un pret bun.
Am mai vazut ceva de genul
- suport pahare 10$
- maneta stergator cu comanda pentru computerul de bord(MFA) 15$
- panoul din jurul celor 3 butoane de la aeroterma (AIRcondition) 10$
- buton AC si recirculare 8$
- plafoniera cu comanda pentru trapa 12$
- 18'' katana rims $450

bubutzu 26-10-07 00:23

Re: Proprietari de vw vento
 
Imi mentin comanda,dar nu e nici o graba.
P.S. Jantele cred ca isi dubleaza pretul din cauza transportului.:???:

CJ-01-WOB 26-10-07 02:57

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by paul_ral (Post 1167999)
- 18'' katana rims $450


F bun pretul , avand in vedere ca sunt 1,209.00 $ setul de 4 noi noute

puternicul 26-10-07 19:42

Re: Proprietari de vw vento
 
Salut baieti
O intrebare mica poate stie cineva
La blocul de lumini (sau ma rog cum se cheama el) de unde se pornesc pozitiile si farurile, in interior este un bec care lumineaza prin niste tuburi toata partea stanga a bordului
La mine nu face treaba asta si am inlocuit si becul cu unul garantat bun dar degeaba
Are cineva vreo idee?

giorgiana 28-10-07 13:08

Re: Proprietari de vw vento
 
buna tuturor! am nevoie urgent sa imi spuna cine stie, ce ulei trebuie sa pun la un vw vento din 94 pe benzina motor de 1800 parca, acum am luato si are 12 mii de km de la ultimul schimb, sa innegrit uleiul! ajutati-ma!

bzsa 28-10-07 15:42

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by MaxX_82 (Post 1146480)
spor la tunat :)

ti-ai scos sigla de vw din spate?


All times are GMT +2. The time now is 07:47.

- Copyright 2026 4Tuning