Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Fast_wheels 29-10-08 16:00

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Clubul "a avut loc" Adrenalin Racers ne intitulam.O parte mica din parasolare au fost puse pe masini.Pics.

pompierul atomic 07-11-08 21:58

Re: Ramnicu Sarat
 
bai javramentelor ,cand aveati de gand sa-mi spuneti si mie ca va da-ti in barci pa 4tuning ?????????????

va mierlesc

pompierul atomic 07-11-08 22:03

Re: Ramnicu Sarat
 
oricum ,nici nu ati inceput bine ca v-ati si plictisit .....
de ce sunt atat de putini cei care s-au bagat in seama ?
ce nu merge ?
:grandmar:

draky90 25-04-09 15:59

Re: Ramnicu Sarat
 
sunt curios,daca postez eu,mai posteaza cineva:lol:

jipianu 25-04-09 18:38

Re: Ramnicu Sarat
 
cred ca ramai singurul care a postat Anu asta....

Fast_wheels 26-04-09 09:34

Re: Ramnicu Sarat
 
Ehe.....eu de mult vizitez aici....Si vorbeam singur.Apropo...care-i vata pe la Focsani?Se fac ceva intalniri ? Ca am fi ceva amatori sa venim incolo.

jipianu 26-04-09 10:47

Re: Ramnicu Sarat
 
intruniri mai oficiale nu prea se fac.... dar in fiecare seara lumea se strange la mol in sud
deci puteti sa veniti oricand acolo... sa vorbiti cu lumea

Fast_wheels 05-05-09 11:52

Re: Ramnicu Sarat
 
Deci pe aici nimic nou huh ?

Sonny™ 12-08-09 16:26

Re: Ramnicu Sarat
 
la inceput ma gandeam ca o sa iasa ceva frumos acolo la voi la ramnic, dar daca nu e acea pasiune...sau poate e ceva si nu postati voi va asteptam la focsani cand doriti deja sunt 2 cluburi inferno motor sport si exclusive si urmeaza sa deschidem o filiala si pentru speed4u....;)





aduc orice masina din germania la comanda...nu conteaza marca, modelul, culoarea...cine e interesat prv

dumy_dorin 27-09-09 10:48

Re: Ramnicu Sarat
 
mai terminati in p..a mea cu hoarcele voastre d masini.byr-ul nu fuge cu mai mult d 90 la ora

draky90 23-10-09 23:54

Re: Ramnicu Sarat
 
3 Attachment(s)
vorbea omu` cu M3....culmea...eu am auzit ca ia 91km\h....poze de asta`vara...:lol:....poate mai da cineva vre`un semn de viata....care mai aveti vlaga::???:

draky90 24-10-09 00:29

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
una tare....:drunk:

draky90 24-10-09 17:32

Re: Ramnicu Sarat
 
up de la mine...daca postati..va dau covrigi:peace:

johnsonxxl 19-12-09 23:02

Re: Ramnicu Sarat
 
pacat ca nu mai animati threadul...mobolizati-va putin si voi...ca na acum aveti permise mai multi..

draky90 19-12-09 23:07

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
pei eu si GSI vrem...dar...acum...am ramas numai 2:cry:
poate so` mai trezi lumea...:blahblah:
oricum...niste poze....pana`n zapada:2gun:


All times are GMT +2. The time now is 13:11.

- Copyright 2026 4Tuning