Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

mazdaCUF 22-03-08 22:24

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 1439106)
Un bentley nou nout vazut azi dimineata in tatarasi!Speram sa-l mai vedem prin Iasi!

Masina asta este noua achizitie a lui Chescu ( care are Magazinele Flux)

Din cate am auzit urmeaza ca fiul lui sa isi ia un maserati sau cel putin asta isi doreste acuma

Fr3akDJ 22-03-08 23:22

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
da masserati este deja in iasi :P

CRyS` 23-03-08 01:05

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Fr3akDJ (Post 1439333)
sta la valea adanca ala cu ferari

Patronu` Oted Grup ce detine Ferrari F430 Spider sta intradevar si in Valea Adanca - Zona CuG ...dar acel Ferrari 360 Modena .... nu sta aici!

Limuzina ... opreste-te! Nici eu si nici Espinoza si nici nimeni altcineva nu o sa mearga cu tine sa pozeze un 360 Modena ...!

Fr3akDJ 23-03-08 12:20

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
am vazut acuma vreo 15 min in fata la tribunal un bentley negru cu nr de iasi

Sleepy_85 25-03-08 17:55

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
3 Attachment(s)
S-a tot vb de masina asta pe aici.
Ieri cand eram pe la mall am vazut-o in parcare si am zis sa fac niste poze cu ea.Enjoy!
Azi am vazut si un Fiat 500 rosu nou-nout de Iasi. Super simpatica masina

D3m0N 25-03-08 18:09

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
fiatul l`am vazut si eu ieri ... dar am zis ca nu merita sa deschid subiectul aici:))) intradevar ... o vazusem cu o seara in urma .. eram la cateva sute de metri distanta... si nu imi dadeam seama ce e .. ziceam ca`i un mini suv:))))

silviu_fxx 26-03-08 11:14

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Aseara am vazut un Porsche Cayenne 2007 negru cu jante imense negre pe langa Carrefour. Nu am apucat sa ii fac vreo poza.

TuningBoy 26-03-08 21:18

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
are numarul de inmatriculare IS 20 AAA ? :D

N3n3a 27-03-08 03:44

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
in seara asta l=am vazut si eu.. dementiala masina.. am poze pe telefon ;)

silviu_fxx 27-03-08 12:58

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 1449014)
are numarul de inmatriculare IS 20 AAA ? :D

Pe ala il stiu de mult timp, insa asta e modelul nou lansat in 2007, si are niste jante imense, negre, masina e neagra, cu un vinil rosu (din cate am observat) foarte finut.

Sleepy_85 27-03-08 13:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Se vede ca a venit vara :D si au inceput sa rasarra masinile tari
Uitati aici un porsche adevarat;)

D3m0N 27-03-08 18:56

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
da l`am vazut si eu azi pe pacurari ... din cate am auzit ... e proprietarul casei unde era parcat ... mai are un 300c si un Jeep Tj s ala modificat ...

bakal 28-03-08 09:54

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by silviu_fxx (Post 1450332)
Pe ala il stiu de mult timp, insa asta e modelul nou lansat in 2007, si are niste jante imense, negre, masina e neagra, cu un vinil rosu (din cate am observat) foarte finut.

ala are numere de germania si e Gemballa GT 550

bmwh548 28-03-08 11:00

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Deci nu aveam vedenii in fata la Europa :D

limuzina 29-03-08 21:41

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Ce este in fata la Europa?


All times are GMT +2. The time now is 15:28.

- Copyright 2026 4Tuning