Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto.html)
-   -   autodata cine are ? (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto/34630-autodata.html)

goito99 29-02-12 09:10

Re: autodata cine are ?
 
Multumesc userului parula66 pentru ajutor :)

sckhreech 29-02-12 19:51

Re: autodata cine are ?
 
Imi potti da te rog si mie Autodata?
Multumesc

bodyn 29-02-12 20:11

Re: autodata cine are ?
 
Imi puteti da si mie .

[email protected]

parula66 29-02-12 21:09

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by sckhreech (Post 4907655)
Imi potti da te rog si mie Autodata?
Multumesc

trebuie sa dai PM

parula66 29-02-12 21:10

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by bodyn (Post 4907703)
Imi puteti da si mie .

[email protected]

trebuie PM

parula66 29-02-12 21:12

Re: autodata cine are ?
 
am fost destul de clar !
cine doreste sa dea PM

parula66 29-02-12 21:13

Re: autodata cine are ?
 
cine nu se descurca cu instalarea, sa dea PM!
ajut cu mare placere

Mandella 01-03-12 08:01

Re: autodata cine are ?
 
Multumesc parula66!

parula66 01-03-12 08:03

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by Mandella (Post 4908262)
Multumesc parula66!

cu placere;)

mariusb007 06-03-12 19:52

Re: autodata cine are ?
 
multumesc parula66 :D

steica67 08-03-12 18:55

Re: autodata cine are ?
 
cine are vivid workshop 2011 versiunea in lb romana?

steica67 08-03-12 19:17

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by d0r1n (Post 2984775)
Va salut , eu am Autodata 3.24 CD3 ! Baza de date contine informatii pentru autoturisme fabricate intre 1959 si 2009. Pentru mai multe detalii va rog trimite-ti un PM !

salut.sunt nou pe forum.i-mi poti trimite si mie autodata sau linkul de unde i-l pot lua?am incercat sa-l descarc de pe un cd a unui prieten si mi-a facut varza comp am luat un troian si mi-a instalat si un sentinel,am fost nevoit sa reinstalez sistemul,folosesc win7 32 bit.'mersi

steica67 09-03-12 09:01

Re: autodata cine are ?
 
ms mult parula66;)

bodyn 10-03-12 13:51

Re: autodata cine are ?
 
multumesc mult parula66

steica67 10-03-12 15:24

Re: autodata cine are ?
 
cine are vivid workshop 2011 versiunea in lb romana?


All times are GMT +2. The time now is 01:37.

- Copyright 2026 4Tuning