![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
mikafly, asta cu ce a mai gresit sa ai pareri deastea si despre el?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Pai asa reiesea din fraza:), sau imi reiesea mie:).Sunt perfect de acord cu ce ai zis
|
Re: Masini vazute in Tulcea
O masina frumoasa ar fi si
http://www.postimage.org/gxnG15A.jpg Oricand as vrea ca tigra mea sa arate ca aceasta. sunt la inceput,insa am de gand sa bag ceva bani in ea. Am la semnatura poze cu ea daca doriti sa o vedeti. Astept comentarii si sugestii. Bafta |
Re: Masini vazute in Tulcea
masina asta mie unul mi-a placut anul trecut ..acum am vazut ca e atinsa pe toate partile
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Eu o vad mai mereu, stau in centru. Am vz indeaproape,arata f bine. Interiorul nu stiu daca e ceva modificat,insa exterioru arata bine de tot,cel putin spatel cu stopurile alea si eleronu ala simplu. Fata mi se pare cam rau facuta cel putin la spoiler,acolo la numar este foarte mare spatiu. Insa,per total eu zic ca atrage priviri nenumarate.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
si eu tot in centru stau si am vazuto de cateva ori... in fine .. si mie imi place mia putin unele amanunte..dar in mare e frumoasa :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Anul trecut era de vanzare cu 7000 negociabil. Anu asta vad ca a mai lucrat la finisaje dar tot degeaba, jantele au ramas stock si e inalta tare... Lipseste plasa din gaurile din spoilere, presupun ca a fost copiat kit-ul ala de pe unul original si urcat pe masina asta... Tuning cu bani putini si minte si mai putina, pacat d munca...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
da f multi bani vroia..acum ar vrea tot atat probabil :) nu e prost cine cere e prost cine da :)
ps: bogy, teai prins ca eu te claxonez cand te vad? |
Re: Masini vazute in Tulcea
Opelul este la vanzare pt 4000 de euro. Am vz pe multe siteuri de vanzari auto,inclusiv pe siteul acestui forum.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Inca un Bentley Flyer in oras , si pe teava un Mayabach 57 cat de curand se anunta
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ia-ti si u un Bentley Flyer ca nu-mi plac numerele pare :-P cat despre maybachu ala se anunta de vreun an ...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning