![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pai altu care?:) eu pe jiji l-as baga dar sigur nu ajunge..asa ca decat sa ajunga vreo hahalera mai bine basescu
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pana la urma vineri mergem la scoala?:)e totusi o problema ce trebuie dezbatuta
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
vadim e viitoru !!!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Sper k n-o dati in campanie electorala...In fine , sunt de acord cu tine.:;, N-am spus, N-am auzit...:rolleyes2
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
R.I.P. tulcea !!! nimeni nu vorbeste nimic asa ca ...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Domnu cu Cielo 33 CTL ... nu va plac flashurile din spate ?:D
Te saluta baiatul cu Fiesta bleo:) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Lolz...Sa traiesti!Ne place flasurile..dar credeam ca e vre-o unu cu figuri care nu are stare si e grabit si am zis sa ii opresc putin pornirile....C aeu cautam un loc sa parchez pentru ca akolo unde ne-am intalnit locuiesc!Daca stiam!
Scuze daca te-am incurcat!Poate ne-om vede si noi data ca asha face unu flashuri si nu stii de ce..... :)) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Pai am vazut numarul de la masina si sigla 4t pe luneta si de aia :) ... si am vazut ca zambeai shtrulubatic acolo :)...salut
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Ce liniste pe aici....Nimic nou ? Ce faceti in seara asta ?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Pai e liniste daca nu vii u cu guritza ta ...:))8)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Cine poate sa-mi spuna si mie care este diferenta dintre diferentialul haltex si torsen ? cred ca asa se scrie...:rolleyes2
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ia spuneti baieti care merge la 4tuning fever ?!?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mausica , da un buzz cand intri pe mess sa te imbarlig ceva:)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
In tulcea se va face filiala clubului “Underground Racing Crew” impatimitii de curse & tuning doritori sunt rugatzi sa ma contacteze pt. a devenii membrii al acestui club. Este o asociatzie Non-Profit care isi are ca scop principal promovarea fenomenului de Tuning Auto si a tot ce se leaga de acest fenomen. Dorim a promova cursele legale si sportivitatea in acest sport. Am ajuns la concluzia impreuna cu administratorul acestui club de a infiintza o filiala Underground Racing Crew in Tulcea. ( pt doritori sau alte informatii, contactatzi id-ul ”pitbull_terier” sau “grecu_original87” )….. datzi mai departe acest mass… am primit massu asta pe mess. e adevarat ? voi stiti de chestia asta ?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
da stim ... ;) si nu e tzeapa
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning