Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Tboy 17-05-07 14:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pai altu care?:) eu pe jiji l-as baga dar sigur nu ajunge..asa ca decat sa ajunga vreo hahalera mai bine basescu

Cosmin255 17-05-07 15:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pana la urma vineri mergem la scoala?:)e totusi o problema ce trebuie dezbatuta

DaViD TL 17-05-07 17:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
vadim e viitoru !!!

KAB 17-05-07 18:03

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sper k n-o dati in campanie electorala...In fine , sunt de acord cu tine.:;, N-am spus, N-am auzit...:rolleyes2

DaViD TL 22-05-07 19:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
R.I.P. tulcea !!! nimeni nu vorbeste nimic asa ca ...

Cosmin255 24-05-07 22:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Domnu cu Cielo 33 CTL ... nu va plac flashurile din spate ?:D
Te saluta baiatul cu Fiesta bleo:)

webcathos 26-05-07 17:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Lolz...Sa traiesti!Ne place flasurile..dar credeam ca e vre-o unu cu figuri care nu are stare si e grabit si am zis sa ii opresc putin pornirile....C aeu cautam un loc sa parchez pentru ca akolo unde ne-am intalnit locuiesc!Daca stiam!
Scuze daca te-am incurcat!Poate ne-om vede si noi data ca asha face unu flashuri si nu stii de ce..... :))

Cosmin255 31-05-07 00:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Pai am vazut numarul de la masina si sigla 4t pe luneta si de aia :) ... si am vazut ca zambeai shtrulubatic acolo :)...salut

Cosmin255 02-06-07 21:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Ce liniste pe aici....Nimic nou ? Ce faceti in seara asta ?

EMIL_PLETOSU 03-06-07 14:16

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Pai e liniste daca nu vii u cu guritza ta ...:))8)

KAB 04-06-07 14:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Cine poate sa-mi spuna si mie care este diferenta dintre diferentialul haltex si torsen ? cred ca asa se scrie...:rolleyes2

DaViD TL 11-06-07 00:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ia spuneti baieti care merge la 4tuning fever ?!?

Cosmin255 12-06-07 16:18

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mausica , da un buzz cand intri pe mess sa te imbarlig ceva:)

vlad_Mafiotu 12-06-07 18:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
In tulcea se va face filiala clubului “Underground Racing Crew” impatimitii de curse & tuning doritori sunt rugatzi sa ma contacteze pt. a devenii membrii al acestui club. Este o asociatzie Non-Profit care isi are ca scop principal promovarea fenomenului de Tuning Auto si a tot ce se leaga de acest fenomen. Dorim a promova cursele legale si sportivitatea in acest sport. Am ajuns la concluzia impreuna cu administratorul acestui club de a infiintza o filiala Underground Racing Crew in Tulcea. ( pt doritori sau alte informatii, contactatzi id-ul ”pitbull_terier” sau “grecu_original87” )….. datzi mai departe acest mass… am primit massu asta pe mess. e adevarat ? voi stiti de chestia asta ?

Tboy 12-06-07 22:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da stim ... ;) si nu e tzeapa


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning