![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
de ce la suc mai? va bat pe banda rulanta la biliard. e mai fun. hai, keep in touch.
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
:lol: :lol: :lol: oky....oky.....pe banda rulanta,ah?I guess u'r jokeing.....:lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cum zici u bogdane....dar vdm....nu promit nik...deokmdata e suc:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
alexa..vb de real pool, right.. :D nu mess
ce mi s-a urcat la cap victoria....wow..fumuri nenica! |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
da mei bogdan.....real pool....normal:P.....stim deja ca esti inganfat:lol: :lol: :lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bine fitzoaso! iti scot eu fitzele din capsor !!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
; ; )....oky....oky....:Pastept ; ; )
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Alexa, te invit la un bidon pe coltz
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu este prima oara cand ma inviti si raspunus este acelasi;).....savureaza-l tu si pentru mine;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu te-am invitat eu prima oara, glumeam oricum
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
io te-am invitat si nui frumos sa refuzi!:rolleyes2 :lol: :lol: :lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
:lol: :lol: :lol: good joke;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ce propuneri aciulea pe forum la noi doamne:)...ce mha nu mai aveti cu cine sa beti un bidon?:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:26. |
- Copyright 2026 4Tuning