Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

bogdan_wrc 21-02-07 11:14

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
de ce la suc mai? va bat pe banda rulanta la biliard. e mai fun. hai, keep in touch.

alexa-mrc 21-02-07 11:30

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
:lol: :lol: :lol: oky....oky.....pe banda rulanta,ah?I guess u'r jokeing.....:lol:

kraven_4_all 21-02-07 11:32

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cum zici u bogdane....dar vdm....nu promit nik...deokmdata e suc:)

bogdan_wrc 21-02-07 13:09

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
alexa..vb de real pool, right.. :D nu mess

ce mi s-a urcat la cap victoria....wow..fumuri nenica!

alexa-mrc 21-02-07 13:34

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da mei bogdan.....real pool....normal:P.....stim deja ca esti inganfat:lol: :lol: :lol:

bogdan_wrc 21-02-07 13:49

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bine fitzoaso! iti scot eu fitzele din capsor !!

alexa-mrc 21-02-07 13:50

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
; ; )....oky....oky....:Pastept ; ; )

RZV_1_XDD 21-02-07 14:59

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Alexa, te invit la un bidon pe coltz

alexa-mrc 21-02-07 15:01

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu este prima oara cand ma inviti si raspunus este acelasi;).....savureaza-l tu si pentru mine;)

RZV_1_XDD 21-02-07 15:02

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu te-am invitat eu prima oara, glumeam oricum

Gykutzu si atatt 21-02-07 15:07

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
io te-am invitat si nui frumos sa refuzi!:rolleyes2 :lol: :lol: :lol:

alexa-mrc 21-02-07 15:08

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
:lol: :lol: :lol: good joke;)

kraven_4_all 21-02-07 15:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ce propuneri aciulea pe forum la noi doamne:)...ce mha nu mai aveti cu cine sa beti un bidon?:)

dragos2900 21-02-07 15:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by RZV_1_XDD (Post 763048)
Alexa, te invit la un bidon pe coltz

Nebunilor.....v-ati incins?:lol:

Aadryan 21-02-07 20:00

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by RZV_1_XDD (Post 763048)
Alexa, te invit la un bidon pe coltz

Ce invitatie Sepsi, Cata "sensibilozitate", Cat romantism:D Alexa eu zic sa te mai gandesti(HaHa):lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning