Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

piratu 05-02-05 22:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"piratu\"
Bel Air Nomad din 1956 ?

Quote:

Originally Posted by \"florin_cars\"
oricum Nomad-ul meu era din 57 total diferit :!:

Si eu am zis ca era un nomad din 56. Si banuiesc ca din 56 pana in 57 nu s-au schimbat prea multe la masina, asa ca nu inteleg de ce este total diferit.

florin_cars 06-02-05 00:17

scuze piratu dar americanii schimbau modelele de la an la an(mai mult sau mai putin vzibil), si prin urmare nu se poate confunda un Bel-Air 56 cu unul din 57 care e mult mai frumos, valoros, apreciat etc. spate diferit, fata diferit, blocuri optice toate diferite, grila la fel. Poti cauta pe googli, nu te supara, suntem aici sa invatzam si eu si voi unii de la altii.
Alfa Romeo 1300 GT Junior anii 66-73

Hondarul 06-02-05 12:53

Da-i cu poza Florine !!! :lol: :lol: :lol:

florin_cars 06-02-05 13:24

1 Attachment(s)
sa vedem...

adriany 06-02-05 13:55

renault 17 ts (1972) 8)

florin_cars 06-02-05 15:07

bravo adriany ai ghicit-o f bine,
baga pozna
haideti ca vreau sa bat recordul :lol: .....care nici nushtiu cui apartine pt ca, conceptul initial cu castigarea unui sticker 4tuning nu shtiu dk mai e valabil.

adriany 06-02-05 15:14

1 Attachment(s)
iata pozna :lol:

mpa 06-02-05 15:35

VW 1600 Karmann Ghia :idea: :?:

adriany 06-02-05 15:44

nope :lol:

Hondarul 06-02-05 17:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"florin_cars\"
bravo adriany ai ghicit-o f bine,
baga pozna
haideti ca vreau sa bat recordul :lol: .....care nici nushtiu cui apartine pt ca, conceptul initial cu castigarea unui sticker 4tuning nu shtiu dk mai e valabil.

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=5326

GolfuletzS 06-02-05 17:44

Hm...e cumva ruseasca?

Sc0OTeR 06-02-05 20:06

Asteptam un indiciu :roll:

adriany 06-02-05 20:15

e europeana.....italia

Sc0OTeR 06-02-05 20:28

Lancia Aurelia B20 GT coupe IV :?:

Sc0OTeR 06-02-05 20:39

1 Attachment(s)
De fapt sunt sigur ca asa e, deci bag poza :arrow:


All times are GMT +2. The time now is 06:31.

- Copyright 2026 4Tuning