![]() |
Re:
Quote:
Quote:
|
scuze piratu dar americanii schimbau modelele de la an la an(mai mult sau mai putin vzibil), si prin urmare nu se poate confunda un Bel-Air 56 cu unul din 57 care e mult mai frumos, valoros, apreciat etc. spate diferit, fata diferit, blocuri optice toate diferite, grila la fel. Poti cauta pe googli, nu te supara, suntem aici sa invatzam si eu si voi unii de la altii.
Alfa Romeo 1300 GT Junior anii 66-73 |
Da-i cu poza Florine !!! :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
sa vedem...
|
renault 17 ts (1972) 8)
|
bravo adriany ai ghicit-o f bine,
baga pozna haideti ca vreau sa bat recordul :lol: .....care nici nushtiu cui apartine pt ca, conceptul initial cu castigarea unui sticker 4tuning nu shtiu dk mai e valabil. |
1 Attachment(s)
iata pozna :lol:
|
VW 1600 Karmann Ghia :idea: :?:
|
nope :lol:
|
Re:
Quote:
|
Hm...e cumva ruseasca?
|
Asteptam un indiciu :roll:
|
e europeana.....italia
|
Lancia Aurelia B20 GT coupe IV :?:
|
1 Attachment(s)
De fapt sunt sigur ca asa e, deci bag poza :arrow:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning