![]() |
Re: E36 MEETING 2012?!
Melinte gabriel GL 66 NVG - casuta 65 lei , 2 persoane, 2 nopti
|
Re: E36 MEETING 2012?!
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla 3.GL 66 NVG .. camera dubla 4.GL 89 EDW .. camera dubla 5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti 6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti 7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti 8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI 9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti 10. NWA - 2 pers 2 nopti 11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti |
Re: E36 MEETING 2012?!
Incerc sa fac eu un afis,dar ziceti si voi o data mai corecta,punctuala,si cam ce sa includ pe afis :) Mersi.
|
Re: E36 MEETING 2012?!
1 Attachment(s)
scuze de dublu post,am inceput sa fac,cam asa ceva :
Pareri,sugestii?Va place,nu va place? |
Re: E36 MEETING 2012?!
fara suparare, eu zic sa te uiti la cele de anu trecut pentru inspiratie, ce ai tu aici arata ca un afis de la un concert HEAVY METAL
|
Re: E36 MEETING 2012?!
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
nu mai bine isi vede fiecare de treaba lui?
afis'ul este stabilit. logo'ul este stabilit demult. mai bine ocupativa de cazare, program si altele mai importante. |
Re: E36 MEETING 2012?!
scuze,nu am stiut ca e stabilit. :D
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Masina de spalat mi se pare cea mai buna alegere, :lol:
-- 1. DEVIL's Style- camera dubla 2.VL 23 SOB.....camera dubla 3.GL 66 NVG .. camera dubla 4.GL 89 EDW .. camera dubla 5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti 6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti 7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti 8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI 9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti 10. NWA - 2 pers 2 nopti 11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti 12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti |
Re: E36 MEETING 2012?!
ar fi bine ca toti care veniti la acest meeting sa incercati sa mai promovati si voi prin orasele voastre,poate asa o sa se stranga mai multi pasionati....
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Daca reusesc sa imi termin de echipat masina pana pe 17 vin si eu
|
Re: E36 MEETING 2012?!
NU RAMANE AFISU VECHI IN CURAND O SA POSTEZ AFISUL NOU.
DATA E STABILITA 17 18 19 AUGUST |
Re: E36 MEETING 2012?!
1 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:02. |
- Copyright 2026 4Tuning