Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 MEETING 2012?! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/301999-e36-meeting-2012-a.html)

melinte_gaby 20-06-12 09:14

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Melinte gabriel GL 66 NVG - casuta 65 lei , 2 persoane, 2 nopti

gaby0606 20-06-12 10:01

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI
9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti
10. NWA - 2 pers 2 nopti
11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti

Roly94 20-06-12 10:38

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Incerc sa fac eu un afis,dar ziceti si voi o data mai corecta,punctuala,si cam ce sa includ pe afis :) Mersi.

Roly94 20-06-12 12:01

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1 Attachment(s)
scuze de dublu post,am inceput sa fac,cam asa ceva :
Pareri,sugestii?Va place,nu va place?

fan3xxl 20-06-12 12:16

Re: E36 MEETING 2012?!
 
fara suparare, eu zic sa te uiti la cele de anu trecut pentru inspiratie, ce ai tu aici arata ca un afis de la un concert HEAVY METAL

avadanei eduard danut 20-06-12 12:27

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Roly94 (Post 5072935)
scuze de dublu post,am inceput sa fac,cam asa ceva :
Pareri,sugestii?Va place,nu va place?

iti atasez eu o poza doar ca trebe sa stergi sponsorii ... Eu zic ca arata bine 8)

Scricy HKS 20-06-12 13:17

Re: E36 MEETING 2012?!
 
nu mai bine isi vede fiecare de treaba lui?

afis'ul este stabilit.
logo'ul este stabilit demult.

mai bine ocupativa de cazare, program si altele mai importante.

Roly94 20-06-12 13:28

Re: E36 MEETING 2012?!
 
scuze,nu am stiut ca e stabilit. :D

luci4n_vl 20-06-12 17:48

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by fan3xxl (Post 5072957)
fara suparare, eu zic sa te uiti la cele de anu trecut pentru inspiratie, ce ai tu aici arata ca un afis de la un concert HEAVY METAL

vaaaiiiiiiii :))))))))) AC/DC :)))........omu` macar a incercat :))......

Renzor 20-06-12 23:28

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by fan3xxl (Post 5072957)
fara suparare, eu zic sa te uiti la cele de anu trecut pentru inspiratie, ce ai tu aici arata ca un afis de la un concert HEAVY METAL

prea amuzant a fost postul asta.. cine stie, poate aveti parte si de un concert :))

xxdadixx 21-06-12 09:26

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Masina de spalat mi se pare cea mai buna alegere, :lol:
--
1. DEVIL's Style- camera dubla
2.VL 23 SOB.....camera dubla
3.GL 66 NVG .. camera dubla
4.GL 89 EDW .. camera dubla
5. Craciunescu Bogdan if 13 ers (coupe 1.8 is) camera dubla la 55 de lei 2 nopti
6.Harbuzaru Florin if 04 mux (coupe 1.8 is)camera dubla la 55 de lei 2 nopti
7. Arsu Florin AG 91 LWA (sedan 328 ) camera dubla la 55 lei 2 nopti
8. CJ 30 CSY CAMERA 4 PERSOANE 240 LEI
9. Sterpu Adrian - PH 19 SGA - casuta 65 lei, 2 persoane, 2 nopti
10. NWA - 2 pers 2 nopti
11. Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla, 55/65 Ron, 2 persoane, 2 nopti
12. HD 01 DAD - casuta cu grup sanitar - 2 persoane, 2 nopti

luci4n_vl 21-06-12 11:50

Re: E36 MEETING 2012?!
 
ar fi bine ca toti care veniti la acest meeting sa incercati sa mai promovati si voi prin orasele voastre,poate asa o sa se stranga mai multi pasionati....

RIcKO 21-06-12 14:18

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Daca reusesc sa imi termin de echipat masina pana pe 17 vin si eu

motzu 21-06-12 15:05

Re: E36 MEETING 2012?!
 
NU RAMANE AFISU VECHI IN CURAND O SA POSTEZ AFISUL NOU.
DATA E STABILITA 17 18 19 AUGUST

avadanei eduard danut 21-06-12 21:22

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 5074467)
NU RAMANE AFISU VECHI IN CURAND O SA POSTEZ AFISUL NOU.
DATA E STABILITA 17 18 19 AUGUST

ce zici motzule !!! :bat::bat::bat:


All times are GMT +2. The time now is 10:02.

- Copyright 2026 4Tuning