Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   BIMMER CAFE! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/298143-bimmer-cafe.html)

Marian_nebunu 28-04-12 14:57

Re: BIMMER CAFE!
 
Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 4821598)
Am vrut sa ma abtin dar nu pot , tocmai ce am cumparat un kompresor , deci "2.5 urilor" o sa aveti de ce sa va temeti o sa vedeti un m42/m44 kompresor langa voi :D :twisted:

te dai cu un golf 2 2.0 16v cu 4 carburatoare ?

:lol: :lol: :lol:

zepolikahhh_ 28-04-12 16:56

Re: BIMMER CAFE!
 
1 Attachment(s)
hahahah
super oferta la jante ac schnitzer

Marian_nebunu 05-05-12 06:24

Re: BIMMER CAFE!
 
https://www.youtube.com/watch?v=V8Syc...eature=related

Mazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

DEVIL's Style 06-05-12 21:14

Re: BIMMER CAFE!
 
sa vad bucurestiul cum egaleaza asta :))))


https://www.youtube.com/watch?v=3ETTLuNGg18

crysty.bobok 19-05-12 14:20

Re: BIMMER CAFE!
 
1 Attachment(s)
Pentru Marean! :)

alexxpassat2003 19-05-12 15:06

Re: BIMMER CAFE!
 
maxim asta cu oltenii :lol:

HotWheels 12-06-12 08:21

Re: BIMMER CAFE!
 
https://www.youtube.com/watch?v=PG6cXn6-AYY&feature=plcp

Enjoy :)

BimBim 07-08-12 15:10

Re: BIMMER CAFE!
 
Salutare, imi poate da cineva specificatile pentru e36 328 automatic berlina din 97? nu am gasit pe net mai nimic...ma intereseaza mai mult diferenta 0-100 km\h fata de cutia manuala. merci!

the_rifle 07-08-12 16:56

Re: BIMMER CAFE!
 
N-am gasit DAR !!!!

M3 1996 cutie automata 7,9 0-60 mile
M3 1996 Luxury edition 6,5 0-60 mile

Deci 1,5 secunde diferenta :lol:

http://www.carspecsdirectory.com/BMW.htm

BimBim 07-08-12 17:08

Re: BIMMER CAFE!
 
Quote:

Originally Posted by the_rifle (Post 5129775)
N-am gasit DAR !!!!

M3 1996 cutie automata 7,9 0-60 mile
M3 1996 Luxury edition 6,5 0-60 mile

Deci 1,5 secunde diferenta :lol:

http://www.carspecsdirectory.com/BMW.htm

Multumesc;)

aprilia_sr 25-10-12 12:47

Re: BIMMER CAFE!
 
https://www.facebook.com/Bmw.Fan.Brasov?ref=ts&fref=ts



Pagina este noua si este dedicata tuturor pasionatilor acestei marci...
....poate se va dezvolta...just like :P !

OdorogLGV 19-11-12 19:34

Re: BIMMER CAFE!
 
http://www.cars.bg/u747364 pentru pasionati,aici aproape,la fratii nostri bulgari:)

_Cox_ 19-01-13 21:17

Re: BIMMER CAFE!
 
Am gasit sa achizitionez un E90 cu AC nu clima.. vreau sa stiu daca AC-ul de la E90 baga la fel de bine precum clima atat aer rece cat si cald..

crysty.bobok 19-01-13 21:20

Re: BIMMER CAFE!
 
Quote:

Originally Posted by _Cox_ (Post 5325861)
Am gasit sa achizitionez un E90 cu AC nu clima.. vreau sa stiu daca AC-ul de la E90 baga la fel de bine precum clima atat aer rece cat si cald..

Chiar mai rece, în germania mulți aleg AC în defavoarea climatronicului tocmai din această cauza. Eu am avut navigație și AC pe mașină adusă din germania și mai sunt cazuri.

_Cox_ 19-01-13 21:51

Re: BIMMER CAFE!
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5325864)
Chiar mai rece, în germania mulți aleg AC în defavoarea climatronicului tocmai din această cauza. Eu am avut navigație și AC pe mașină adusă din germania și mai sunt cazuri.

Multumesc frumos domnul Crysty.


All times are GMT +2. The time now is 13:24.

- Copyright 2026 4Tuning