Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Masina Mea Virtuala (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/278497-masina-mea-virtuala.html)

R.Equinox 28-09-11 21:15

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4612427)
Sa vedem daca ajung maine..cand ajung la mine pornesc spre tine ...

PS: Da unde stai ? =)))))

Este o ditamai vila pe dreapta in orasul tau..acolo intrebi de R-Equinox...dar stai linistit ca-ti vezi rablamentul in curte:lol::lol:

spiritualDARY2 28-09-11 21:17

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4612432)
Este o ditamai vila pe dreapta in orasul tau..acolo intrebi de R-Equinox...dar stai linistit ca-ti vezi rablamentul in curte:lol::lol:

Am intrebat si au zis ca acel master a plecat de mult din oras.
Si barile am vorbit si azi la 12 ajung .. deci maine pe la 6 seara vin la tin :)

R.Equinox 28-09-11 21:21

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4612435)
Am intrebat si au zis ca acel master a plecat de mult din oras.
Si barile am vorbit si azi la 12 ajung .. deci maine pe la 6 seara vin la tin :)

E perfect..Sper sa fii de incredere ma..;);)

spiritualDARY2 28-09-11 21:22

Re: Masina Mea Virtuala
 
Mai vorbim la tel ;)

KrYpToN 28-09-11 22:03

Re: Masina Mea Virtuala
 
1 Attachment(s)
Am fost cu masina lu tata la robicutz sa imi schimbe uleiu ;) si am facut si o poza cu bmw-u lui

razvan17r 28-09-11 23:50

Re: Masina Mea Virtuala
 
4 Attachment(s)
Tin sa va anunt ca babuta mea sa facut praf :cry: :cry: :cry:

Eu am avut mare noroc ca purtam centura , la un picior de pod pe autostrada , aveam cam 220 , mi-a sarit ceva in fata . Cred ca o pisica , ca era foarte mica , am incercat sa evit pisica am tras de volan stanga , si atunci am intrat in derapaj . Sa dus masina de fund , mi-a bubuit cauciucul pe stanga si am intrat in parapet . Sa facut praf baba mea :cry:

Acum nu stiu ce sa mai fac , sunt falit . Am bagat toate economiile in masina aia si sa dus , nici nu i-am facut asigurare .

GeO_0pel 29-09-11 08:14

Re: Masina Mea Virtuala
 
am si eu o intrebare... voi jucati online? daca da, cum?

quick_silver2 29-09-11 09:47

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by GeO_0pel (Post 4613008)
am si eu o intrebare... voi jucati online? daca da, cum?

Nu cred
Cred ca multa imaginatie si bun gust si voila.
Bine,in cazul unora :lol:

GeO_0pel 29-09-11 09:53

Re: Masina Mea Virtuala
 
MA UIT LA KRIPTON IN POZA SI NUSTIU CUM A FACUT-O. CA LA MINE NU MERG 2 MASINI IN GARAJ. DE ASTA INTREB.

quick_silver2 29-09-11 09:56

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by GeO_0pel (Post 4613207)
MA UIT LA KRIPTON IN POZA SI NUSTIU CUM A FACUT-O. CA LA MINE NU MERG 2 MASINI IN GARAJ. DE ASTA INTREB.

E editata,se vede foarte clar.
S-classe-ul e cu botul putin in sus,ca si cum ar sta rotile fata pe ceva mai inalt.
Nu sunt la aceasi nivel,sa zic asa cu cel al ursuletului
Se vede clar ca s-ul e din alta poveste.

GeO_0pel 29-09-11 10:12

Re: Masina Mea Virtuala
 
mersi pt lamurire

KrYpToN 29-09-11 13:37

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 4613211)
E editata,se vede foarte clar.
S-classe-ul e cu botul putin in sus,ca si cum ar sta rotile fata pe ceva mai inalt.
Nu sunt la aceasi nivel,sa zic asa cu cel al ursuletului
Se vede clar ca s-ul e din alta poveste.

stiu ca se vede era tarziu si nu mai aveam timp sa fac alta ... poate fac in seara asta

Radu A.K.A. G.R.M. 29-09-11 14:13

Re: Masina Mea Virtuala
 
7 Attachment(s)
Uite broasca:lol:.
Au ajuns barile si pragurile ieri, da nu am apucat sa le montez. Tot ieri am gasit o suspensie reglabila, care avea bonush niste jante OZ Turbo pe 16". Am gasit la un prieten pleoaptele si evacuarile. Folia am pus-o de juamte de ora. Inca mai am de lucru. Ma gandesc sa-i trag folie de carbon pe capota, plafon si portbagaj. Poate o sa ma ating si de motor, da` nu stiu inca, ca e foarte bun motorul si merge foarte bine. Ce ziceti de ea?

Kit Superspeed - 650$
Suspensie+jante bonus - 420$
Pleoape - 15$
Evacuari - 210$
Folie - 100$

razvan17r Pacat de el

sorinsidesmokelfs 29-09-11 14:31

Re: Masina Mea Virtuala
 
2 Attachment(s)
Finalizata si Fabia mea
Jenti noi,toba,kit,suspensie sport,discuri si placute de frana,motor VR6,folie toate m-au dus in jur de 10.000 dar merita:) (nu o las mai jos imi place cum e oricum masina va fi pt curse legale sau mai putin legale).

KrYpToN 29-09-11 14:59

Re: Masina Mea Virtuala
 
1 Attachment(s)
frumoasa broscuta ;) si Fabia la fel dar .. la fabia parca ar merge toata o culoare nu asa


All times are GMT +2. The time now is 07:21.

- Copyright 2026 4Tuning