Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

RazvanMRG 29-05-11 23:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut. repede m-ai vazut ca am trecut doar o fuga.

MnezO 30-05-11 04:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Lco azi pe copou cu sofer ! A cam uitat sa salute lumea

IS19CIP 30-05-11 13:09

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4360197)
salut. repede m-ai vazut ca am trecut doar o fuga.

Pai cum sa nu te vad . Galbenu imi atrage atentia :lol:

ocaruntu 30-05-11 22:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4360460)
Lco azi pe copou cu sofer ! A cam uitat sa salute lumea

eu ce sa'ti fac daca ai folie si n'auzi :P
eram putin obosit :P

MnezO 31-05-11 11:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4362745)
eu ce sa'ti fac daca ai folie si n'auzi :P
eram putin obosit :P

:)) !

grg_92 02-06-11 16:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
azi...bogdan.is ( audi 80 alb) la carrefour...am impresia ca m-ai vazut si tu...saL

Bogdan.IS 03-06-11 19:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salut salut , nu cred ca te-am vazut ...trebuia sa arunci cu ceva in mine :-P . Parca nu eram cu masina mea ...

grg_92 03-06-11 23:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4372483)
Salut salut , nu cred ca te-am vazut ...trebuia sa arunci cu ceva in mine :-P . Parca nu eram cu masina mea ...

parca nu erai cu masina ta ?:)) nu sunt orb..m-am uitat de 10 ori si la masina si la numar :D

Bogdan.IS 04-06-11 11:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Atunci am fost la ambele carrefour-uri din iasi :P , la felicia am parcat masina si la ERA m-am dat cu karturile :P . Si la ERA n-am fost cu masina mea :-P

grg_92 04-06-11 17:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4373427)
Atunci am fost la ambele carrefour-uri din iasi :P , la felicia am parcat masina si la ERA m-am dat cu karturile :P . Si la ERA n-am fost cu masina mea :-P

La felicia te-am vazut am uitat sa specific :))

mihayyy2000 05-06-11 19:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut LCO pe copou, m-am postat in spatele lui la semafor la fundatie (la 10 cm de masina lui) cu un Ford Transit (masina de la munca) apoi l-am depasit in sensul giratoriu de la fundatie (el a lasat incet cu bmw ca sunt sinele de tramvai) eu i-am dat ca eram cu duba :P.

ocaruntu 05-06-11 22:47

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut, nu eram eu la volan :)
cand trec liniile am timp sa ma uit si'n stanga si'n dreapta :lol: si cred ca te'am vazut ;)

IS19CIP 06-06-11 18:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG ieri la facultate se uita la note :)) Salut

SeRee 11-06-11 14:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
hehe .. prea tare masina lu MnezO ...am vazut o in parcare la baumax :twisted: .. e o bestie :oops:

MnezO 11-06-11 14:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Multumesc seree


All times are GMT +2. The time now is 03:30.

- Copyright 2026 4Tuning