![]() |
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
cum e viata acolo sus mosule ?ai suit masina pana in pom !mai laso jos ca face rau de inaltime dreq:)))
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Cum e cu babauu ala in spate? Isi face simtita prezenta? Eu ma gandesc sa-i pun folii mai ales ca nu prea umblu cu ea decapotata si geamurile sus.
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
Dar tot nu ii sta rau nici la cabrio cu folie de pana in 30% |
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
P.S. plus ca o sa te imprietenesti cu militieni |
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Arata intr-un mare fel masina dar daca o lasi la pamant va fi si mai si. :rolleyes2 Hardtop-ul isi merita fiecare cent daca-l iei.. in rest, masina e tipla. Eu totusi i-as pune jante pe 17 cu buza ca ai destule pe acolo si as lasa-o la pamant :twisted:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
Quote:
|
Re: E36 - Proiectul NWA cabrio
4 Attachment(s)
Au ajuns azi proiectoarele,arata mai bine ca in poze. Sper sa reusesc sa le pun zilele astea sa vad e bine sau nu..
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:03. |
- Copyright 2026 4Tuning