Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

Alex30 18-09-10 20:48

Re: B 64 M V P
 
Mie imi place locatia mpv-ule sa imi zici si mie unde e aici sau pe PM ca trebuie sa ma duc si eu la o sedinta foto :)). La mine merge ca am toba roz :))))

B-64-MVP 20-09-10 19:44

B 64 M V P
 
da alex o sa-ti dau un pm cu locatia, chiar ca la tine se potriveste ! ! !

Alex30 20-09-10 19:57

Re: B 64 M V P
 
Am primit PM-u. Mersi MVP o sa vad cand trec pe acolo sa fac si eu o sedinta foto :-). Bafta cu mvp-u!

stf192 29-09-10 18:05

Re: B 64 M V P
 
frumos ce ai facut tu acolo,felicitari si bafta in continuare...astazi pe la 12:40 ai trecut prin fata pe la Sun Platza.eram la semafor pe sensul opus,frumoasa rau.

B-64-MVP 02-10-10 01:40

Re: B 64 M V P
 
merci mult stf192 :D, ma bucur ca iti place masina mea si ca atrage privirile :lol: participantilor la trafic, stau prin zona si trec zilnic pe acolo!!! tu ce masina ai??? respect!!!

stf192 03-10-10 09:41

Re: B 64 M V P
 
daca stai prin zona poate ne vede intro zi sa ma chioresc si eu la ea... am un megane si un matiz.

B-11-AYG 05-10-10 22:45

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 3666870)
Merci mult AYG-ule, promit ca data viitoare schimb culoarea, o parchez in alta zona cu alta culoare =)) ! ! !

p.s sa imi spui si mie unde le-ai facut, sa ma duc si eu :lol:

ynp_46 06-10-10 07:05

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-11-AYG (Post 3705666)
p.s sa imi spui si mie unde le-ai facut, sa ma duc si eu :lol:

ce sa cauti tu acolo ma??vrei roz a?ca esti si frumos rau:lol:

B-64-MVP 06-10-10 12:12

B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
AYG-ule ai pm !!! YNG-ule lasa ca mie imi place masina, e unicata in bucuresti si se aude belea!!! se gaseste si pt el o culoare!!!! restect!!!

B-64-MVP 12-10-10 12:41

B 64 M V P
 
2 Attachment(s)
Update : mi-am procurat si o telecomanda IR pentru player-ul meu Pioneer DEH-55bt, pe langa cea de pe volan!!!! acum am full option la music!!!

Info : farurile cu angel de pe masina sunt puse la vanzare la un pret rezonabil 300 ron negociabil!!! trimit si in tara daca este nevoie!!! motivul vanzari upgrade !!! se pot vedea live in bucuresti!!!

Auras 26 12-10-10 19:09

Re: B 64 M V P
 
frumoasa masina :shock:

NXdev 12-10-10 19:16

Re: B 64 M V P
 
Arata foarte bine Logan-ul :D.Stopurile sunt foarte reusite, dar pacat ca vinzi farurile.Nu crezi ca o sa vina mai bine pe masina alte jante mai mici si mai late?

B-64-MVP 12-10-10 19:24

B 64 M V P
 
merci auras si NXdev!!!! momentan raman pe jantele astea, imi plac la nebunie, si dau un look aparte!!!! asteptam sa treaca iarna si mai o cobor de fata inca 2 cm si o sa arate si mai grav. nu vreau sa adopt stilul racer, e mai cleean stilul meu!!!! respect!!!

HR-05-MHF 12-10-10 20:47

Re: B 64 M V P
 
Foarte frumoasa masina ta!..impecabil :shock:

B-64-MVP 13-10-10 12:54

B 64 M V P
 
Merci mult mister!!!! incerc sa o tin cat mai ingrijita :D !!!!


All times are GMT +2. The time now is 21:56.

- Copyright 2026 4Tuning