Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Dacia 1310 HAI HUY (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/215094-dacia-1310-hai-huy.html)

DJBOSS 17-01-11 13:09

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by Relu_GTT (Post 3993915)
corect e sa tai de jos nu de sus pt ca spira de sus e mai ingusta pt a tine arcul in locasul lui

Momentan imi ajunge cat am taiat 8)

DJBOSS 20-01-11 17:01

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
6 Attachment(s)
Astazi mi-am pus folie omologata :lol:

MH-03-VRG 20-01-11 17:11

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
si vrg`u:>:)) ii sta bine cu foliile alea:twisted:

il padrino 20-01-11 21:27

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Va plimbatzi astazi, si cu Daciile, si cu motoreta...pe la targ pe acolo....

MH-03-VRG 20-01-11 21:30

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
la club la intalnire:))

DJBOSS 20-01-11 21:31

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by il padrino (Post 4005552)
Va plimbatzi astazi, si cu Daciile, si cu motoreta...pe la targ pe acolo....

Da ne plimbam ne duceam la club , ne-ai vazut ? :lol:

il padrino 20-01-11 22:25

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
da, cautam ceva de anglia pe la masinile de la targ si v-am remarcat...eratzi in coloana..:lol:

Alex4u 20-01-11 23:02

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Imi spui si mie te rog cat te-a costat folia omologata??

DJBOSS 21-01-11 00:41

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by Alex4u (Post 4005847)
Imi spui si mie te rog cat te-a costat folia omologata??

180 de lei m-a costat folia nu stiu exact ce model este doar stiu ca, este ceva mai nou:rolleyes2

ovidiu89 21-01-11 00:49

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Solar zone?

DJBOSS 21-01-11 00:52

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 4006078)
Solar zone?

Nu , nu stiu cum naiba ai zice exact stiu ca incepe parca cu g si se termina cu films :rolleyes2

DJBOSS 21-01-11 22:43

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
In seara asta am incins putin atmosfera cu un mic burnout pe limitatoarele de viteza si daca tot sa pus zapada ceva cerculete cu frana de mana 8) se comporta bine masina acum nu stiu cat o sa mai ma tina discu :lol::lol:

Thomas Everywhere 21-01-11 22:59

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by DJBOSS (Post 4008699)
In seara asta am incins putin atmosfera cu un mic burnout pe limitatoarele de viteza si daca tot sa pus zapada ceva cerculete cu frana de mana 8) se comporta bine masina acum nu stiu cat o sa mai ma tina discu :lol::lol:

nu trebuia sa o chinui masina cu burn out si frana de mana....in primul rand ca strici niste parti mecanice importante...sa nu mai fac asta...e funny, dar te costa, ambreaj, cauciucuri, frane etc...si cu banii de investitii de genu asta...mai prepari ceva la ea...totusi criza nu s-a terminat si dacia nu e masina inca sa faci din astea cu ea cu un motor de 1.4 cc.. si piese stoc..mai ales ca cedeaza oricand ceva. :) be careful.

DJBOSS 22-01-11 10:57

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by Thomas Everywhere (Post 4008762)
nu trebuia sa o chinui masina cu burn out si frana de mana....in primul rand ca strici niste parti mecanice importante...sa nu mai fac asta...e funny, dar te costa, ambreaj, cauciucuri, frane etc...si cu banii de investitii de genu asta...mai prepari ceva la ea...totusi criza nu s-a terminat si dacia nu e masina inca sa faci din astea cu ea cu un motor de 1.4 cc.. si piese stoc..mai ales ca cedeaza oricand ceva. :) be careful.

Credca am kit de ambreiaj sport de nu s-a mai dus pana acuma =))=))) :lol::lol::lol::lol: . Glumeam oricum schimb si discu si placa de presiune schimb totu peste o luna sau doua si bucse capete de bara o sa aiba o mica revizie :oops:

DJBOSS 22-01-11 18:06

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 4006078)
Solar zone?

GLOBAL WINDOW FILMS asa ai zice la modelu asta de folie cei drept tot de LLumar apartine am uitat sa specific ca, am garantie 5 ani pe folie si 6 luni pe mana de lucru :lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:21.

- Copyright 2026 4Tuning