![]() |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
6 Attachment(s)
Astazi mi-am pus folie omologata :lol:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
si vrg`u:>:)) ii sta bine cu foliile alea:twisted:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Va plimbatzi astazi, si cu Daciile, si cu motoreta...pe la targ pe acolo....
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
la club la intalnire:))
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
da, cautam ceva de anglia pe la masinile de la targ si v-am remarcat...eratzi in coloana..:lol:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Imi spui si mie te rog cat te-a costat folia omologata??
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Solar zone?
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
In seara asta am incins putin atmosfera cu un mic burnout pe limitatoarele de viteza si daca tot sa pus zapada ceva cerculete cu frana de mana 8) se comporta bine masina acum nu stiu cat o sa mai ma tina discu :lol::lol:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:21. |
- Copyright 2026 4Tuning