Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NightClubRacer 04-11-10 22:02

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3785686)
e din berceni masina? eu doar atat sunt curios :D ... iar ironiile gen tweety nu-si au rostul...masina lui aproape ca se poate conduce cu B1 :))

nu fi ma magar :lol:

NXdev 04-11-10 22:06

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3785686)
e din berceni masina? eu doar atat sunt curios :D ... iar ironiile gen tweety nu-si au rostul...masina lui aproape ca se poate conduce cu B1 :))

Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3785693)
nu fi ma magar :lol:

Voi chiar nu va puteti potolii ?Ce atata imaturitate ...
Si da, masina este din berceni.

Tweety_rzw 04-11-10 22:12

Re: DreamWorks
 
Cu a1 se conduce bolidul meu, am motor de 51cm omologat RAR :)) i-am făcut transplantul acum 3 min cu un motor de drujbă de'a lui tatae ,trage în mare fel:lol::lol: sa mor aici ....sau dincolo:lol::lol:




Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3785686)
e din berceni masina? eu doar atat sunt curios :D ... iar ironiile gen tweety nu-si au rostul...masina lui aproape ca se poate conduce cu B1 :))

Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3785693)
nu fi ma magar :lol:


SUPAPA_Jr 04-11-10 22:13

Re: DreamWorks
 
asa mai vi de acasa ma tweety...

cu gtr m-am lamurit..e masina pe care o stiu si eu ;;)

NightClubRacer 04-11-10 22:14

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3785704)
Voi chiar nu va puteti potolii ?Ce atata imaturitate ...
Si da, masina este din berceni.

emo taci...nu sti de gluma :)
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3785725)
Cu a1 se conduce bolidul meu, am motor de 51cm omologat RAR :)) i-am făcut transplantul acum 3 min cu un motor de drujbă de'a lui tatae ,trage în mare fel:lol::lol: sa mor aici ....sau dincolo:lol::lol:

:lol: uite ma nene asta stie ca doar glumim! tu nu esti emo ma!

SUPAPA_Jr 04-11-10 22:15

Re: DreamWorks
 
nu fi ma magar =)) tu esti cel mai emo...ai masina rosie...i-ai taiat arcurile...deci venele...etc


Ar trebui sa avem parte de tratament special ... tinem topicul pe prima pagina non stop

NightClubRacer 04-11-10 22:18

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3785736)
nu fi ma magar =)) tu esti cel mai emo...ai masina rosie...i-ai taiat arcurile...deci venele...etc


Ar trebui sa avem parte de tratament special ... tinem topicul pe prima pagina non stop

ba eu am arcuri sport FK :lol: creca de nxdev vorbesti...

gata ne potolim cu caterinca de bercenari :lol: si lasa imaturitatea.

Tweety_rzw 04-11-10 22:19

Re: DreamWorks
 
Bă BRB e 3-1 pt steaua :)) aşa că ....im busy app,ştiţi bancul cu LUPU?:lol::lol:8)


Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3785736)
nu fi ma magar =)) tu esti cel mai emo...ai masina rosie...i-ai taiat arcurile...deci venele...etc


Ar trebui sa avem parte de tratament special ... tinem topicul pe prima pagina non stop

Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3785743)
ba eu am arcuri sport FK :lol: creca de nxdev vorbesti...

gata ne potolim cu caterinca de bercenari :lol: si lasa imaturitatea.


NXdev 04-11-10 22:22

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3785743)
ba eu am arcuri sport FK :lol: creca de nxdev vorbesti...

gata ne potolim cu caterinca de bercenari :lol: si lasa imaturitatea.

Vezi ca pe fata am arcuri FK :)).

SUPAPA_Jr 04-11-10 22:23

Re: DreamWorks
 
@tweety : stii bancul cu intai noiembrie?

NXdev 04-11-10 22:51

Re: DreamWorks
 
Maine va rog sa veniti cu banii pentru parasolar+sticker...

bib_andrey 05-11-10 11:51

Re: DreamWorks
 
Ce liniste s`a facut cand ai zis de bani :lol:

Vera.Tygrutza 05-11-10 12:19

Re: DreamWorks
 
Veniti la gratar baietii?

bogdanberceni 05-11-10 16:35

Re: DreamWorks
 
gtr poare fi vazut langa piata resita daca va intereseaza impreuna cu un sti si un evo 9:twisted:

bib_andrey 05-11-10 21:07

Re: DreamWorks
 
5 Attachment(s)
Primele poze de la intalnirea de azi :arrow:(scuzati claritatea pozelor)


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning