![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Si da, masina este din berceni. |
Re: DreamWorks
Cu a1 se conduce bolidul meu, am motor de 51cm omologat RAR :)) i-am făcut transplantul acum 3 min cu un motor de drujbă de'a lui tatae ,trage în mare fel:lol::lol: sa mor aici ....sau dincolo:lol::lol:
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
asa mai vi de acasa ma tweety...
cu gtr m-am lamurit..e masina pe care o stiu si eu ;;) |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
nu fi ma magar =)) tu esti cel mai emo...ai masina rosie...i-ai taiat arcurile...deci venele...etc
Ar trebui sa avem parte de tratament special ... tinem topicul pe prima pagina non stop |
Re: DreamWorks
Quote:
gata ne potolim cu caterinca de bercenari :lol: si lasa imaturitatea. |
Re: DreamWorks
Bă BRB e 3-1 pt steaua :)) aşa că ....im busy app,ştiţi bancul cu LUPU?:lol::lol:8)
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
@tweety : stii bancul cu intai noiembrie?
|
Re: DreamWorks
Maine va rog sa veniti cu banii pentru parasolar+sticker...
|
Re: DreamWorks
Ce liniste s`a facut cand ai zis de bani :lol:
|
Re: DreamWorks
Veniti la gratar baietii?
|
Re: DreamWorks
gtr poare fi vazut langa piata resita daca va intereseaza impreuna cu un sti si un evo 9:twisted:
|
Re: DreamWorks
5 Attachment(s)
Primele poze de la intalnirea de azi :arrow:(scuzati claritatea pozelor)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:43. |
- Copyright 2026 4Tuning