![]() |
Re: Passat - 1.9TDI
1 Attachment(s)
Asta e modelul pe 17 care te intereseaza, nu ?
|
Re: Passat - 1.9TDI
da,dar cred ca mai este un model..
|
Re: Passat - 1.9TDI
Nu cred.
|
Re: Passat - 1.9TDI
Quote:
|
Re: Passat - 1.9TDI
1 Attachment(s)
Cam asta ar fi aspectul.
Apropo...barele cromate de pe plafon...de unde pot sa le iau ? |
Re: Passat - 1.9TDI
Quote:
|
Re: Passat - 1.9TDI
Daca ai deja bare, dar sunt negre, le poti vopsi sau le poti infolia cu ceva material care imita aluminiul. As face asta la dricul meu, dar e gri si nu prea s-ar asorta:rolleyes2 La masinile negre, verzi si rosii e contrastul cel mai ok
|
Re: Passat - 1.9TDI
Nu m-as complica cu chestii de genu'.
Vreau OEM. |
Re: Passat - 1.9TDI
Ok nu te complica si scoate 200 euro pt 2 bucati de metal:rolleyes2
|
Re: Passat - 1.9TDI
Quote:
Sunt scumpe barele alea cromate intre 150-200 euro si parerea mea ca ii da un aspect cocalaresc, dar na, conteaza foarte mult si cum imbini nuantele si pe ce culori vrei sa le montezi + ca daca nu ai si bandourile de pe usi si bare chiar dau ca nuca-n perete. Si eu o sa ma indrept spre modelul ala de jante pe 17" Phoenix. Sunt divine. |
Re: Passat - 1.9TDI
Quote:
|
Re: Passat - 1.9TDI
Quote:
|
Re: Passat - 1.9TDI
Quote:
|
Re: Passat - 1.9TDI
Nici serie limitata nu e. Doar nu e nu stiu ce fel de Ferarri.
|
Re: Passat - 1.9TDI
Probabil era ceva optional care il putea cere clientul la cumpararea masinii:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:16. |
- Copyright 2026 4Tuning